על מה אסור לכם להתפשר עם שירות צילום לחתונה?

על מה אסור לכם להתפשר עם שירות צילום לחתונה?

בעוד כל הספקים באירוע החתונה מתמקדים ביצירת החוויה בהווה, הצלם עוסק ביצירת התיעוד שילווה אתכם גם בעתיד. גם זוגות שבוחרים להגדיר תקציבים צנועים יותר לאירוע שלהם, בוחרים שלא להתפשר על ספק אחד – הצלם. 

הצלם שתבחרו לאירוע, חייב להיות צלם שמכיל ועוטף אתכם, כזה שמצליח להרגיש אתכם, לתרגם את המשאלות שלכם לפלאשים ולזווית הצילום הנכונות והמחמיאות לכם ביותר. רגע לפני שאתם מתרשמים מתיק העבודות, מבררים כמה עולה צילום חתונה ומתחילים לקרוא המלצות, היו כנים עם עצמכם ונסו להבין עד כמה נוח לכם בנוכחות הצלם. 

שירות צילום לחתונה – כשנוח לכם מול הצלם אתם יותר פוטוגנים!

לא משנה כמה תנסו להיות עם הרגליים על הקרקע ביום האירוע, בסוף אתם בעיקר תרחפו (איש לא מאשים אתכם בזה, כן?). הניסיון שלי לימד אותי כי ישנו קשר ישיר בין מידת הכימיה שבין הצלם הזוג ובין התוצרים – אלבום החתונה. כבר בשיחת ההיכרות הטלפונית (בשלב בו אתם משווים בין ספקים ובודקים הצעות), העניקו חשיבות לדברים הבאים:

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • האם הצלם מצליח להרגיש ולהבין את סגנון הצילום המועדף עליכם?
  • האם הצלם יותר מקשיב או יותר עסוק בלדבר ולפרוס את האג'נדה שלו
  • האם אתם מרגישים כי השיח "זורם", נעים ומפרה אתכם?
  • אינדיקציה מצוינת: האם אתם מסיימים את השיחה עם הצלם בחיוך?

מידת הנוחות וטיב התקשורת ביניכם ובין הצלם, ישפיעו על החוויה שלכם ועל האלבום שתחזיקו בסופו של דבר:

  • תרגישו בנוח להפגין זוגיות ורומנטיקה רק אל מול צלם שאתם מרגישים נינוחים לידו
  • השיח הפתוח יאפשר לכם להעיר לצלם, לדייק אותו לבקש פלאש נוסף
  • וחשוב לא פחות: בשלב עריכת התמונות – יש לכם תמיד עם מי לדבר!

חשוב לדעת: צלם האירוע שלכם שבאחריותו שירות צילום לחתונה, מתחיל את עבודתו עוד הרבה לפני קבלת הפנים באירוע. הצלם מלווה אתכם לאורך היום המרגש שלכם כבר משעות הצהריים המוקדמות, ויתרה מכך: הוא זה שחווה אתכם כחתן וכלה עוד לפני שאתם חווים אחד את השנייה. 

אל תתפשרו על הצלם באירוע – לא על האיכויות המקצועיות שלו ולא על איכויותיו האנושיות. עטפו את עצמכם ביום המיוחד שלכם בצלם שמרים, מפרגן ומעצים אתכם!

עד כמה קריטי שיתוף פעולה עם הצלם בבחירת שירות צילום לחתונה?

הצלם אמור להיות קשוב אליכם, זוכרים? בסופו של דבר, לכל זוג יש את הויז'ן שלו לצילום האירוע. צלם מקצועי ומיומן יצליח להתאים את עצמו לכל זוג, ולהגשים את חלומות הזוג דרך הפלאשים. אני מעודד שיתוף פעולה מלא לאורך כל הדרך, והמטרה שלי היא ללמוד אתכם לפני האירוע. אל תוך התפישה שלי של מהו צילום חתונות, אני יוצק את הבקשות שלכם, וכך יוצר אלבום מרגש שיעמוד בהצלחה במבחן הזמן. רק עם צלם שתרגישו איתו את אותו חיבור חזק, פתוח ונכון, תוכלו לשתף פעולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *