צילום חתונה בטבע – כל מה שאתם צריכים לדעת

צילום חתונה בטבע – כל מה שאתם צריכים לדעת

חוף הים, המדבר, שמורות טבע ופארקים לאומיים – אלו הם רק חלק מהאפשרויות העומדות לרשותכם לצילומי זוגיות וחתונה בטבע. גם אתם תוהים על פי אילו פרמטרים יש לבחור את לוקיישן הצילום, האם ניתן להצטלם בטבע בכל עונה ומה חשוב לקחת בחשבון עם צילום חתונה בטבע? לפניכם, תשובות לכל השאלות!

איך בוחרים את הלוקיישן לצילום בטבע?

אני מאמין כי צריך לקחת בחשבון 3 דברים עיקריים:

  • העדפה אישית –  מדובר על החתונה, האלבום וה"מומנט" שלכם. אין פרמטר חשוב יותר מהעדפותיכם האישיות! 
  • לוקיישן "פוטוגני" – צילום חתונה בטבע אמור להדגיש את הסביבה בה אתם מצטלמים, ובמידה רבה הטבע הופך להיות אובייקט נוסף שמצטלם. אשמח להמליץ לכם מניסיוני על לוקיישנים טובים "שעוברים מצלמה".
  • מידת הפרטיות – חשוב לזכור כי הצילומים בטבע מתקיימים במרחבים ציבוריים. קחו בחשבון כי ישנם לוקיישנים "צפופים" שעלולים לפגוע במידת הפרטיות והנוחות שתרגישו אל מול המצלמה. לדוגמא: חוף הים בשיאה של עונת הקיץ (החופש הגדול), מסתמן כפחות מומלץ מבחינה זו. 

באיזו עונה כדאי להצטלם בטבע? (ובאיזו קצת פחות…)

צילום חתונה בטבע יספק לכם תיעוד מרהיב, ועל זה אין ויכוח. עם זאת, חשוב להבין כי צילומים תחת כיפת השמיים הם לא תמיד הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות. מתי כדאי להצטלם בטבע ומתי כדאי בכל זאת לשקול אופציות נוספות?

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • עונת האביב: העונה האידיאלית לצילומים! הפריחה, בושם הפריחה ומזג האוויר הנוח מבססים את התנאים האידיאלים לצילומי טבע מושלמים! 
  • עונת הסתיו: השלכת תהיה לכם כתפאורה רומנטית, אך היתרון הגדול באמת הוא מזג האוויר הנוח בעונה זו. החיסרון היחסי: היורה יכול להפתיע…
  • עונת החורף: העונה שעל הנייר מומלץ שלא לתאם בה צילומי חוץ. עם זאת, כדאי שלא להתקבע ולשלול את האפשרות מראש מסיבה פשוטה: גם בשיא החורף לא יורדים גשמים בכל יום, ולעתים אף השמש זורחת. במידה ואתם מחליטים ללכת על ההרפתקה החורפית-רומנטית, תכננו PLAN B.
  • עונת הקיץ: העונה הטריקית ביותר. מצד אחד, אין עוד תקופה נוחה יותר להצטלם בה בטבע. מצד שני, הקיץ הישראלי יכול להפתיע אתכם (ולא ממש לטובה) עם שרב ולחות גבוהה. הגברים לרוב מתמודדים עם האתגר הזה באמצעות רכישת חולצה נוספת (חולצה לצילומים וחולצה לאירוע). אך מה לגבי הכלות? לחות יכולה להרוס להן את האיפור וכך גם את מצב הרוח. ולכן, במידה ואתם הולכים על צילומי טבע בקיץ, כדאי מאד לבקש מהמאפרת ערכת טאץ' אפ (לכל מקרה שלא יהיה…).

החסרונות שבצילומי חתונה וזוגיות בטבע:

  • תחזית מזג האוויר לא נשענת על מדע מדויק, כך שאתם צריכים להיות מוכנים לכל תרחיש ומזג אוויר.
  • זהירות, סכנת התלכלכות! בצילומי חוץ קיים תמיד החשש כי השמלה או החליפה יוכתמו.

לפרטים נוספים אודות צילום חתונה בטבע וחבילות צילום מיוחדות לתקופת הקורונה, התקשרו – 072-3301489

על מחיר צילום חתונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *