בחירת צלם לחתונה קטנה ב-3 צעדים בלבד

בחירת צלם לחתונה קטנה ב-3 צעדים בלבד
בחירת צלם לחתונה

אז איך בוחרים צלם לחתונה קטנה? בדיוק כפי שבוחרים צלם לחתונה עם מאות משתתפים. אתם יודעים מה אתם מחפשים בצלם אך לא יודעים איך להתחיל? לפניכם, בחירת צלם לאירוע החתונה בשלושה צעדים בלבד! 

שימו לב: ההמלצה אליכם היא לא רק לבחור צלם על בסיס הצעדים שכבר יפורטו בפניכם, אלא גם להיצמד לסדר המוצע. המוטיבציה: לחסוך כמה שיותר זמן, ליהנות מתהליך בחירה יעיל ולסגור צלם לאירוע כמה שיותר מהר.

1. התרשמות מתיק עבודות- MUST!

הדבר הראשון שאתם צריכים להשקיע בו הוא התרשמות מתיק עבודות. לשמחתכם, לא מדובר על תיק "פיסי" או אלבומים שמחייבים אתכם בהגעה אל הסטודיו, אלא על תיק עבודות דיגיטלי. המשמעות היא שתוכלו להשוות בין עבודות של צלמים במהירות ובזמנים שלכם, לצמצם אפשרויות וכך לעשות צעד נוסף אל עבר בחירת צלם לחתונה קטנה. מדוע תיק העבודות צריך לעניין גם אתכם?

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • עד כמה עבודת הצילום מדויקת, מקצועית ומרשימה
  • האם אתם מאמינים לסיפור שמסופר דרך התמונה?
  • האם ניכרים בתמונות הצלם מקוריות ויצירתיות?
  • האם התמונות עומדות במבחן הזמן (נראות עדכניות ומרשימות או מיושנות ולא רלוונטיות?)
  • שאלו את עצמכם בכנות – האם אהבתם את מה שראיתם?

העיניים לא משקרות, והתרשמות מהירה מתיק העבודות מספיקה בהחלט בכדי להכריע: האם מדובר על צלם שהייתם שמחים שיתעד אתכם ביום המאושר שלכם או לא. ההמלצה אליכם היא שלא להסתמך על אלבום חתונה אחד, אלא לבחון מספר אלבומים של כמה זוגות שונים. 

2. גישה חיובית ונכונות לשיתוף פעולה

ביצעתם השוואה בין כמה צלמים לחתונות קטנות וכעת הרשימה שלכם הצטמצמה? זהו הרגע להתחיל שיחות טלפון או שיחות וידאו בזום. המון פעמים זוגות טוענים כי "לא חשוב לי מי הבן אדם, העיקר שהוא ידע לצלם". אני מאמין שזו טעות וגם אתם עלולים להבין זאת בדיעבד. הצלם הוא לא עוד ספק שולי שפועל מאחורי הקלעים,  אלא שהוא יהיה האדם שילווה אתכם משלב ההתארגנות, דרך השיא בחופה ועד הצ'ייסר האחרון שתרימו בחתונה. 

אילו תכונות אתם מחפשים בצלם שלכם?

  • בחירת צלם לחתונה קטנה חשוב שיהיה חייכן ואדיב, כזה שיודע להרגיע ולמקד אתכם, לומר את המילה הנכונה ולמצוא פתרונות מקצועיים לכל אתגר.
  • העריכו צלם שדבק בשיתוף פעולה מקצועי ו"חיבוק" הרעיונות והרצונות שלכם. בסופו של דבר, אלבום החתונה הוא היצירה שלכם! ממי כדאי להתרחק? מצלמים שמבקשים שלא להתערב להם כי הם "יודעים את העבודה".
  • גישה חיובית ותשובות שמתחילות ב"כן", ולא ב"לא". בשיחת ההיכרות נסו להרגיש את הצלם, את ה"ווייבים" שלו ואת הכימיה הנוצרת ביניכם.
  • בשיאה של שיחת ההיכרות נסו להבין: האם זהו הצלם שתרצו שיתעד את רגעי האהבה הגדולים שלכם?

3. המלצות של זוגות 

בחירת צלם לחתונה קטנה יכול לספר לכם המון על אופי העבודה שלו, הניסיון שהוא צבר, האירועים שהוא צילם והזוגות שעד היום מודים לו. לא שהמידע הזה לא חשוב, אלא שלא כדאי להסתמך אך ורק עליו. כאן באתר שלי, תוכלו להתרשם מהמלצות מצולמות של זוגות שאני צילמתי ביום המאושר שלהם. כשאתם נחשפים לחוויות של זוגות אמיתיים, אתם מקבלים אינדיקציה אמיתית לאיכויות המקצועיות והאנושיות של הצלם.

אולי יעניין אתכם גם: צילום וידאו לחתונה | צילום אירועים | מסך לבן לאירועים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *