צלמו אותם! האירועים המקדימים את החתונה שראוי לצלם

אנחנו לא יודעים היכן אתם מתכננים להתחתן, עם כמה אורחים תחגגו ומהו סגנון ההגשה שתבחרו. אנחנו כן יודעים דבר אחד בוודאות: את אירוע החתונה שלכם יצלם צלם מקצועי! כל הזוגות המאורסים, ללא יוצא מן הכלל (תתקנו אותנו אם אנחנו טועים), לא שוקלים בכלל את האפשרות לוותר על צילום האירוע. עם זאת, את כל האירועים האחרים שמקדימים את האירוע החתונה, לא כולם ממהרים לצלם. איך ניתן להסביר את זה?

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

חלק מהזוגות מושקעים אך ורק בארגון ותכנון אירוע החתונה, אחרים סומכים על חבריהם שיתעדו אותם והרוב לא מעניקים חשיבות לתיעוד "האירועים הקטנים". אתם נמצאים בשלב בו השיח על אירוסים וחתונה עולה חדשות לבקרים? דעו: רגעים שעוברים לא חוזרים, ושמדובר על רגעים נדירים כל כך ראוי לתעד אותם.

לא רק החתונה: אירועים שכדאי להשקיע בצילומם

פעם אחת בחיים תהיו מאורסים, ופעם אחת בחיים תחגגו את כל האירועים המרגשים שמקדימים ועוטפים את אירוע החתונה. לוותר על תיעוד מקצועי שלהם, זה לוותר על מזכרת נדירה שתלווה אתכם כל חייכם! ישנם 3 אירועים שחובה לצלם מקצועית – בסטילס, בווידאו או בשניהם:

  • הצעת הנישואין – ישנם גברים שמאמינים בהצעה ב"ארבע עיניים", לצד אלו שמאמינים בהצעת גדולה יותר. כך או כך, ראוי להשקיע בצילום הצעת הנישואין. אין זה מפתיע שלאחר הצעות נישואין, בני הזוג מעידים כי הם "לא זוכרים דבר ממה שהיה שם…". ההתרגשות הגדולה מציפה, מטשטשת וגורמת לרחף מאהבה. אם ישנו אירוע שראוי לתעד אותו (ולצפות בו שוב ושוב ושוב), הרי שהוא הצעת הנישואין.
  • מסיבת רווקים ורווקות – לא רק החתונה נחגגת פעם בחיים, אלא גם מסיבת הרווקים והרווקות. לא משנה אם צפויה לכם טיסה לחו"ל, מסיבת בריכה או אירוע עם שף פרטי: השקיעו בצילום המסיבות! ישנם רגעים חד פעמיים בחיים, אך לשמחתכם ניתן לחוות אותם ללא הגבלה עם צילומם וצפייה בהם. 
  • טקס החינה – אי אפשר לדבר על צילום אירועים מבלי לדבר על החינה! אירוע זה מאופיין בתלבושות מסורתיות וצבעוניות, טקס מסורתי ושפע של אוכל עדתי. אירוע החינה הוא "מיני חתונה", וצילומו בצורה מקצועית יאפשר לכם לנצור רגעים מרגשים וחד פעמיים עם המשפחה והחברים הקרובים.

"יש היום סמרטפונים, לא צריך צלם מקצועי"

לצלם באמצעות הסמרטפון זו בהחלט אפשרות. עם זאת, ישנה אפשרות טובה הרבה יותר – צילום מקצועי:

  • איכות הצילום והצלם – העובדה כי לכל האורחים יש מצלמה בסמרטפונים, לא הופכת אותם צלמים. להיות צלם זה לתפוס את הרגע הנכון, לתעד את האירוע על כל חלקיו וגווניו ולערוך את התמונות בצורה מקצועית. בנוסף, אי אפשר באמת להשוות בין איכות צילום של מצלמה מקצועית ואיכות צילום של סמרטפונים.
  • נוכחות מלאה ברגע – בעת שישנו צלם באירועים, האורחים שלכם פטורים מנטל הצילום. המשמעות היא שהם יוכלו להיות נוכחים באירוע בצורה מלאה – לשמח אתכם יותר וליהנות הרבה יותר!


לפרטים נוספים אודות צילום לאירועים, התקשרו – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *