צלם חתונות בצפון

לצד הזוגות שלא יכולים לחכות ליום החתונה, ישנם אלו שלא יכולים לחכות לרגע בו הם יצפו בחתונה שלהם! לשמחתכם, כזוג מאורס ומאוהב, תזכו לחוות את שני הרגעים הגדולים – כל אחד בזמנו. בשיחות ההיכרות שלנו עם הזוגות, מופנית אלינו באופן קבוע השאלה הבאה: "איך ובתוך כמה זמן תשלח לנו את התמונות?". השאלה הזו סופר לגיטימית, והתשובה שלנו כמעט תמיד סופר מפתיעה, וכעת נסביר:

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

עד לפני כמה שנים, זוגות היו מקבלים את התמונות מהצלם על גבי דיסק (זוכרים שהיה פעם דבר כזה?). בהמשך, עם התפתחות הטכנולוגיה, התמונות הועברו על גבי דיסק און קי. ובשנת 2021? צפייה בתמונות החתונה שלכם אינה מותנית במפגש פיסי, אלא בלחיצה על קישור שישלח אליכם במייל! זוגות יקרים, מוכנים לגלוש באתר המשמח, המרגש והפוטוגני ביותר שאי פעם תגלשו בו?

צלם חתונות בצפון

צלם לחתונה בצפון שלח לכם קישור? כדאי לכם ללחוץ עליו!

צילום החתונה שלכם היה רק חצי מהעבודה. והחצי השני? סינון התמונות ועריכתן. עם סיום שלב העריכה, תקבלו את ההודעה המרגשת ביותר מהצלם שלכם: "האלבום מוכן! הנה קישור לאתר התמונות". כל התמונות שצולמו באירוע יועלו לאתר ייעודי שהגישה אליו אפשרית רק עם הזנת סיסמא אישית. עם כניסתכם אל האתר תזכו לראות את כל הרגעים המאושרים שלכם מהחתונה: משלב ההתארגנות, דרך קבלת הפנים והחופה ועד רחבת הריקודים.

אפשרו לעצמכם להתרגש ולצפות בעיניים בורקות בתמונות שוב ושוב ושוב. לאחר שההתרגשות מעט תרד, התפנו לסנן את התמונות ולבחור את אלו שאהבתם יותר מכולן. התמונות הנבחרות? הן אלו שישולבו באלבום החתונה שלכם! 

"אם התמונות נמצאות על אתר, מדוע יש צורך באלבום דיגיטלי?"

אנו מציעים מספר חבילות צילום לחתונה – עם ובלי אלבומים דיגיטליים-מודפסים. ואכן, ישנם זוגות שמסתפקים בתמונות הזמינות להם לצפייה על גבי הרשת. ובכל זאת, אנו ממליצים בחום להדפיס לפחות אלבום חתונה אחד שיהיה לכם למזכרת. למרות הטכנולוגיה הנפלאה, אין באמת תחליף לאלבום פיסי-מוצק ומרשים. חבילת הצילום GOLD שלנו כוללת ארבעה אלבומים, כך שתוכלו להעניק מתנה מרגשת מאירוע מרגש להורים המאושרים.

צלם חתונות בצפון

טיפ הזהב מאיתנו: הורידו את התמונות למחשב

להשאיר את כל חומר הצילום הגולמי באתר הייעודי שלכם? זו בהחלט אפשרות. עם זאת, לאלו מכם שחשוב לשמור על כל התמונות שצולמו באירוע (כלומר, לכולכם!), אנו ממליצים להוריד אותן למחשב מיד עם שליחת הקישור אליכם. מדובר על פעולה שלוקחת כמה דקות בודדות, כאשר המטרה היא להבטיח גיבוי אקסטרה לתמונות מהאירוע של חייכם. חשוב לזכור: אלבום החתונה שלכם (בהנחה ובחרתם בחבילת צילום הכוללת אלבומים), יכלול חלק מהתמונות שבאתר ולא את כולן.

מחפשים צלם לחתונה בצפון? מצאתם! מסע האהבה הפוטוגני שלכם מתחיל בשיחת טלפון, התקשרו כעת לבירור זמינות התאריכים! – 072-3301489

אולי יעניין אתכם לקרוא על –

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.