אתם שואלים, אנחנו עונים – קליפ ה-highlights!

אתם מחכים לרגע בו תעמדו יחד מתחת לחופה, אך מחכים גם לרגע שבו תוכלו לצפות בעצמכם מתקדשים בברית הנישואין? לשמחתכם, אירוע החתונה יהיה ככל הנראה האירוע המצולם ביותר שתחגגו ותארחו, כך שאתם צפויים לקבל תיעוד נרחב של הרגעים המרגשים בחייכם. אז מהו צילום סטילס אתם יודעים, וגם אין צורך להרחיב מהו צילום הווידאו. ומה לגבי קליפ ההיילייטס ונחיצותו? בעקבות פניות של זוגות מאורסים ונרגשים אלינו בנושא זה, החלטנו להשיב על מספר שאלות שאולי הבליחו גם לראשכם.

1."מה זה קליפ היילייטס?"

מדובר על קליפ קצר המאגד בתוכו את רגעי השיא מהאירוע שלכם! מטרת הקליפ היא לרכז את כל הרגעים הגדולים מהאירוע, כך שבכל פעם שתרצו להיזכר באהבה הגדולה שלכם (ובאהבה הגדולה שהרעיפו עליכם), תוכלו לצפות בו, להיזכר ולהתרפק בחיוך.

2."מהו אורכו הממוצע של הקליפ?"

שלא כמו סרטון החתונה שאורכו בין 50-60 דקות, קליפ highlights קצר הרבה יותר. לרוב, אורכו יהיה בין 2-5 דקות, כאשר ילווה אותו שיר שנבחר על ידכם. לעתים, אנו נשאלים אם הקליפ לא קצר מדי, וזהו המקום להדגיש: הוא לא אמור להיות ארוך, וככל שמאריכים אותו כך פוגעים באפקט המרגש שהוא יוצר ובציפייה שהוא אמור לעורר. 

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

3."אילו חלקים מהאירוע כלולים בו?"

כל החלקים! למרות שמדובר על קליפ קצר, נכללים בו כל החלקים מהאירוע שלכם: שלב ההתארגנות, המפגש המרגש ביניכם, קבלת הפנים במתחם האירועים, החופה (כן, גם שבירת הכוס!) ואיך לא – רחבת הריקודים השמחה! קליפ WOW מותנה בעיקר בדבר אחד: עריכה – נכונה, מדויקת ומחמיאה!

4."מתי מקבלים את הקליפ?"

התשובה עשויה להשתנות בהתאם לעונה בה אתם מתחתנים. עונת הקיץ לדוגמא נחשבת עמוסה מאד לצלמים, כך שזמני אספקת החומרים עלולים להתעכב מהרגיל. ובכל מקרה, המטרה היא לשלוח לכם את קליפ ההיילייטס כמה שיותר מהר וכמה שיותר סמוך לאירוע. כך או כך, הקליפ יקדים תמיד את שליחת החומרים האחרים (תמונות + סרטון החתונה המלא).

5."מה אפשר לעשות עם הקליפ?"

הדבר הראשון הוא לשלוח אותו למשפחה! במרבית המקרים, ההתרגשות באירוע כל כך גדולה עד שההורים, האחים ואפילו החברים לא זוכרים ממנו דבר. שתפו את כל הקרובים אליכם בקליפ הקצר, ועוררו בהם מחדש את ההתרגשות. כמו כן, תוכלו לשתף את הקליפ ברשתות החברתיות (התכוננו לכמות לייקים לא סבירה), ואפילו לשלוח אותו לאורחים שלכם עם מילות תודה על שנכחו באירוע. 

צילומי זוגיות לפני החתונה

6."קליפ הייליטס מחליף את סרטון החתונה?"

בשום פנים ואופן לא! הקליפ משלים את הסרטון החתונה המלא, ולא אמור להחליפו בשום מצב. הקליפ עונה על צורך מאד מסוים והוא לתת לכם הצצה קצרה לאירוע הגדול שחגגתם.

לפרטים נוספים אודות חבילות צילום לאירועים הכוללות גם את קליפ ההיילייטס, התקשרו כעת – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.