עדן ואור החתונה

עדן ואור הגיעו אלינו לסטודיו אילון דרך משפחה למען האמת עדן הכלה קרובה מאד לצלם חתונות הראשי משה רון אילון אז ייצא ככה שהיינו קרובים ברמה הכי אישית שאפשר , עדן ואור התחתנו בעמק חפר בגן האירועים ״אודאון ״ את ההתארגנות עדן החליטה לבצע במלון איילנד נתניה נוף עוצר נשימה חדרים מרווחים  ואנרגיות שיא ,אין ספק שכל אלו היו בחירות הכי נכונות בכדי להקל עלינו על הצילומים ולבצע את היום חתונה בצורה מושלמת .

תפילה לברכה ויצאנו לדרך

ההתארגנות בחדר של עדן היתה מאד מרגשת עם תפילה ברכת כלה השקט שלפני הסערה שמה היא ! הכל היה שקט ורגוע כמו בחלומות כמו שכל כלה היתה רוצה ללא לחצים ותנאים עמידה מושלמת בזמנים ,צוות הצילום היה שם בשביל להצחיק שצריך בשביל תמיכה מה שמאד עזר למצב הנוכחי להתקיים ,תודה לעדן הכלה על שיתוף הפעולה המלא עם צוות הצילום כנראה שגם הרווחת מזה ..

מפגש בבריכה

את המפגש המרגש ביצענו בבריכה בבית המלון איילנד המזג אוויר היה מושלם התאריך היה מושלם כי לא היה הרבה מתרחצים ככה שהבריכה והנוף היה כולו  שלנו האווירה ניצחה והמפגש היה מרגש מוצלח והצטלם בדיוק בצורה הנכונה ..

איפה הצטלמנו ביום החתונה ?

10 דקות אחרי סיום צילום המפגש המושלם פנינו לנסיעה של 15 דקות לכיון צפון בחרנו להצטלם באתר חפציבה שהוא באזור חדרה וסמוך מאד לגן האירועים ״אודאון״ הצילומים היו מושלמים בסגנון טבע עם נגיעות אופנה ושילובים כפריים  את רב הצילומים לא נחשוף כאן אלא באתר האישי של הזוג ,אצלנו בסטודיו אילון מקבלים אתר אישי עם תמונות החתונה עם סיסמה ושם משתמש ושם אפשר לשתף למי שרוצים וכמה שרוצים ..

קבלת פנים זוהרת במיוחד

יש המון זוגות שמתחתנים שחשוב להם מאד הכל בחתונה בפרט גם הקבלת פנים ,האוכל והאווירה אצל עדן ואור היה אפשר להרגיש את החום באווירה ,הזמר האפריקאי עשה עבודה נהדרת במוסיקת הרקע לצד האוכל הטעים של ״האודאון״ שם הוא התחיל את עבודתו והמשיך גם לריקוד הסלאו המסורתי שם הפגיז יכולות שירה מדהימות שהשאירו את הקהל מרוגש לאורך כל האירוע ,לא סתם אומרים שמוסיקה זה חשוב !

עדן ואור ממליצים

5/5

על צילום החתונה שלכם לא מתפשרים, השאירו פרטים עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות!