מתחתנים בבית? דגשים לצילום חתונה ביתית

מתחתנים בבית? דגשים לצילום חתונה ביתית

לצד הזוגות שבוחרים לדחות את חתונתם בעקבות משבר הקורונה, ישנם אלו המברכים על ההזדמנות לחגוג בקונספט בוטיק – חתונה ביתית! השקעה בצילום האירוע מומלצת גם כשמדובר על אירועים קטנים ויש לכך סיבה: מה שנשאר לכם בסופו של דבר מהאירוע הגדול שהשקעתם רבות בתכנונו – תמונות. 

חתונה היא חתונה – גם כשהיא נערכת בבית ההורים עם 25 אורחים. ולכן, ההמלצה שלי אליכם (מלבד להשקיע בצילום האירוע), היא לבצע את כל הבדיקות והתיאומים עם הצלם:

  • פגישת היכרות אישית שתכלול גיבוש קונספט לצילום האירוע (ניתן לקיים את הפגישה גם בזום)
  • בחרו את הדיל המתאים ביותר בהתאם לגודל האירוע ופתרונות הצילום המועדפים עליכם. (סטילס / סטילס + וידאו)

צילום חתונה בבית – המרוויחים הגדולים הם אתם!

כחתן וכלה, סביר כי יהיה לכם בהרבה יותר נוח ונעים להצטלם בבית. לרוב, החתונות הביתיות מתקיימות בבית ההורים, כך שאתם זוכים לחגוג, להתקדש וגם להצטלם בסביבה מוכרת, אהובה ונינוחה. מנגד, צילום אירוע ביתי מסתמן כאתגר לא קטן בכלל עבור הצלמים:

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • אירועים הנחגגים בבית הם לרוב אירועים קטנים. ולכן, האירוע מצולם ע"י צלם אחד בלבד, שהאחריות על תיעוד האירוע מופקדת בידיו ומונחת על כתפיו. המשמעות היא שאין עוד איש צוות שמסייע לו, אלא שעליו להיות נוכח בכל רגע ורגע באירוע, לתפוס את הרגעים המרגשים וליצור בעבורכם תיעוד מרהיב ונרחב מהאירוע. 
  • אתגר נוסף העומד בפני צלמי האירועים הביתיים הוא הלוקיישן עצמו. בתים, יפים, מעוצבים ומאובזרים ככל שיהיו, הם לא "תפאורה טבעית" לצילום חתונות. על הצלם להפיק את המיטב מהתנאים הקיימים, ולהצליח לייצר אלבום חתונה פוטוגני.

צילום חתונה ביתית – הדגשים החשובים:

  • סידור הבית – חשוב מאד לדאוג לסדר ולארגן את הבית לפני תחילת האירוע. גם אם האירוע מתוכנן להיערך בחצר הביתית, קחו בחשבון כי הצלם יתפוס רגעים גם בתוך הבית. הדבר האחרון שתרצו הוא לצפות בתמונות כשברקע מטבח לא מסודר, פריטי לבוש זרוקים בפינת האוכל או ערמות מכתבים על השולחן בסלון.
  • ממולץ: השקעה בעיצוב – מאחר ואתם מתחתנים בבית, מומלץ להשקיע מאד בעיצוב. זכרו כי מדובר על חתונה ביתית, כך שיש לכם אתגר והוא לייצר אווירת חתונה גם בתנאים של בית. עיצוב באמצעות פרחים או פיירי לייטס לדוגמא, יכול לתרום גם לאווירת האירוע וגם לתמונות האלבום.
  • תיאום ציפיות – חשוב לתאם ציפיות עם הצלם, קל וחומר כשהאירוע מתקיים בבית ההורים. הנחו את הצלם באשר לפינות הפוטוגניות ביותר בבית, ממה להימנע, על אילו אורחים להתמקד וכן הלאה.

ועוד משהו קטן ממני אליכם: גם אם התוכנית המקורית שלכם כללה 300 אורחים, גן אירועים מפואר ומסיבה עד השעות הקטנות של הלילה, מובטח לכם אלבום חתונה מרגש, מדויק ונכון. מהניסיון שלי, אין עוד דבר פוטוגני יותר מאהבה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *