כל הדברים שאולי לא ידעתם על צלמים וצילום חתונה! מוכנים?

אתם לא יודעים אך תסתדרו עם המצלמה, מתי כדאי לסגור עם הצלם ועד כמה קריטית הכימיה שלכם איתו? לפניכם, 4 דברים (שאולי) לא ידעתם על צילום חתונות וצלמי אירועים. פלאש!

1.רוב הזמן כלל לא תהיו מודעים לצלם

אתם ידועים בכך שאתם לא אוהבים להצטלם, המבט למצלמה מביך אתכם ואתם לא ממש מסמפטים את הפלאש? אתם עשויים להיות מופתעים: למרות שבחתונה שלכם הצלם יתמקד בעיקר עליכם, רוב הזמן כלל לא תהיו מודעים לנוכחותו. מקצועיותו של הצלם באה לידי ביטוי ביכולת שלו להשתלב בטבעיות והרמוניה באירוע – מבלי להעיק עליכם או על האורחים. בזמן שתחבקו ותנשקו את האורחים בקבלת הפנים, תעמדו בחופה ותרקדו את אהבתכם על הרחבה, הצלם יתעד אתכם משלל זוויות וכיוונים מבלי שתרגישו! 

כל הדברים שאולי לא ידעתם על צלמים וצילום חתונה! מוכנים?

2.הכימיה עם הצלם תשפיע על איכות ונראות האלבום

אלבום חתונה מרהיב מותנה אך ורק בצלם מקצועי? טעות! ישנם המון צלמי אירועים מקצועיים, אך האם כולם בהכרח יתאימו לכם ויוכלו להפיק בעבורכם אלבום מרהיב? התשובה היא שלא. עוד לפני שאתם מעריכים את הצלם על מקצועיותו, נסו להרגיש את הכימיה ביניכם, שכן היא קריטית ביותר ליצירת אלבום בלתי נשכח. נסו לחשוב על זה כך: האם תרגישו בנוח להתמסר לצלם שבחווייתכם האישית חסר סבלנות, כזה שאינו מבין את שפתכם ושחיוך לא נכלל בחבילת הצילום שלו? הנינוחות עוברת דרך העדשה, וכך גם חוסר הנוחות. ובקצרה: תמונות פוטוגניות ומחמיאות מותנות בהכרח בצלם מקצועי + כימיה מצוינת ביניכם.

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

3.חשוב לסגור עם הצלם סמוך לאירוסין

הספק הראשון שזוגות ממהרים לסגור (כן, עוד לפני מתחם האירועים) הוא הצלם. ולכן, ההמלצה אליכם היא שלא להתעכב עם בחירת צלם, אלא לסגור איתו כמה שיותר סמוך לאירוסין. במרבית המקרים, זוגות (וכך כנראה גם אתם) יודעים מיהו הצלם שאיתו רוצים לעבוד, כך שלא צפוי לכם תהליך ארוך הנשען על ליקוט שמות והמלצות, אלא אך ורק לחיצת ידיים וחתימה על הסכם. אל תתמהמהו, סגרו! 

צילום חתונה

4.עם הצלם תעבדו יותר מאשר עם כל ספק אחר

כל ספק באירוע שלכם בעל חשיבות אדירה (אחרת, לא הייתם בוחרים בו). עם זאת, הצלם הוא במידה רבה המשמעותי ביותר מכמה סיבות:

  • עם הצלם תעבדו את מספר השעות הגדול ביותר – החל מ-14:00 לערך (שלב ההתארגנות) ועד שאחרון האורחים ירד מהרחבה. 
  • ההתקשרות איתו ממשיכה גם אחרי החתונה (כן, כשאתם כבר נשואים!). זמן קצר אחרי חתונתכם, תקבלו ממנו את ההודעה המרגשת: "האלבומים מוכנים!". 
  • הצלם הוא הספק היחיד שנוכח בחתונתכם על מנת לנצור בעבורכם רגעים מתוכה! 


כעת, כשאתם יודעים קצת יותר על "מאחורי הקלעים" של צילום החתונה, כל שנותר לכם הוא לבחור את חבילת הצילום המתאימה לכם! לפרטים נוספים, התקשרו אלינו כעת – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.