לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן – האמנם?

ישנם זוגות שעוד לפני שהם בוחרים צלם לאירוע, הם בוחרים לוקיישן בו הוא יצלם אותם. הלוקיישן בו תבחרו להצטלם לפני האירוע (בשלב שמוכר לרבים בשם "צילומי זוגיות"), יהיה לכם ולאלבומכם כתפאורה. מכאן, שחשיבותם של צלמים לאירועים אדירה! 

לוקיישן מוצלח יהיה כזה שעומד ב-3 התנאים הבאים:

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • הלוקיישן מתכתב באופן מלא או חלקי עם קונספט האירוע
  • הלוקיישן מזוהה אתכם כזוג (מקום שאתם אוהבים, סגנון שאתם מתחברים אליו)
  • הלוקיישן פוטוגני ומבטיח אלבום זוגיות מרהיב!

והנה הפתעה: הלוקיישן הוא לא הכל! פעמים רבות, זוגות מעניקים חשיבות גדולה מאד ללוקיישן, אך במקביל – מזניחים את יתר הדברים (לא במודע כמובן). 

לכן, רגע לפני שאתם מתמסרים לפלאשים ומפגינים זוגיות מעוררת השראה, רצוי לתאם ציפיות עם הצלם ולהבטיח את הדברים הבאים:

צילומי חתונה על נוף אורבני

לא רק לוקיישן: מה עוד חשוב בצילומי הזוגיות?

  • מקצועיות הצלם – כשאתם חוגגים אירוע חד פעמי, אתם מצפים לאלבום תמונות חד פעמי. אלבום זוגיות וחתונה מרהיב מותנה כמובן בצלם מקצועי. ואיך המקצועיות מוגדרת? בין היתר ע"י הניסיון, ההבנה המעמיקה בפלאשים, תאורה מחמיאה, זוויות צילום נכונות וכן הלאה. 
  • צלם ש"תופס את הרגע" – התרשמות מהירה מתיקי עבודות תשקף בפניכם אם הצלם יודע לתפוס את הרגע, או שהוא מביים את הרגע בצורה מלאכותית. תנו עדיפות לצלמים שיודעים לתפוס רגעים, לספר אותם בתמונות ולהעביר באמצעותן רגש. 
  • כימיה עם הצלם – שלא כמו יתר הספקים, הצלם ילווה אתכם משלב ההתארגנות ועד הצ'ייסר האחרון ברחבת הריקודים. העריכו את הצלם גם בהתאם לכימיה שלכם איתו: האם יש ביניכם הבנה, האם אתם דוברים את אותה "השפה", עד כמה הוא קשוב ומכיל את בקשותיכם וכיוצא בזה. ולמה כימיה צריכה לעניין אתכם בכלל? משום שגם נינוחות וגם חוסר נוחות עוברים מצלמה. כימיה טובה = נינוחות = תמונות מחמיאות.  

צילום חתונות - סטודיו איילון

אז איך בוחרים לוקיישן WOW לצילומים?

אי אפשר לדבר על לוקיישנים מבלי לחלוק אתכם טיפים לבחירת לוקיישן נבחר. למרות שישראל מדינה קטנה, ישנם המון "אוצרות פוטוגניים" שיהיו ראויים להיקרא על ידכם "הלוקיישן הנבחר לצילומי הזוגיות". 

אז איך בוחרים ספוטים נבחרים? הנה הטיפים שלנו:

  • התחשבו בעונת החתונה – ישנם לוקיישנים שמתאימים למתחתני החורף וכאלו שמתאימים לאלו מכם המתחתנים בקיץ. עם בחירת הלוקיישן, עליכם להתחשב בעונת השנה ובמזג האוויר (אלא אם כן אתם מוכנים להסתכן בגשם פתאומי או בשרב לח). 
  • התרשמו מתיק העבודות – "על הנייר" ישנם המון לוקיישנים מבטיחים. בפועל? לא כולם מצליחים לעבור מצלמה. לכן, ההמלצה אליכם היא להתרשם מאלבומי זוגיות שצולמו בלוקיישנים בהם אתם מתעניינים. המטרה: להבין, לראות ולהרגיש איך הלוקיישן בא לידי ביטוי בתמונות.
  • לוקיישן עם ערך רגשי – מדובר על אלבום הזוגיות והחתונה שלכם, זוכרים? תנו עדיפות (רק אם ניתן כמובן), ללוקיישן בעל משמעות עבורכם. המשמעות הינה אישית-סובייקטיבית שלכם, ומוגדרת כמובן בהתאם לחוויות הספציפיות שלכם מאותם המקומות. 

מעוניינים לברר לגבי לוקיישנים או חבילות צילום לחתונה? אל תהססו לפנות – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.