טיפים לבחירת צלם אירועים? הכירו את "טיפ הזהב"

טיפים לבחירת צלם אירועים? הכירו את "טיפ הזהב"

"את הצלם הזה אני רוצה! רק אותו ולא אף אחד אחר!". נשמע לכם מוכר? הזוגות המאורסים שמחפשים צלם לחתונתם, לרוב לא באמת מחפשים. עוד לפני האירוסין, יודעים הזוגות (ואם לדייק – הצלע הנשית), מיהו הצלם שיתעד את רגעי האהבה הגדולים שלהם. 

אז מצד אחד, כמה כיף שיש לכם כבר צלם, ותוכלו לחסוך את "מאמצי החיפוש" לפחות עם ספק אחד. מצד שני, חשוב שגם אתם תכירו טיפים לבחירת צלם אירועים. מדוע? משום שצלם הוא הרבה מעבר לאלבום התמונות הסופי שתקבלו כעבור מספר חודשים.

בכדי להבטיח שתחייכו לא רק באירוע, אלא גם לפניו ואחריו, חשוב שהבחירה שלכם תבוסס על דברים נוספים מלבד תיק העבודות ואיכויותיו המקצועיות של הצלם. או במילים אחרות? הכירו את האדם שמאחורי המצלמה…

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

תיק העבודות לא מספיק – הכירו את הצלם!

ישנם זוגות שטוענים כי אין להם כל ציפייה מהצלם, אלא רק "שידע לצלם". ביום המרגש בחייכם לא תרצו לידכם רק "צלם", אלא גם בן אדם. קבעו עם הצלם שאתם רוצים פגישת היכרות (גם אם אתם סגורים על הצלם ורוצים רק אותו!). פגישה מקדימה עם הצלם – איך עושים את זה?

  • פגישה פרונטלית (כל עוד ההנחיות העדכניות מאפשרות אותה)
  • פגישה בשיחת וידאו בזום או בכל תוכנה אחרת

בפגישה שכזו יחלוק אתכם צלם לאירועים את ה"אני מאמין שלו" על צילום חתונה, מהי גישת העבודה שלו, מה כוללת חבילת הצילום וכיוצא בזה. העובדה כי בחלק ניכר מהשיחה אתם תקשיבו ולא תדברו, לא אומרת כי אין לכם "תפקיד" במפגש: למדו על איכויותיו המקצועיות והאנושיות של הצלם מדבריו. לדוגמא:

  • הגישה הכללית – חיובית או שלילית? ("אין בעיה", "בשמחה"/ "תראו.. זה מעט בעייתי", "כדאי שלא…")
  • האם השיח מתנהל בנועם, חיוך ואווירה טובה/ הצלם חסר סבלנות, "עושה טובה" שהוא מדבר
  • האם השיחה בעלת אופי מקצועי/ מכירתי-אגרסיבי?
  • עד כמה הצלם משדר לכם אמינות? 
צלם אירועים

חבילת הצילום – מה היא כוללת?

אי אפשר לדבר על טיפים לבחירת צלם לאירועים מבלי לדבר על מה אתם מקבלים ממנו. כל צלם מציע חבילת צילום שונה, וכל חבילה שכזו כוללת דברים אחרים. המינימום שאתם צריכים לדרוש בו:

  • עריכה וסינון של התמונות
  • אלבום תמונות דיגיטלי באיכות גבוהה
  • עותקים נוספים למשפחות 
  • גישה למאגר התמונות (קישור/ דיסק און קי או בכל אמצעי אחר)

ומילה לגבי שעות העבודה באירוע: אירוע חתונה מצולם לאורך שעות רבות – משעות הצהריים המוקדמות ועד השעות הקטנות של הלילה. תיאום ציפיות עם צלמי אירועים הוא המפתח לשביעות רצון גבוהה, וחשוב שגם אתם תבדקו אל מול הצלם כמה שעות הוא מתחייב לצלם את האירוע שלכם. לדוגמא: החל מ-14.00 ברגע המפגש בבית המלון/ בית ההורים, ועד הריקוד האחרון על הרחבה.

לפרטים נוספים אודות חבילות צילום לאירועים, התקשרו – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *