מחיר צילום אירועים

מחיר צילום אירועים

מתכננים בקרוב אירוע? ודאי אתם יודעים כי אחד הדברים החשובים באירוע הוא הצילום של האירוע עצמו. כבעלי השמחה אנחנו במקרים רבים מוטרדים מדברים שונים במהלך האירוע. המעמד החגיגי והרצון שהכול יהיה מושלם לא מרפים ולכן רבים מוצאים את עצמם עסוקים בדאגות כמו, האם האוכל באירוע טוב ויש כמות מספקת לכולם? האם האורחים מרוצים? מה חושבים על סידור הפרחים? כל אותם התעסקויות שמסביב לאירוע עצמו שלעיתים מונעים מאיתנו להנות ולחוות את האירוע ביחד עם ההתרגשות העצומה שנמצאת בתוכנו עוד לפני ותוך כדי האירוע. 

בסוף מגלים שאת זיכרון האירוע אנחנו מקבלים מכל אותן תמונות וסרטונים שצולמו בזמן שאנחנו היינו “עסוקים”.  

לכן חשוב מאוד להשקיע בצילום האירוע כדי שנוכל לזכור אותו דרך התמונות ודרך תיעוד שלו. פה בדיוק סטודיו איילון נכנס לתמונה, כצלם אירועים עם ניסיון רב אני יודע להביא לכם בדיוק את אותם חומרים אותנטיים שאתם מחפשים עבור אלבום התמונות שלכם ועל מנת שתוכלו לזכור את האירוע באופן הכי מרגש ואמיתי שאפשר.

מחיר צלם אירועים

כמה עולה צילום אירועים? מחיר צילום אירועים משתנה מאירוע לאירוע ותלוי בהרבה מאוד משתנים שאת חלקם אנסה להסביר על קצה המזלג במאמר הזה. אנחנו משקיעים כל כל הרבה מהזמן שלנו, מהיצירתיות והדמיון, מהאנרגיות ורוצים שהכול יהיה מושלם. ביום האירוע אנחנו כל כך נרגשים ונסחפים לתוך האירוע, לאנשים שבו, רוצים למקסם אותו עד השנייה האחרונה ולכן בסוף עם כלל ההתרגשות, הזיכרון קצת מתעתע בנו. זו החשיבות של צילום אירועים איכותי. אז מה משפיע על המחיר של צילום האירוע?

כמה עולה צילום אירועים
כמה עולה צילום אירועים?

גודל האירוע

כמובן שגודל האירוע הוא משתנה חשוב מאוד המשפיע על מחירו של צילום אירועים. ככל שהאירוע גדול יותר כך נצטרך צוות צלמים גדול יותר, צוות טכני, ציוד רב יותר ועוד. חברנו יכולה לספק כל ציוד הנדרש לאירוע ובכל סדר גודל. יש נטייה לחשוש מאירועים גדולים, חשש שנפספס משהו אך הסטודיו שלנו מורכב מצלמים מקצועיים בכל סדר גודל לכן הסירו דאגה מלבכם בהיבט הזה. 

החבילה אותה בחרתם

מחיר צילום אירועים משתנה גם בהתאם לחבילה אותה בחרתם לאירוע שלכם. כשמבררים כמה עולה צילום אירועים, צריך להבין כי ישנן חבילות צילום בסיסיות יותר הכוללות אך ורק את צילום האירוע וקבלת החומרים מהצלם, אך ישנן חבילות משודרגות יותר כאשר חלקן כוללות צילום משולב של כמה דברים כגון, וידאו DLSR, מסך לבן ועוד. יש חבילות הכוללות עריכת התמונות ועיצובן לתוך אלבום לאחר האירוע או עריכת סרט האירוע לדוגמה.

ככל שהחבילה כוללת יותר אלמנטים ומכילה יותר סגנונות צילום ומוצרים שונים כך מחיר צלם אירועים יהיה יקר יותר לעומת החבילה הבסיסית ביותר. בעת מחשבה על צילום אירועים, הסטודיו שלנו מקפיד לשבת עם הלקוחות לפחות פעם אחת לפני האירוע וביחד נוכל להתאים את חבילת הצילום הכי מתאימה לכם במחיר צילום אירועים הנוח ביותר עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *