צילומי חתונה על רקע זריחה – הדגשים החשובים

צילומי חתונה על רקע זריחה

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

כמיטב המסורת, ביום חתונתכם תקדישו שעתיים לערך לצילומי הזוגיות. בעוד ישנם זוגות שמלקטים המלצות על לוקיישנים ומבצעים ביניהם השוואה, ישנם אלו שברור להם כשמש מה הם רוצים: צילומי חתונה על רקע הזריחה! הפלא הטבעי יאיר אתכם ויספק לכם תמונות מרהיבות. עם זאת, צילומי חתונה בזריחה מותנים בהשכמה מוקדמת ביום החתונה.   

המחשבה על השכמה מוקדמת ביום החתונה מרתיעה אתכם? תופתעו או שלא, אך צילומי חתונה על רקע זריחה ניתן לערוך גם לפני החתונה! באפשרותכם להצטלם בזריחה מיד לאחר האירוסין, ולהשתמש בתמונות לפרסום מודעת SAVE THE DATE (פרסום תאריך האירוע לכל המוזמנים שלכם). 

אז רגע לפני שאתם מכוונים את השעון המעורר ונותנים לאור הראשון של השמש להאיר אתכם, אנו שמחים לחלוק אתכם מספר טיפים ודגשים לצילומים על רקע הזריחה!

צילומי חתונה על רקע זריחה – כל הדגשים החשובים

השמש זורחת בכל יום ומאירה את שמי ישראל במשך שעות. עם זאת, הרגע בו היא זורחת – נדיר! אור השמש הזהוב והנוצץ, היה מאז ומתמיד ה"תפאורה" המועדפת לצילומים ע"י זוגות. אם גם אתם רוצים שאהבתכם תואר ע"י הזריחה ותתועד איתה, חשוב שתדעו במה כרוכים הצילומים ואיך עליכם להיערך לקראתם:

  • לכו לישון מוקדםצילומי חתונה על רקע זריחה מצריכים מכם לצאת מאזור הנוחות שלכם. אתם רגילים להתעורר בכל יום בשבע בבוקר? צילומי הזריחה לא משאירים לכם ברירה, אלא להתעורר מוקדם יותר – סביב השעה 04:00 בבוקר. ולכן, כדאי מאד ללכת לישון מוקדם, כך שתוכלו ליהנות ממספר שעות השינה המומלץ. המוטיבציה: שתיראו רעננים, חיוניים וזוהרים בתמונות.
  • הגדירו לוקיישן מראשכידוע, הזריחה מאד קצרה ובקלות ניתן לפספס אותה. ולכן, גם אם אתם מגדירים עצמכם כ"זוג ספונטני", בחרו את לוקיישן הצילומים מראש. ביום הצילומים, לא יהיה לכם את הזמן לחפש ספוט, וכל שניה של חיפושים תכרסם לכם בשעות הזריחה. הדבר האחרון שתרצו להבין בדיעבד הוא שההשכמה המוקדמת לא הניבה לכם דבר…
  • הקדימו בשעה לפחות הזריחה צפויה לשעה 5:40 לערך? הגיעו ללוקיישן הצילומים מוקדם יותר ואף פעם לא "על הדקה". בשונה מלוקיישנים אחרים שתפאורתם קבועה ומחכה לכם, הזריחה מספקת לכם תפאורה לזמן קצר ומוגבל. ההגעה המוקדמת שלכם מבטיחה שלא תפספסו את הזריחה, אך היא בעיקר מאפשרת לצלם חתונות לעשות טסטים על שני האובייקטים החשובים – אתם והשמש.
  • סבלנות, סבלנות ושוב סבלנותלרוב, הנשים נהנות להתמסר לפלאשים, בעוד הגברים ממצים את יום הצילומים מהר יותר. זהו המקום להדגיש: העובדה כי הזריחה קצרה, לא אומרת שהצילומים קצרים. ישנו חלון הזדמנויות קצר ונדיר מאד בזריחה. הצלם לא יסתפק בכמה תמונות בודדות ("זהו! יש לנו את זה, אפשר להמשיך"), אלא שהנטייה תהיה לנצל את הזריחה במלואה ולצלם אתכם כמה שיותר לאורכה.   

לפרטים נוספים אודות צילומי חתונה על רקע זריחה, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.