חתונה של זהב: 4 לוקיישנים עבור צילום אירועים בירושלים

אתם מתחתנים בירושלים אך לא בטוחים היכן להצטלם בעיר? אנחנו כאן בכדי להמליץ לכם על הלוקיישנים המרהיבים ביותר בבירה! באופן טבעי, כל זוג נמשך ל"תפאורות" אחרות ובהתאם חולם על אלבום חתונה ספציפי. לפניכם, הצעות ל-4 לוקיישנים בירושלים, כאשר כל לוקיישן מאופיין ב-VIBE אחר, "גוונים" שונים וקצב ייחודי. מהו הלוקיישן המתאים לכם?

חתונה של זהב: 4 לוקיישנים עבור צילום אירועים בירושלים

צילום אירועים בירושלים: אז היכן תוכלו להצטלם בעיר הבירה? 

תרצו להדגיש באלבום החתונה את האופי "האורבני" שלכם? אתם חובבי טבע אך לא רוצים לצאת מהעיר בשביל צילומים? חשוב לכם להבליט את האלמנטים המסורתיים-רוחניים של העיר באלבום? לפניכם, מספר הצעות ללוקיישנים מרהיבים (!) לצילומי זוגיות בירושלים:

  • שדרות ממילא – מרכזי קניות תמצאו בשפע בכל עיר בישראל. עם זאת, מתחם שדרות ממילא בירושלים יש רק אחד! לתאר את הקסם והאווירה שבמרכז הקניות הירושלמי במילים? זו משימה כמעט בלתי אפשרית. השדרה מאופיינת בניחוח חו"לי מובהק, זאת לצד שמירה על אותנטיות ירושלמית. הלוקיישן הזה מתאים לאלו מכם שמעוניינים בתפאורה שמשלבת מצד אחד אורבניות טרנדית, אך מהצד השני ניחוח ירושלמי – מעין שילוב שבין עתיק ונוסטלגי לחדש ומודרני.
  • שוק מחנה יהודה – אי אפשר לדבר על צילום אירועים בירושלים מבלי לדבר על שוק מחנה יהודה. דוכני האוכל והמסעדות שבו זכו בשנים האחרונות לאינספור שבחים – ממבקרי אוכל קשוחים (מהארץ ומהעולם) ומהסועדים השבעים והמרוצים. השוק מאופיין בדינמיות, קצב תוסס, צבעוניות ושפע שאפשר לראות ולחוות אך ורק בו. צילומי זוגיות בשוק יספקו לכם ללא ספק תיעוד מקורי ומדליק, אך חשוב לקחת בחשבון את הצפיפות שבו.
  • הגן הבוטני – לטוס לשוויץ או להולנד לצילומי זוגיות? זו אחלה אפשרות! עם זאת, ישנה אפשרות נוספת לאלו מכם שרוצים להישאר בארץ: צילומים בגן הבוטני בירושלים. הגן מרהיב ביופיו, ואוצרות הטבע הגלויים והנסתרים בו יקשו עליכם להאמין כי אתם נמצאים בעיר ירושלים. זהו הלוקיישן לאלו מכם שחולמים על צילומי זוגיות העטופים בתפאורת טבע.
  • רחבת הכותל – אם יש אתר בירושלים שאי אפשר להישאר אדישים אליו הרי שהוא הכותל. צילומים בלוקיישן זה לרוב מזוהים עם הקהל הדתי-חרדי בלבד, אך אנו נדהמים לגלות עד כמה הכותל "ישראלי" ומצית ניצוצות של התרגשות גם אצל הזוגות החילוניים. 

יש תאריך לאירוע בירושלים? סגרו צלם!

צילום אירועים בירושלים מותנה בשני דברים: זוג מאוהב וצלם מקצועי פנוי בתאריך האירוע שלכם! טיפ אליכם: ברגע שסגרתם עם מתחם אירועים ויש לכם תאריך, סגרו עם צלם. אנו מדגישים זאת משום שלעתים ישנה נטייה להתמהמה ("כבר נסגור ספקים סמוך לאירוע, מה הלחץ?"). הביקוש לצלמים לאורך כל עונות השנה (כן, גם באירועי החורף), גבוה. הבטיחו לעצמכם תיעוד אירוע מרגש עם צלם מקצועי ומנוסה.

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

לפרטים נוספים אודות צילום אירועים בעיר ירושלים, התקשרו אלינו כעת – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.