מה זה צילום חתונה אומנותי ולמה כולם רוצים אותו?

חתונה היא לא רק אירוע שמחכים לו חיים שלמים, אלא גם אירוע שנחגג פעם אחת בחיים שלמים. מכאן, שהציפייה של זוגות מאורסים ונרגשים היא לאלבום חתונה מרהיב שיהיה למזכרת מרגשת! הבחירה בז'אנר צילום חתונה אומנותי (המבוקש ע"י המון זוגות), מבטיחה כי אלבום האירוע לא יראה כמו "עוד אלבום" – משעמם, צפוי ורפטטיבי, אלא שהוא ייהנה מאופי וייחוד.  

חשוב לדעת כי לא כל צלמי האירועים מצלמים (או יודעים לצלם) אומנותית. ולכן, אם הגדרתם לעצמכם את הצילום האומנותי כמטרה, חשוב לבדוק עם הצלם כי הוא אכן עוסק בתיעוד הנשען על הז'אנר הזה. כמו כן, כדאי להציץ בתיק העבודות של הצלם, כך שתוכלו להבין איך האומנות והיצירתיות באות לידי ביטוי בעבודותיו.

צילום חתונה אומנותי – איך הוא בא לידי ביטוי?

אתם רוצים אלבום חתונה אומנותי אך לא בטוחים במה הוא נבדל מהאלבומים "הרגילים"? אנו שמחים לשתף אתכם בכמה טכניקות ותפישות צילום עליהן נשען הצילום האומנותי:

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • לדבר אלף מילים בתמונה אחת – מי אמר שמסרים ניתן להעביר רק באמצעות טקסטים? לא במקרה נאמר כי "תמונה שווה יותר מאלף מילים". מבט, חיוך ואינטראקציה בין אנשים, יכולים לספר סיפור שלם – בשניות, בעוצמה וברגש. צילום חתונה אומנותי הוא נישה בפני עצמה, והוא מותנה בצלם מקצועי ומנוסה שיודע לזהות רגעים ולתפוס אותם. תופתעו, אך תמונות יכולות לדבר חזק יותר ממילים…
  • מינימום בימוי, מקסימום זרימה – לביים זוגות כל צלם יודע (אם כי גם בימוי דורש במיומנות מסוימת). עם זאת, לא כל הצלמים יכולים להרשות לעצמם לאפשר לזוגות "לזרום" – להתנהל בטבעיות, כך מעצמם, ולתעד אותם בצורה מחמיאה והרמונית. רגעים שההתערבות בהם אפסית, בהכרח יהיו מרגשים, מסקרנים ומיוחדים יותר. 
  • שחור-לבן-צבעוני – דרך נוספת לייחד את התמונות ולהפוך את האלבום לאומנותי, היא עם שילוב צבעים הנחשב לא שגרתי: תמונות שחור-לבן עם נגיעות של צבע. הנטייה של רבים היא לחפש אסתטיקה מוכרת ותבניתית: או שחור-לבן או צבעוני. השילוב בין השניים שוזר בתמונות אלמנטים ייחודיים המעצימים את אפקט האומנות. 
  • קונספט מוביל – צילום חתונה אומנותי יכול להישען גם על קונספט שאתם בוחרים. לדוגמא: אלבום חתונה שישולבו בו אלמנטים המזוהים עם התחביבים שלכם. ישנם זוגות שבוחרים בקונספט של אוכל לדוגמא ("מבשלים אהבה"), כאשר התיעוד מתמקד במטבח הביתי שלהם בעת שהם אופים ומבשלים. 
חבילת צילום לחתונה

חשוב לדעת: ישנם צלמים שזקוקים להנחיה מפורשת מהזוג בכדי לצלם בגישה אומנותית. עם זאת, הצלמים המקצועיים והמנוסים (אם תרצו – אמני צילום), מצלמים אומנותית באופן טבעי, מבלי שהם מתאמצים או משקיעים מחשבה. איכויותיו של צלם באות לידי ביטוי (בין היתר), ביכולת שלו להפיק מכל סיטואציה, לוקיישן וזוג תיעוד מרהיב וייחודי. לפרטים נוספים אודות צילום חתונה אומנותי, התקשרו – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *