5 השאלות שחובה לשאול צלם חתונות במרכז לפני לחיצת הידיים

קיבלתם אינספור המלצות חמות, ליבכם פעם מהתרגשות כשצפיתם בתיקי העבודות וגם התרשמתם מאד בשיחה הטלפונית: ברכות, יש לכם צלם אירוע! חוות הדעת עליו, איכות עבודותיו והכימיה ביניכם – כל אלו הכרחיים, אך בחירתכם בצלם לאירוע צריכה להתבסס גם על דברים נוספים. 

תיאום ציפיות מול צלם חתונות במרכז יהפוך את סימני השאלה לסימני קריאה, יטשטש את חוסר הוודאות שיש לכם לגבי נושאים מסוימים ובעיקר – יבטיח כי ציפיותיכם יתממשו בצורה מלאה. מניסיוננו, ישנן 5 שאלות שכדאי לשאול את הצלם לפני שלוחצים ידיים וחותמים על הסכם. 

‏‏השאלות שחובה לשאול צלם חתונות במרכז לפני לחיצת הידיים - עותק

1."כמה צלמים יגיעו אל האירוע שלי?"

זו כנראה אחת השאלות החשובות ביותר שיש לשאול צלם חתונות במרכז. מדוע? משום שמספר הצלמים באירוע משפיע באופן ישיר על היקף ואיכות התיעוד. חשוב להדגיש כי חתונות יכול לצלם גם צלם אחד בלבד, זאת בתנאי שיש לו את הניסיון הנדרש ושהאירוע מוגדר כ"חתונה קטנה". כך או כך, חשוב לתאם ציפיות בסוגייה הזאת. באופן טבעי, ישנן חבילות צילום הכוללות צלם סטילס אחד וצלם וידאו אחד, אך גם חבילות מורחבות הכוללות שני צלמים לכל סוג צילום. 

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

2."האם תלווה אותי גם בשלב ההכנות בבית המלון?"

לכל צלם חתונות במרכז ישנם תנאי עבודה ספציפיים הנקבעים על ידו. ההמלצה אליכם היא שלא להניח הנחות, אלא לשאול כל דבר ודבר העולה על דעתכם, גם אם הוא מרגיש לכם מובן מאליו. לדוגמא: האם הצלם יגיע ללוות ולצלם אתכם בשלב הארגון? ישנם צלמים שמגיעים רק לשעת המפגש, כך שכל הארגונים (מהאיפור והשיער ועד השקת הכוסות לחיים), לא נכללים בסופו של דבר באלבום. ההמלצה: תיאום ציפיות מלא!

3."חבילת הצילום כוללת קליפ highlights?"

יש רק דבר אחד מרגש יותר מלצפות בתמונות שלכם מהחתונה – לצפות בסרטון החתונה שלכם! אז עד שהחומרים יעברו עריכה ויגיעו אליכם, תקבלו מהצלם קליפ "הייליט". כלומר, קליפ קצרצר הכולל בתוכו נגיעות מהאירוע שלכם: משלב ההתארגנות, דרך קבלת הפנים ועד שבירת הכוס בחופה ורחבת הריקודים. טיפ מאיתנו: בחרו בצלם שמספק קליפ הייליט ובחבילת צילום שכוללת אותו. (הרי איך תודו לאורחים על הגעתם אם לא באמצעות שליחת הקליפ אליהם?)

4."התמונות מהאירוע יהיו זמינות עבורנו באתר אישי?"

עד לפני כמה שנים החומרים המצולמים היו מועברים לזוגות באמצעות דיסק (זוכרים שהיה דבר כזה פעם?). כיום, הודות לטכנולוגיה המתקדמת, צפייה בתמונות האירוע שלכם אינה מותנית במפגש פיסי עם הצלם, אלא אך ורק עם בפתיחת קישור. בדקו עם הצלם אם אתם צפויים לקבל קישור לאתר אישי, בו יאוחסנו כל התמונות מהאירוע. 

5."תהיה לי אפשרות לקבל סרט באורך מלא?"

במידה וסגרתם עם צלם חתונות במרכז גם חבילת וידאו, תקבלו במעמד אספקת החומרים גם את סרטון החתונה שלכם! כיום, הסטנדרט הוא סרטונים באורך של 45 דקות ועד שעה (לאחר שעברו עריכה מקצועית). ובכל זאת, ישנם זוגות שרוצים לקבל את חומר הגלם המלא – סרטון החתונה באורך מלא. אם גם לכם זה חשוב, תאמו מראש ציפיות גם לגבי זה. בגדול, ישנן חבילות צילום הכוללות את אספקת הסרטון המלא וגם כאלו שלא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *