צילום חתונות ותפיסת "הרגע"

צילום חתונות ותפיסת "הרגע"

זוגות נשואים מעידים כי אירוע החתונה עבר להם מהר מדי, זאת למרות שאירועי החתונה אורכים כחמש שעות לערך. אולי תתפלאו, אך כל שניה מתוך 5 שעות האירוע, ראויה לתיעוד. מדוע? משום שבכל שניה ישנו רגע ייחודי ונדיר: חיבוקים, נשיקות, הצעידה לחופה, דמעות ההתרגשות של ההורים, דמעות ההתרגשות שלכם, הכתובה והטבעת, הרמות צ'ייסרים ברחבה והרשימה עוד ארוכה.

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

זוגות מאורסים המחפשים צלם המתמחה בנישה של צילום חתונות, מבקשים להתרשם מתיק העבודות. מבלי שהם תמיד מודעים לכך, עיניהם וליבם רוצים דבר אחד – להתרגש! ישנם המון אלבומי חתונה יפים ומרשימים, אך לא כולם מצליחים להעביר רגש. 

ולכן, כשאתם משווים בין אלבומים וצלמים שונים, נסו להרגיש את פעימות ליבכם והקשיבו לתחושות הבטן שלכם. בסופו של דבר, ישנם המון צלמים שיוכלו לתעד אתכם בזוויות מחמאות. עם זאת, לא כולם יודעים לתפוס את "הרגע" ולהנציח אותו…

צילום חתונות – תפיסת "הרגעים" יוצרת אלבום מרגש!

לתפוס את "הרגע" בצורה מרגשת

אז לא, לא כל אחד שמחזיק מצלמה ומדביק לעצמו את הטייטל "צלם חתונות" הוא אכן כזה. צילום חתונות הוא תחום שניתן ללמוד רק תוך כדי התנסות בצילום אירועים. זו הסיבה כי ישנה חשיבות גדולה מאד לניסיון הצלם שאתם בוחרים לתיעוד האירוע שלכם. חשוב לציין כי ישנם המון צלמים מקצועיים שעבודותיהם מרשימות ומוערכות. 

עם זאת, הם לא בהכרח יכולים לתעד אירוע כמו חתונה. מדוע? משום שאירועי החתונה מאופיינים בקצב דינמי ומהיר, בכל שניה בהם ישנו "רגע" מיוחד וספציפי שראוי לתיעוד ובעיקר – "הרגעים" מתרחשים בכמה מקומות בו זמנית.

בחתונות, האתגר האמיתי של הצלם הוא "לתפוס את הרגע" בזמן שהוא קורה. כידוע, אין אפשרות להחזיר רגעים לאחור, וגם כשמנסים "לשחזר" אותם לטובת תמונה, הם יוצאים לא אותנטיים. ובקיצור: רגע שעובר, לא חוזר (גם ובעיקר באירועי החתונה). לפניכם, דוגמאות למספר "רגעים" ייחודיים, נדירים וחד פעמיים בחתונות:

  • הרגע שבו החתן פוגש את הכלה (בבית המלון / בית ההורים)
  • החיבוקים והנשיקות בקבלת הפנים
  • הרגע הנדיר של שבירת הכוס 
  • הרגע בו מרימים את החתן והכלה על כיסא ברחבת הריקודים ועוד…

תיאום ציפיות עם הצלם לטובת "תפיסת הרגעים"

ישנם דברים שניתן לתכנן מראש, וגם כאלו שלא. "הרגעים" בחתונה כידוע הם ספונטניים, שכן לא ניתן לצפות את תגובותיכם, מידת ההתרגשות שלכם, האהבה שירעיפו עליכם האורחים והרגע בו החברים ירימו אתכם על כיסא.

עם זאת, כן ניתן (ואף רצוי מאד) לתאם ציפיות בכל הקשור לתיעוד האורחים "החשובים". מדובר כמובן על בני המשפחה – מהסבים והסבתות, דרך ההורים ועד האחים. בסופו של דבר, אירוע החתונה הוא אירוע של כל המשפחה, כך שתרצו תיעוד המשקף ברובו את "הרגעים" הייחודיים שלכם עם המעגל הקרוב אליכם ביותר.

לפרטים נוספים אודות צילום חתונות, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת! – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *