במה שונה חתונת קורונה ואיך היא משפיעה על צילום האירוע?

צילום חתונת קורונה

עוד הרבה לפני שהחתונה שלכם היא חתונת קורונה, היא הרבה דברים אחרים: היא אירוע של שמחה ואהבה, התגשמות חלום וזכייה הדדית שלכם זה בזו. אמנם היה אידיאלי יותר לחגוג בתנאים קצת אחרים, אך דבר לא יעצור אתכם מלממש את זכותכם לאהוב ולהתקדש בברית הנישואין.

חתונת קורונה שונה בדבר אחד מהחתונות שנחגגו לפני התפרצות המגיפה: בהכל. אם גם הסטטוס החדש שלכם הוא מאורסים ואתם מתחילים בהכנות לקראת האירוע הגדול של חייכם, דעו גם אתם מה מאפיין את אירועי הקורונה ועד כמה צילום חתונת קורונה מושפע מההנחיות וההגבלות.

מתחם האירועים? בית המשפחה!

מרבית חתונות הקורונה לא יערכו במתחמי האירועים, אלא בבית המשפחה או בווילה שכורה. מדוע זה צריך לעניין אתכם? משום שעליכם לאסוף ספקים שונים בעצמכם – משירותי בר, דרך קייטרינג ועד תאורה והגברה. מדובר על הפקת אירוע מעט מורכבת שמצריכה מכם להיות מעורבים ופעילים יותר בהכנות, אך היתרון האדיר הוא שיש לכם שליטה מלאה על הספקים שיעבדו באירוע שלכם. 

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

מ-350 אורחים ל-50 אורחים

רשימת המוזמנים המקורית שלכם כללה לא רק את בני המשפחה והחברים הקרובים, אלא גם חברים מהצבא, חברי ילדות, שכנים, עמיתים לעבודה, חברים של ההורים ומעגלים נוספים. אולי הקושי הגדול ביותר שבחגיגת חתונת קורונה הוא צמצום רשימת המוזמנים. עם זאת, לחתונות קטנות יש את הקסם שלהן, כך שגם אם התוכנית המקורית הייתה חתונה גדולה, אתם צפויים להיות מופתעים מהניחוח האינטימי, המשפחתי והקסום באירוע. 

אירוע חתונה ללא רחבת ריקודים

בהתאם להנחיות העדכניות, חתונת קורונה לא תוכל להיחגג עם רחבת ריקודים שכן יש לשמור על ריחוק חברתי. וכך, אירוע החתונה "הקלאסי" כפי שאתם מכירים ועליו חולמים, מקבל פרשנות חדשה נוכח הנסיבות והופך לאירוע בסגנון קוקטייל. 

צילום אירועי קורונה – במה הוא שונה?

גם במקרה של צילום חתונות קורונה, מטרת העל ליצור לכם אלבום חתונה מרהיב, מרגש ובלתי נשכח – נותרה זהה וזהו אולי הדבר החשוב ביותר. ההיערכות אמנם לא שונה בהרבה, אך ישנם 2 דברים בצילום אירוע קטן שחשוב שתהיו מודעים להם: 

  • סביר להניח כי לא תרצו לצפות באלבום החתונה שלכם ולקבל את התחושה כי האירוע "דל". האתגר בחתונות קורונה הוא שישנם אירועים הנחגגים עם 50 אורחים באולם המתאים ל-400 איש. לכן, כמעט תמיד, אסטרטגיית צילום חתונת קורונה תהיה להתמקד בפנים ובאנשים ופחות באווירה ובמרחבים, זאת בכדי למנוע מצב שבו האובייקטיבים נבלעים בתוך החלל הגדול והריק. צילום אירוע קטן דורש במיומנות ספציפית, ביכולת לתפוס רגעים מרגשים, לתעד הבעות, להדגיש את ה"יש" ולטשטש את ה"אין". 
  • בצילום חתונת קורונה ישנן פחות שעות צילום. מדוע? משום שמרבית האירועים נחגגים בבית ההורים/המשפחה, מה שמחייב את החוגגים להפסיק את המוסיקה וההתקהלות והאירוע בשעה 23.00. הנתון הזה לא אמור להטריד אתכם, שכן מה שחשוב בעיקר הוא איכות הרגעים שתועדו.

והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

סטודיו איילון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *