לפני צילום סטילס לאירוע – התרשמו מאלבומי זוגות

צילום סטילס לאירוע

הזוגות המאורסים מתחלקים ל-2 קבוצות:

  • הזוגות שיודעים באופן מדויק ומפורט איך הם רוצים שיראה אלבום החתונה שלכם
  • הזוגות שיודעים רק דבר אחד: שחשוב להם אלבום החתונה

המכנה המשותף היחיד של הזוגות המאורסים הוא הסטטוס שלהם – מאורסים. מעבר לזה? לכל זוג ישנם רצונות אחרים, וויז'ן שונה וציפיות אחרות מאלבום החתונה שלהם. ההמלצה שלי לכל הזוגות, ללא יוצא מן הכלל, היא לנסות ולשאוב השראה מאלבומי זוגות (תיק עבודות), לפני שנפגשים בהתרגשות לטובת צילום סטילס לאירוע. 

"מיותר לנו לגמרי לראות מה זוגות אחרים עשו"

גם אם אתם בטוחים שאתם יודעים מה אתם רוצים, חכו רגע. היתרון האדיר שאתם מחזיקים בו הוא העובדה כי ישנם המון זוגות שהתחתנו לפניכם. מה שקורה המון פעמים הוא שזוגות בטוחים שהם יודעים איך הם רוצים שיראה אלבום האירוע שלהם – מלוקיישנים ועד פילטרים. עם זאת, במבחן התוצאה המון פעמים ישנה התנגשות – בין מה שמדמיינים ובין התוצר בפועל. 

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

אני מזמין את כל הזוגות המאורסים להתרשם מתיק העבודות שלי של צילום סטילס לאירוע. מה יוצא לכם מזה?

  • אתם נחשפים לסגנונות, לוקיישנים וזוויות צילום
  • כתוצאה מכך, אתם יכולים לדייק את הכיוון הנוכחי שלכם, או לחילופין לשנות סגנון
  • כשאתם מבצעים עבודה מקדימה שכזו לפני הצילומים, אתם יכולים לדעת מה אתם רוצים ובעיקר – מה אתם לא רוצים מאלבום האירוע שלכם

הסגנונות האפשריים לצילום הזוגות והאירוע

צילום סטילס לאירוע שלכם מתחלק ל-2:

  • צילום שלכם בהתארגנות ובמעמד המפגש
  • צילום האירוע שלכם 

מאחורי צמד המילים "צילום אירוע" ישנו עולם שלם של סגנונות, חלומות וציפיות. ניתן לתעד את האירוע שלכם בצורה מבוימת או ספונטנית, בדגש על אווירה כפרית או אורבנית, ברומנטיקה מתקתקה או בהומור ציני, במיקוד על האווירה והמרחבים או בפני האורחים – הכל גמיש ונתון לבחירתכם. שלב תיאום הציפיות מאפשר לי וגם לכם לשרטט את "מפת צילום האירוע שלכם". ככל שתיחשפו ליותר אלבומי חתונה בתיק העבודות שלי, כך תוכלו לגבש את הסגנון המתאים ביותר לתיעוד אירוע האהבה שלכם. 

3 הדברים מהם חוששים בעיקר הזוגות המאורסים

דווקא ההתרשמות מאלבומי חתונה, מעלה לעתים חששות טבעיים. אני כאן בכדי לשלול כל חשש ולהתחייב בפניכם: גם אתם תתגאו, תתרגשו ותחייכו אל מול אלבום החתונה. אז ממה לרוב חוששים לקראת צילום סטילס לאירוע?

  • "אנחנו לא פוטוגניים" – בשביל זה יש אותי. אני אדע למצוא את זוויות הצילום המחמיאות שלכם, להדגיש את "החוזקות" שלכם ולהביא לידי ביטוי בתמונה את האושר שמציף אתכם. 
  • "אנחנו מתחתנים בצוהריים. פוחדים להיראות עייפים בתמונות" – אז נכון, יהיה עליכם להתעורר מוקדם בבוקר, אך אין לכם מה לחשוש. מניסיוני, האדרנלין והאופוריה יעוררו את ליבכם ויצבעו את פניכם. 
  • "איך האלבום יראה טבעי אם רק מביימים אותנו?"  -אני לא מביים אתכם, אלא מדייק אתכם. אני מאמין כי אהבה לא צריך לביים, אלא לתת לה לקרות. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *