מה הופך צלמי אירועים לצלמים מקצועיים?

לא משנה באיזו עונה בשנה תתחתנו, מהו הקונספט לפיו תעצבו את האירוע, אם אתם נוטים לאירוע גדול או אירוע בוטיק ובאיזה מתחם תבחרו – בכל מקרה יהיה לכם דבר אחד במשותף עם כל הזוגות המאורסים שצפויים להתחתן: הרצון לעבוד עם צלם אירועים מקצועי! 

אם רק תרצו, תוכלו למצוא צלם אירועים בדקות ספורות שכן ישנם צלמים בשפע. צלמים מקצועיים? הם קצת יותר נדירים, והדרך אל אלבום חתונה מושלם עוברת בליקוט המלצות, התרשמות מתיקי עבודות ושיחות היכרות. רגע לפני שאתם יוצאים לדרך הפוטוגנית, אנו שמחים לחלוק אתכם מידע שערכו רב: אילו דברים מגדירים צלמים כצלמים מקצועיים? 

בחירת צלם לחתונה

איך מקצועיות הצלם באה לידי ביטוי?

חתונה אתם חוגגים רק פעם אחת בחיים, אך אלבום החתונה ילווה אתכם לאורך חיים שלמים! מכאן, שהרצון לעבוד עם הצלם המקצועי והמנוסה ביותר, מובן. השאלה הגדולה היא מה בעצם הופך את הצלם מקצועי? לפניכם, הדברים העיקריים לפיהם יש להעריך צלמי אירועים:

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • היכולת להבין אתכם ואת "חלום הצילום" שלכם – ישנם זוגות שיודעים בבירור מה הם רוצים, אך לא תמיד יודעים לתקשר זאת במילים. צלם מקצועי לא יצטרך מכם מניפסט בכדי להבין אתכם, אלא רק תיאורים בקוויים כלליים. תופתעו, אך המילים "אורבני", "וינטאג'" או "אומנותי", בהחלט יכולות להספיק.  הצלם צריך להוכיח את מקצועיותו לא רק במעמד יום הצילום ואספקת התוצרים, אלא גם בכל התהליך המקדים לאורכו נבנה הקונספט.
  • התאמת פתרונות אישיים – באופן טבעי, לכל זוג מאורס ישנם צרכים שונים וציפיות אחרות. אם כך, איך ניתן להתאים את אותה חבילת צילום לכל הזוגות? התשובה היא שלא ניתן. מקצועיות הצלם באה לידי ביטוי בהצעת פתרונות וחבילות צילום בהתאמה אישית! תנו עדיפות ברורה לצלם שמעניק לכם אפשרות בחירה (חבילת צילום סטילס / סטילס + וידאו / אלבומים דיגיטליים – כן או לא?), ולא מחייב אתכם בחבילה שאין לכם בה צורך.
  • "בכנות, אני פחות ממליץ על זה" – לכל זוג ישנו VISION ברור איך הוא רוצה שיראו הצילומים והאלבום הסופי. צלם מקצועי יעשה הכל בכדי לענות על ציפיותיכם, אך שימו לב: לעתים, ישנם דברים מסוימים ש"על הנייר" מרגישים נכונים ומחמיאים. בפועל? הם לא תמיד עובדים. העריכו צלמים שמרגישים מספיק בנוח אתכם להציע לכם חלופות אחרות. צלם מנוסה שכבר צילם המון זוגות ואלבומים, יודע מה עובד ובעיקר מה לא עובד. צלמים מרצים יש בשפע. מקצועיים? קצת פחות. 

מצאתם צלם מקצועי? עברו לשלב הבא!

מצאתם צלם שעונה על "השילוש הקדוש" בכל הקשור למקצועיות? שניה לפני שאתם לוחצים ידיים ומחייכים למצלמה, המשיכו עם תיאום הציפיות. המטרה: להבטיח שביעות רצון גבוהה ואלבום חתונה מרהיב:

  • תיק עבודות – לשמוע מהצלם תיאורים מילוליים על סגנון הצילום שלו? זו אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה יותר היא להתרשם מעבודותיו.
  • המלצות חמות – קראו המלצות של זוגות ממליצים שהצטלמו עם הצלם. אין לכם אפילו מושג כמה מידע וערך הם יספקו לכם (מיחסי האנוש של הצלם, איכויותיו המקצועיות ועד העמידה בזמנים עם אספקת החומרים)
  • שיחה "זורמת" – הצלם מבין אתכם, מצליח להרגיש אתכם, מצחיק אתכם וגורם לכם להרגיש נינוחים ובטוחים? תחושת הבטן חזקה יותר מכל המלצה או תיק עבודות.


לפרטים נוספים אודות חבילות צילום לאירועים, התקשרו כעת – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *