נשואים טריים, הגיע הזמן לעבוד: על בחירת תמונות עבור אלבום חתונה!

זהו, אפשר להגיד באופן רשמי בשעה טובה והמון מזל טוב: אתם נשואים! הסטטוס "מאורסים" מילא אתכם בציפייה ובהתרגשות לקראת האירוע הגדול של חייכם. כעת, אחרי שנחתם מענני האופוריה וחזרתם לשגרה, צפוי לכם אחד החלקים המרגשים ביותר בתקופת "פוסט החתונה": בחירת תמונות עבור אלבום חתונה!

לבחור תמונות רנדומליות, מבלי להעניק חשיבות גדולה מדי לאלבום, זו אפשרות. עם זאת, חשוב לזכור: אלבום החתונה הוא מזכרת ו"חתיכה" מהאירוע הגדול של חייכם! כל תמונה מייצגת רגע מיוחד ומעבירה רגש מסוים – בחרו את התמונות המרגשות ביותר לאלבום האהבה המרגש שלכם. ואיך עושים את זה? 

אלבום חתונה – איך בוחרים מתוך מאות תמונות?

הצלם ישלח אליכם תיקייה עם מאות תמונות שצולמו באירוע. מתוכן, יהיה עליכם לבחור X תמונות – בהתאם לגודל האלבום והמלצת הצלם. אם מבליחה לראשכם כעת השאלה: "איך אפשר בכלל לסנן תמונות מאירוע שכל תמונה בו חשובה?", דעו כי אתם גם שואלים את השאלה הנכונה וגם לא היחידים ששואלים אותה. ולכן, אנו שמחים לשתף אתכם בטיפים מעולים שימקדו אתכם, ויאפשרו לכם לבחור את תמונות החובה לאלבום. מוכנים?

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • עברו על כל התמונות! – יש לכם אפשרות לחוות את האירוע שלכם פעם נוספת, לא תיקחו אותה? הדבר הראשון שמומלץ לעשות הוא לעבור כל התמונות שנשלחו אליכם (כן, תמונה אחר תמונה). פתחו לעצמכם תיקייה חיצונית במחשב ואליה העבירו את כל התמונות שאהבתם. זהו יהיה הסינון הראשוני. 
  • הימנעו ממחזור תמונות – ישנן 4 תמונות כמעט-זהות שאתם אוהבים? בחרו אך ורק אחת. מעבר לכך שהסיפור והרגש זהים לכל התמונות (ואת הדקויות ביניהן רק אתם רואים), הרי שהן באות על חשבון תמונות אחרות שתוכלו לשלב בתוך אלבום חתונה. 
  • הצד שלו, הצד שלה – בכדי להבטיח ייצוג מלא של המשפחות (ובטח שבכדי למנוע חיללה עלבון של אחד מהצדדים), הגדירו מראש מספר תמונות זהה לכל צד. תנו ייצוג מכובד להורים, לאחים, לסבים ולסבתות, לאחיינים, לדודים ובני הדודים. 
  • רגעים נדירים עם חברים – אם תחשבו על זה, הדבר שבעיקר "עשה לכם את החתונה" הם החברים! למרות שמדובר על אלבום המקדש את הרומנטיקה והזוגיות, זכרו כי מהותו היא להעניק לכם מזכרת מאירוע החתונה – על כל חלקיו. לחברים שלכם? יש בו מקום (ואף מקום של כבוד).

טיפ הזהב: בחירת תמונות מכל חלקי האירוע בצורה שווה

כל אירוע חתונה מחולק ל-4 חלקים שונים:

  • שלב ההתארגנות
  • קבלת הפנים
  • טקס החופה
  • רחבת הריקודים

לפני שאתם מתחילים לסנן את התמונות ולבחור את אלו שישתלבו באלבום, אנו מבקשים לחלוק אתכם טיפ: תנו ייצוג שווה באלבום לכל חלק מהאירוע. ומה זה בעצם אומר? נניח ובאלבום הדיגיטלי ניתן לשלב כ-240 תמונות, הקצו לכל חלק מהחתונה כ-60 תמונות. המטרה: ליצור אלבום חתונה הרמוני ומאוזן, המאגד בתוכו את כל הרגעים הפוטוגניים והמרגשים מהאירוע של חייכם. 

למידע נוסף מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון שמספרו 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.