מאורסים, הנה כמה דברים שחשוב שתדעו על צילום חתונות

מאורסים, הנה כמה דברים שחשוב שתדעו על צילום חתונות

גם אתם מתגאים בימים אלו בסטטוס חדש ומרגש – מאורסים? יש דבר אחד שאתם יודעים בוודאות והוא שאתם רוצים להתקדש בברית הנישואין. מה שאולי אתם קצת פחות יודעים (לפחות בשלב זה), הוא מה חשוב לקחת בחשבון עם בחירת צלם לאירוע ועם צילום חתונות. שניה לפני שנכיר וכמה רגעים לפני הפלאש הראשון, דעו גם אתם:

  • מתי כדאי לסגור צלם לאירוע
  • מדוע חשוב לתעד את החתונה גם בווידאו
  • איך לבחור לוקיישן לצילומי הזוגיות ועוד…

צלם לחתונה לא סוגרים בדקה ה-90

גם אם אתם מגדירים את עצמכם זורמים וספונטניים וגם אם אתם מאמינים בלב שלם כי "יהיה בסדר", אל תסגרו צלם ברגע האחרון. שירות של צילום חתונות נחשב לשירות הנחשק והמבוקש ביותר באירוע, כך שאם לא תמהרו לסגור צלם, אתם עלולים למצוא עצמכם מתפשרים. ההמלצה היא לסגור צלם לפחות עשרה חודשים מראש, או פשוט ברגע שבו יש תאריך לאירוע.

תעדו את האירוע גם בווידאו. אין כאן שאלה

העובדה כי אתם מתחתנים בתקופת קורונה, לא משנה את העובדה שאתם מתחתנים. במילים אחרות? אתם מתחתנים רק פעם אחת – גם כשהחתונה נחגגת מחוץ למתחם אירועים ועם עשרות אורחים בלבד. ישנם זוגות שתוהים האם כדאי להשקיע גם בצילום וידאו, וכמובן שהתשובה היא כן. אין דבר בעולם, גם לא משבר הקורונה, שמצדיק ויתור על תיעוד אהבתכם. סרטון החתונה יאפשר לכם לצפות ברגעי האהבה הגדולים שלכם שוב ושוב ושוב…

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

בחירת לוקיישן לצילומי הזוגיות – בהתאם לעונה בה אתם מתחתנים

כידוע, צילום חתונות מתחיל בצילומי ההתארגנות והזוגיות שלכם. אתם תהיו אלו שתבחרו לוקיישן (לפעמים גם יותר מלוקיישן אחד) בו יערכו הצילומים המקדימים. בחירת הלוקיישנים צריכה להתבסס על שני דברים עיקריים: העדפה אישית שלכם + התחשבות בעונת השנה. במילים אחרות? בעונת החורף מומלץ לבחור בלוקיישנים סגורים כמו מוזיאון או לובי של מלון. בקיץ מגוון האפשרויות גדול יותר ופארקים, חוף הים, גנים או צילומים אורבניים באים בחשבון. 

אתם לא אמורים להרגיש את הצלם באירוע שלכם

המטרה היא שאתם תיהנו מהרגע הנוכחי – מהאהבה הגדולה שלכם ומהאהבה הגדולה שאתם עטופים בה. ישנם זוגות שבאירוע שלהם לא רוצים להיות משועבדים לצלם, ובצדק ("תעמדו כאן רגע", "תנו לי חיוך"). בפועל, הצלם עוקב אחריכם לאורך כל האירוע, ותופש את אותם רגעים נדירים שיהפכו למזכרת מהאירוע שלכם. במידה רבה, צלם טוב הוא צלם שלא תרגישו באירוע שלכם. 

הצלם לא מצלם רק אתכם

למקרה ששכחתם, השירות שאתם מחפשים הוא "צילום חתונות", ולא צילומי זוגיות. הצלם באירוע אמנם מתמקד בעיקר בכם, אך תפקידו גם לצלם את האורחים – ההורים, האחים, הדודות, החברים והעמיתים למקום העבודה. בהקשר זה חשוב לציין כי ישנה חשיבות אדירה לניסיון הצלם, קל וחומר שבאירועי קורונה. מדוע? משום שהאירועים הנחגגים בתקופה הנוכחית הם אירועים קטנים שאותם מצלם צלם אחד בלבד. רק צלם מנוסה בצילום אירועים קטנים, יצליח לתפוש את הרגעים הנכונים, לדעת על מי להתמקד ומתי, וליצור תיעוד נרחב ומגוון הכולל אתכם, את האורחים ואת האווירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *