איך מקום האירוע משפיע על הצילום?

אם הגעתם עד לפה, סימן שאתם כל הדברים הבאים: מאורסים, נרגשים ומחפשים צלם לאירוע החתונה שלכם! אנחנו צודקים? אנחנו מרשים לעצמנו גם לנחש כי מאחר וחשוב לכם שאלבום החתונה יהיה מיוחד, פוטוגני ומרגש, אתם מעניקים חשיבות רבה לצלם, ללוקיישן בו תצטלמו ולספקים שיהפכו אתכם לחתן וכלה.

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

כל אלו אכן ישפיעו באופן ישיר על איכותו של אלבום החתונה שלכם. עם זאת, ישנו עוד דבר אחד שלא בטוח שלקחתם בחשבון: המקום בו תתחתנו! רחבת קבלת הפנים, החופה, סידור השולחנות ורחבת הריקודים – כל אלו יהיו ל"תפאורת" האירוע שלכם. המשמעות היא שהמקום בו תתחתנו, ישפיע גם על עבודת הצילום (מקום קטן / מקום גדול / מגבלותיו וכן הלאה), אך גם (ובעיקר) על איכות ונראות אלבום החתונה שלכם.

איך יראה אלבום החתונה שלכם? אתם כבר יכולים לדעת

האם יש לכם אפשרות לדעת איך יראה אלבום החתונה שלכם עוד לפני שהתחתנתם? אולי תופתעו, אך התשובה היא שכן! נראותם של אלבומי החתונה מושפעת בעיקר משני דברים: הזוג המאושר + "תפאורת" מתחם האירועים. ולכן, הדרך שלכם לדעת איך יראה פחות או יותר האלבום (מבחינת ה-feel והאווירה הכללית בו), היא באמצעות הצצה על אלבומי חתונה שצולמו במתחם בו אתם עתידים להתחתן בקרוב.

התרשמות מאלבומים אלו מספקים ערך רב, שכן בזכותם תוכלו לקבל החלטות "צילומיות" נכונות יותר:

  • תוכלו לגלות מהן החוזקות והחולשות של המתחם מבחינת הצילום
  • השפעתו של העיצוב על התמונות (מינורית או משמעותית? עד כמה המתחם מעוצב?)
  • איזה קונספט עיצובי מתאים למתחם בו אתם מתחתנים: אורבני, יוקרתי, וינטאג', כפרי?

"גודל מתחם האירועים ישפיע על הצילום?"

ככל שמתחם האירועים גדול יותר, כך יהיה צורך בצוות צלמים גדול יותר (זאת בהנחה כמובן שהבחירה במתחם גדול נובעת ממספר האורחים). צלם מקצועי ידע להמליץ לכם על חבילת הצילום המתאימה לכם, לרבות מספר הצלמים שנכון לשלב באירוע. במידה ותחליטו ללכת על צלם אחד באירוע גדול לדוגמא, הרי שהחשש הוא שהצלם לא יצליח להיות נוכח בכל הרגעים ולתעד אותם. 

מהו הקץ' של צילום מתחמים גדולים? מתחם גדול עלול להיות בעייתי אם לא מתארחים בו כמות גדולה של אורחים (לדוגמא: אירוע עם 200 אורחים במתחם המיועד ל-1000). מדוע? משום שעלולות להיווצר "קרחות" בתמונות – חלל גדול עם מעט אורחים. ובכל זאת, צלם מנוסה ומקצועי יודע איך לשחק עם הזוויות והפריימים, כך שהתיעוד שיתקבל יהיה מחמיא. 

"האם הצלם צריך להכיר את מתחם האירועים?"

התשובה היא שלא, אך שימו לב: היכרות מקדימה של הצלם עם המתחם היא יתרון אדיר! במידה והצלם שבחרתם כבר צילם במתחם בו אתם צפויים להתחתן, הוא כבר מכיר את הספוטים היפים והפוטוגניים, מה עובד ומה פחות, מהן המגבלות של המקום מבחינת צילום וכיוצא בזה.

לפרטים אודות חבילות צילום חתונה, התקשרו אלינו כעת – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.