איך להתכונן ליום צילום?

איך להתכונן ליום צילום

אהבתכם מעולם לא הוארה ע"י אור הפלאשים? הגיע הזמן! יום צילומים זוגי מרגש, מקרב ובעיקר – מעניק לכם זיכרונות מוצקים שתוכלו לנצור בליבכם ולהתגאות בהם! אז אם תהיתם איך להתכונן ליום צילום, לפניכם מספר טיפים שאימוצם יעצים את חווייתכם ויבטיח אלבום פוטוגני במיוחד.

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

שיחת היכרות עם הצלם

זהו אחד הטיפים החשובים ביותר! לא נפתיע אתכם כי יום צילום מותנה (בין היתר) בצלם חתונות מקצועי שילווה אתכם. למרות תפקידו המאד משמעותי ביום זה, ישנם המון זוגות שלא דחוף להם להכיר אותו. כלומר, הם פוגשים אותו לראשונה ביום הצילומים בלוקיישן שנבחר. 

זו אמנם אפשרות, אך ישנה אפשרות טובה ומומלצת יותר: ותרו על האסמסים ושוחחו טלפונית עם הצלם שלכם לפני הצילומים! ההיכרות שלכם איתו שוברת את הקרח, מטשטשת את המבוכה, מבססת את התנאים לסביבת עבודה נעימה יותר ומעל לכל – חוסכת מכם את החוסר הוודאות ("מעניין איך הוא יהיה…", "נקווה שהוא יזרום…").

בחרו לפחות שלושה לוקיישנים שונים

היערכות ליום צילום היא בעיקר "עבודת הפקה" – שלכם ושל הצלם. לרוב, זוגות בוחרים בלוקיישן אחד בלבד. לדוגמא: מתחם שרונה בתל אביב. כל עוד אין בכוונתכם להצטלם בסטודיו, מומלץ מאד להיערך עם שלושה לוקיישנים לפחות גם אם הצילומים מתוכננים ללוקיישן אחד בלבד. מדוע? משום שאין לכם שליטה מלאה על מזג האוויר, פקקים בלתי צפויים, מחאות וחסימות כבשים וכיוצא בזה. ובקיצור? תמיד טוב לשמור במגירה PLAN B.

גיוון בלוקיישנים

מספר סטים של לבוש

לא בכל יום אתם מצטלמים עם צלם מקצועי בצילומי זוגיות. חגגו את עצמכם ואת הזוגיות היפה שלכם עם מספר סטים שונים של לבוש! לרוב, הנשים מתלהבות מאד מהרעיון, בעוד הגברים מתעקשים כי חולצת הפולו והג'ינס מספיקים להם. החלפת הבגדים לאורך יום הצילומים אינה בגדר חובה, אם כי מומלצת מאד:

  • המטרה היא ליצור תיעוד מגוון יותר באמצעות לוקים שונים
  • בנוסף, במידה והתלכלכתם במהלך הצילומים, תוכלו להחליפם בפריטים אחרים

טיפולי פנים לפני הצילומים – מה חשוב לדעת?

באופן טבעי, לפני הצילומים רוצים הזוגות (כן, גם הגברים!), להיות בשיאם. אתם מתכננים להתפנק ביום טיפוח אצל קוסמטיקאית לפני הצילומים? חכו רגע. הנשים שבחבורה מודעות היטב לעובדה כי לא כל התכשירים והטיפולים המומלצים, בהכרח מתאימים לכל אישה. ולכן, הימנעו מטיפולים ותכשירים שאינכם מכירים. תגובה אלרגית, אדמומיות, פצעונים וקילופים בעור – את כל אלו לא תרצו על פניכם באלבום הזוגיות שלכם (או בכלל).

ישנתם טוב? זהו זמן ארוחת בוקר!

מומלץ מאד לישון טוב לפני יום הצילומים. וכמה זה טוב? פנקו עצמכם לפחות ב-8 שעות שינה. אתם רוצים להתעורר ליום הצילומים שלכם רעננים, חיוניים ומלאי אנרגיה! 

כמו כן, גם אם אתם מאלו שאוכלים את הארוחה הראשונה שלהם בצוהריים, חרגו ממנהגיכם ואכלו ארוחת בוקר. יום צילומים אמנם רחוק מלהיות עבודה פיסית מאומצת, אך הוא כן דורש מכם סבלנות, התמסרות ונוכחות מלאה.

אולי יעניין אתכם לקרוא על – כמה עולה צילום חתונה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.