צלם לחתונה חרדית

אירוסין גדושה באהבה ופרפרים, ושתיהנו מתהליך ארגון האירוע (מניסיוננו, הוא מהנה ומרגש לא פחות מהחתונה עצמה). החיפוש אחר צלם לחתונה חרדית באופן ספציפי אינו מפתיע, שכן חתונה חרדית שונה מחתונה חילונית. צלם שאינו מכיר לעומק את התרבות והקהילה החרדית – על כל מאפייניהן ורגישויותיהן, לא יוכל לצלם את האירוע. 

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

ולכן, כשאתם יוזמים שיחה עם צלם חתונות אופציונלי (קל וחומר כשהוא חילוני), אל תהססו לשאול בצורה הברורה ביותר: "האם יש לך ניסיון בצילום חתונה חרדית?". בהתאם לתשובתו, תוכלו להעריך את מידת ההתאמה ביניכם.

צלם לחתונה חרדיתהקווים המנחים לצילום חתונה חרדית

בין החתונות החילוניות לחרדיות יש המון במשותף: זוג אוהבים, רצון להקים בית בישראל וברית להיות זה לצד זו בטוב וברע. ובכל זאת, צילום חתונה חרדית שונה מצילום חתונה חילונית. לפניכם, הדגשים החשובים לפיהם הצלם יתכנן את קונספט צילום האירוע:

  • תיעוד טבעי ו"קלאסי" – מרבית הזוגות החרדיים מביעים את אותה המשאלה: "צלם אותנו בצורה הטבעית ביותר – מקסימום טבעי, מינימום מבוים". זוגות חילוניים לעומת זאת לא חוששים מצילומים מבוימים, ופעמים רבות יחפשו אחר צלם-במאי. המינימליזם והצניעות המאפיינים את החברה החרדית, באים לידי ביטוי גם בצילום הזוגיות הנערך כמה שעות לפני האירוע.
  • ביטויי אהבה עדינים – החברה החרדית מאופיינת בהמון דברים, אך מזוהה בעיקר בזכות דבר אחד: צניעות. בעוד זוגות חילוניים לא יחששו מהבעת חיבה זוגית-רומנטית מול הצלם, אצל הזוגות החרדיים זהו טאבו. ביטויי האהבה הזוגית אצל הזוגות החרדיים אמנם צנועים ומאופקים יותר, אך מהתמונות קורנת אהבה מרגשת שאי אפשר להישאר אדישים לה.
  • צילום חתונה בהפרדה – ואי אפשר לדבר על צילום חתונה חרדית מבלי לדבר על ההפרדה בחתונות אלו. בחתונות חילוניות מצלם לרוב צלם סטילס אחד. בחתונות חרדיות? לפחות שני צלמים שונים (צלם וצלמת). הסיבה: חגיגת החתונה הנערכת בהפרדה – נשים לחוד וגברים לחוד. 

חשוב לדעת: צלם לחתונה חרדית נכון להתאים את עצמו לכל בקשה וציפייה שלכם. לפני אירוע החתונה, אל תהססו לתאם ציפיות באופן מלא, זאת בכדי להבטיח כי האמונה, המסורת והאורחים שלכם יכובדו. 

צלם לחתונה חרדית

צלם לחתונה חרדית מציע מגוון חבילות לצילום לאירועים 

כמוכם, גם אנחנו לא יכולים לחכות לשמוע כבר את צליל שבירת הכוס! עד אז, אנו שמחים ליידע אתכם כי באפשרותכם לבחור חבילת צילום מתוך מגוון חבילות שבנינו במיוחד עבורכם! אחרי שתבחרו צלם לחתונה חרדית, אירוע החתונה שלכם יאופיין לפרטים – מהמקום בו תחגגו ועד כמות האורחים הצפויה באירוע. בהתאם, ימליץ לכם הצלם על חבילת הצילום המושלמת בעבורכם!

אנו מזמינים אתכם להתרשם מסוגי החבילות כאן באתר! לכל שאלה נוספת, התלבטות או התייעצות בנושא צלם לחתונה חרדית, אל תהססו לפנות אלינו – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.