צילום DSLR לחתונה – לחוות שוב את אירוע האהבה שלכם…

צילום DSLR לחתונה

אירועי החתונה הנחגגים כיום לא דומים לאירועים שנחגגו לפני עשור: מתחמי האירועים מציעים חוויה יוקרתית יותר, האירוח הקולינארי מוקפד ומשובח יותר וכך התיעוד שנותר לזוג לאחר האירוע –  איכותי, חד ומוחשי יותר. הודות למצלמות ה-Digital single lens reflex, גם אתם תוכלו לזכות לגעת שוב באורחים קבלת הפנים, להרגיש את פעימות ליבכם בטקס החופה ולהיזכר פעם נוספת בריקוד הראשון שלכם כזוג נשוי. 

במה שונה צילום DSLR לחתונה מצילומי וידאו אחרים?

  • ראשית, איכות התוצרים. צילום ה-DSLR מבטיח לכם תיעוד איכותי, מרגש וברמה הגבוהה ביותר! מאירוע החתונה יישארו לכם זיכרונות בלב, אך גם תיעוד וידאו – השקיעו בו. 
  • הטכנולוגיה המתקדמת לא מגבילה, אלא מאפשרת מרחב של חופש ודינאמיות עם שימוש במגוון רחב של עדשות
  • לא משנה אם החתונה נערכת בצהריים או בערב, בקיץ או בחורף – הטכנולוגיה מבססת את התנאים לתיעוד מרהיב ומקצועי בכל תאורה

אני מאמין כי הנוסחה לתיעוד אירוע מרגש היא השידוך שבין צלם מקצועי ומנוסה בין מצלמה איכותית. דבר נוסף שאני מאמין בו הוא תיאום ציפיות מלא מולכם. אני רואה בכם, הזוג המאורס והנרגש, שותפים מלאים שלי לדרך. אהיה קשוב לבקשות, לדגשים ולרגישויות שלכם ויחד נגבש את קונספט הצילום המושלם לאירוע! 

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

עד כמה חשוב להשקיע בצילום וידאו באירוע?

באירוע החתונה לא רק אתם חוגגים את האהבה שלכם, אלא גם כל היקרים לכם. מדובר על אירוע נדיר וחד פעמי, בו אתם זוכים לחבק, לאהוב ולהודות על האהבה אחד אל השנייה ועל האהבה שאתם מקבלים מהסובבים אתכם. צילום DSLR לחתונה מאפשר לכם לחגוג ולחוות את האהבה שלכם ללא הגבלה – פעם אחר פעם – זאת עם צפייה בסרטון החתונה. השקעה בצילום הוידאו באירוע החתונה היא ההשקעה בזיכרונות משותפים, חיוכים שיקשטו את פניכם ורגעים נדירים שתראו גם לדורות הבאים…

"כמה זמן לפני האירוע כדאי לסגור עם צלם הוידאו?"

גם אם התארסתם רק אתמול, כנראה שגם אתם מודעים לכך שהספק המבוקש ואולי גם החשוב ביותר (טוב, רק אחרי מתחם האירועים) הוא הצלם – הסטילס והוידאו. בשונה מספקים אחרים שמקדשים את החוויה בהווה, צלם הוידאו נוכח באירוע שלכם בכדי לאסוף את הרגעים הנדירים לכדי זיכרון מוצק – בדמות אלבום תמונות מרהיב או סרטון וידאו. ההמלצה אליכם היא לסגור את חבילת הצילום לפחות כ-10 חודשים מראש, גם אם אתם עתידים להתחתן בחתונת חורף.

התרשמו מתיק העבודות שלי כאן באתר!המון פעמים כשאני נשאל מה מיוחד כל כך בשיטת צילום DSLR לחתונה, אני מציע לזוגות להתרשם מסרטוני חתונה שצולמו בטכנולוגיה הייחודית. גם ללא כל ידע או רקע בצילום, ניתן להתרשם מאיכות התמונה, מהתחושה כי הצפייה מייצרת "נוכחות" באירוע (גם כשרק צופים בו) ומהאווירה הייחודית שעוטפת את התיעוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *