צילומי קליפ חתונה – קבלו טעימה מתהליך יצירת הקליפ

צילומי קליפ חתונה – קבלו טעימה מתהליך יצירת הקליפ

אם חשבתם שחגיגות החתונה שלכם מסתיימות מהרגע בו יש על אצבעותיכם טבעות נישואין, אתם טועים. החגיגה? רק מתחילה! החיוכים והשמחה הגדולה שבלב ימשיכו להאיר אתכם גם אחרי החתונה. הצפייה שלכם בקליפ החתונה תחזיר אתכם לרגעים של חייכם – לעיניים הנרגשות, החיוך הפנימי שמוקרן החוצה, הרגע בו נפגשתם לראשונה כחתן וכלה וה-רגע בו הכוס נשברה. 

צילומי קליפ חתונה מתחלקים לשלושה חלקים עיקריים:

  • תיאום ציפיות שאערוך מולכם לפני האירוע
  • צילום האירוע שלכם לכל אורכו
  • שלב העריכה ויצירת הקליפ וסרטון החתונה

מה הופך קליפ חתונה לקליפ חתונה מרגש ונכון?

  • ראשית, אורך הקליפ. בשונה מסרטון החתונה (הערוך) באורך של 40-50 דקות, קליפ החתונה הוא קליפ קצר של 3-5 דקות. המטרה היא ליצוק את כל הרגעים המרגשים אל תוך סרטון קצרצר שמעניק טעימה מהאירוע של חייכם. 
  • שנית, התוכן בסרטון. חשוב מאד שהקליפ יכלול את כל חלקי האירוע החשובים: צילומי הזוגיות שלכם, קבלת הפנים, הצעידה לחופה, שבירת הכוס, רחבת הריקודים ושיר הסלואו האחרון שסוגר את האירוע.

לפני האירוע: תיאום ציפיות

אולי תופתעו, אך מרבית העבודה על קליפ החתונה שלכם היא דווקא לפני האירוע. חשוב לי להכיר אתכם כזוג, להבין את הציפיות שלכם ואיך אתם מדמיינים את חתונתכם. ההיכרות שלי אתכם קריטית לטובת צילומי קליפ חתונה, ולכן אקדיש את כל הזמן שיידרש בשלב זה. אני מאמין בתיאום ציפיות כללי שבו תנחו ותדייקו אותי בדברים הבאים:

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • האם אתם מעדיפים שאצלם אתכם מצד מסוים שלכם
  • דגשים באשר לצילום בני המשפחה והחברים
  • סגנון צילום ייחודי המועדף עליכם / רפרנסים שתרצו להראות לי
  • דגשים כלליים לקליפ הקצר ולסרטון החתונה הארוך וכן הלאה…

אני אכיר אתכם ואתם תכירו אותי, נדבר על כל סוגייה הרלוונטית לצילומי קליפ חתונה ונבנה קונספט צילום אירועים המותאם להעדפות ולרצונות שלכם!

במהלך האירוע: אתם מתנהלים באירוע שלכם ואני מתעד

זהו, האירוע הגדול שלכם כבר כאן! במהלך האירוע, אתם לא צריכים לעשות דבר מלבד להיות עצמכם! אני מאמין שאינכם צריכים להרגיש כלל בנוכחות של הצלם באירוע. ככל שתהיו יותר טבעיים ותתנהלו בזרימה באירוע שלכם (ללא מודעות למצלמה), כך התוצר הסופי יהיה אותנטי ומרגש יותר. מלבד צילומי הזוגיות שבהם מעט אביים ואנחה אתכם, במהלך האירוע אינכם נדרשים להסתכל למצלמה או "לשחק". 

אחרי האירוע: דגשים, דיוקים ועריכות

השלב שהזוגות הכי אוהבים הוא שלב פוסט-האירוע – השלב בו הם נחים והמשך העבודה עובר לאחריות מלאה שלי. לאחר שיש בידי את כל החומרים המצולמים, אערוך אותם לקליפ חתונה מרגש. בשלב זה, מה שאני בעיקר צריך מכם הוא שתבחרו שיר שתרצו שילווה את הקליפ – מבלדה רומנטית ועד להיט הרחבות הנוכחי. אני ממליץ בחום לבחור בשיר שתואם את קונספט האירוע, כך שהוא ישתלב בהרמוניה עם האווירה והאופי של חתונתכם. 

קראו בהרחבה על צילום וידאו לחתונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *