ללכלך את שמלת הכלה? ברור שכן! על צילומי טראש דה דרס

הדבר היחיד החשוב בצילומי הזוגיות הוא אתם! לא משנה באיזה קונספט תבחרו ומהו הלוקיישן האהוב עליכם, בכל מקרה אהבתכם תזרח מהתמונות – אל ליבכם. אז להצטלם בצילומים "קונבנציונליים" זו בהחלט אפשרות. עם זאת, ישנה אפשרות טובה יותר: להתלכלך! אנחנו שמחים להציג בפניכם את אחד הטרנדים החמים ביותר בענף הצילום בשנים האחרונות: טראש דה דרס!

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

אז מה זה בכלל צילומי "להרוס את השמלה?"

לכל כלה שמלה אחרת לחלוטין. ובכל זאת, ישנו דבר אחד המשותף לכולן: כולן "מאוהבות" בשמלה ודואגות לשמור עליה צחורה. אם כך, איך אפשר בכלל לחשוב על להרוס את השמלה? מדובר על טרנד חם שסחף את הזוגות הישראלים, הנשען על הרס בגדי החתונה במכוון. בעוד מצופה לשמור על השמלה והחליפה בסף חרדה גבוה, צילומי טראש דה דרס עושים בדיוק את ההפך – להרוס אותם וכמה שיותר! "ההרס" אלגנטי ומתבסס על הכתמת הבגדים תוך כדי פעילויות מדליקות, התורמות ליצירת אלבום זוגיות מדליק ולא שגרתי.

צילומי טראש דה דראס

מתי עושים את צילומי טראש דה דרס?

ישנם צילומים סופר אותנטיים, שעוד עלולים לגרום לכם לחשוב שהצילומים התקיימו לאחר האירוע. אז לא, אין כל כוונה שתלכלכו את שמלת הכלה וחליפת החתן המקוריים. הצילומים תמיד יקדימו את האירוע שלכם, ולעולם לא תלבשו בהם את הבגדים המקוריים. 

צילומי הטראש דה דרס – למה להשקיע בהם?

לא בטוחים אם להרוס את השמלה והחליפה בשביל צילומים? אנו שמחים לתת לכם לפחות 2 סיבות מצוינות לעשות את זה:

  • קודם כל, זה כייף! גם אם ממש תנסו, ככל הנראה לא תצליחו להיזכר באירוע שבו לכלכתם אחד את השנייה בשוקולד וקצפת, ועוד בשמלת כלה וחליפת חתן. הצילומים האלו מקדשים את הרומנטיקה והפאן, ויעניקו לכם מזכרת מדליקה מהתקופה היפה בחייכם.
  • רוצים לייחד את הזמנת האירוע שלכם? ככה עושים את זה! שליחת הזמנה קלאסית-אינפורמטיבית היא אמנם אפשרות, אך ישנה אפשרות טובה הרבה יותר – הזמנה שבמרכזה תמונה שלכם מיום צילומי טראש דה דרס. 

צילומי טראש דה דרס

אז איפה אתם תרצו להתלכלך?

האם דמיינתם לעצמכם פעם שתצטרכו לחשוב יחד "היכן ואיך כדאי לנו להתלכלך?". אנחנו משערים שלא. תקופת האירוסים מרגשת ולא מפסיקה להפתיע, והיא התזמון המושלם "ללכלך את הידיים" ברומנטיקה והמון כייף. אז איך אתם תרצו להתלכלך? אנו ממליצים לכם לבחור בלוקיישן שמתאים לתחביבים שלכם ולדברים המזוהים אתכם. הנה כמה רעיונות:

  • צביעה בגואש (לא במכחול, אלא בידיים!)
  • שחייה בבריכה או בים
  • סדנת קונדיטוריה מלוכלכת במיוחד
  • עבודת חקלאות וגינון (עם כמה שיותר בוץ!) ועוד…

שימו לב: אין צורך להשקיע מאות שקלים ברכישת הבגדים, שכן לא תעשו בהם שימוש לאחר הצילומים. בנוסף, הפריטים שלכם לא צריכים להיות דומים בהכרח לחליפה ולשמלה שתלבשו ביום החתונה. לפרטים נוספים אודות צילומי טראש דה דרס – חווייתיים, יצירתיים ומלכלכים (!), התקשרו – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.