צילומים בטבע – אתם שואלים, אנחנו עונים!

צילומים בטבע

האהבה בטבע שלכם? כעת, הגיע הזמן לתעד ולהנציח אותה! כל הזוגות, ללא יוצא מן הכלל, חולקים מכנה משותף: כולם מייחלים לתמונות זוגיות מרהיבות! לא שיום צילומים בסטודיו לא יספק לכם תיעוד זוגי מרגש, אלא שצילומים בטבע בהכרח מיוחדים, אותנטיים ועשירים יותר. הצילומים בטבע, המתקיימים תחת כיפת השמיים, מגלמים בתוכם 2 יתרונות עיקריים:

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • תפאורה טבעית (מפרדסים, דרך חוף הים ועד נוף מדברי).
  • תאורה טבעית (שבואו נודה, היא המחמיאה ביותר).

אז רגע לפני שתחליטו איזו תפאורה תאיר ותעטוף את אהבתכם ביום הצילומים, אנו שמחים להשיב על מספר שאלות בנושא צילומים בטבע: 

מהי העונה האידיאלית לצילומים בטבע?

בואו לא נשכח שמדובר על צילומי זוגיות בישראל – מדינה נוחה מאד בכל הקשור למזג האוויר. "על הנייר", העונות האידיאליות ביותר לצילומים בטבע הן הסתיו והאביב. בפועל, ישנם ימים יפים, נוחים ואידיאליים לצילומי חוץ גם בחודשי החורף והקיץ. 

טיפ אליכם: מאחר ומדובר על צילומי חוץ, מומלץ תמיד להגדיר לוקיישן נוסף שיהיה על תקן ה-PLAN B – לכל מקרה שלא יהיה. כך לדוגמא: נניח ואתם מתחתנים בחודש מאי, והתחזית צופה לכם יום בהיר ונעים. בהתאם, אתם בוחרים בחוף הים כלוקיישן הצילומים המרכזי שלכם. כמה ימים לפני החתונה התחזית מתעדכנת וצופה שרב חריג ואחוזי לחות גבוהים? שנו מסלול! להצטלם בטבע ביום שכזה זו אמנם אפשרות, אם כי פחות מומלצת כשאתם לבושים בחליפה יוקרתית ושמלת כלה (וזה עוד מבלי שנאמרה מילה על האיפור והשיער של הכלה…).

באילו שעות מומלץ לקיים צילומים בטבע?

החיסרון היחסי של צילומי הטבע הוא העובדה כי אתם נתונים לחסדיו של מזג האוויר. כלומר, אתם צריכים להתאים את עצמכם למזג האוויר ו"לשגעונותיו". בגדול, בעונת הקיץ מומלץ לתאם את צילומי הזוגיות לשעה המוקדמת ביותר האפשרית. המוטיבציה כמובן היא לנסות להימנע משעות השרב החמות. בחורף לעומת זאת, ראוי לתאם את הצילומים לשעות ביום שע"פ התחזית לא צפוי לרדת בהן גשם. עונות הסתיו והאביב פחות מגבילות, ומעניקות לכם גמישות כמעט מלאה. 

בכמה לוקיישנים כדאי להצטלם?

לוקיישנים לצילומים בטבע

הלוקיישן שתבחרו יהיה תפאורת התמונות שלכם. ולכן, ככל שתצטלמו ביותר לוקיישנים (כלומר, תחליפו תפאורות), כך תוכלו ליהנות מאלבום זוגיות/חתונה מגוון וצבעוני יותר. מומלץ מאד לתאם ציפיות עם הצלם באופן מלא לפני יום הצילומים, כך שיהיה ניתן לתכנן לו"ז ולהיערך בהתאם. 

ישנם חסרונות לצילומים בטבע?

המילה "חסרונות" גדולה מדי, אך כן חשוב לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

  • בטבע אין לכם חדר מנוחה, פינת איפור/טאץ' אפ וגם לא שירותים צמודים.
  • החלפת סטים של לבוש (במידה ואכן תרצו להחליף), תתאפשר רק בתוך הרכב שלכם.
  • לרוב, יום הצילומים בטבע יהיה ארוך יותר מיום צילומים בסטודיו.

יש לכם שאלות נוספות בנושא צילומים בטבע? אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח להשיב לכם – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.