אז איך מתרשמים מתיק עבודות של צלם?

התחדשתם בסטטוס "מאורסים"? בשעה טובה! אחרי כמה ימים שנחתם בהם על ענני האופוריה וההתרגשות, הגיע הרגע להתחיל לארגן את האירוע הגדול ביותר שתחגגו אי פעם: החתונה שלכם! לפני שתקבעו מדידות ותדרגו מנות בערב הטעימות, תסגרו עם הספק שיתעד את הרגעים המרגשים ביותר בחייכם: הצלם.

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

כידוע, בחירת הצלם עוברת בין כמה תחנות – מאיסוף המלצות רותחות ועד היכרות טלפונית. עם זאת, אחת התחנות החשובות ביותר בדרך היא ההתרשמות שלכם מתיק העבודות – אלבומי חתונה שצילם וערך הצלם לחתונה בו אתם מתעניינים.

איך מתרשמים מתיק עבודות של צלם

איך מסתכלים על תיקי עבודות של צלמים?

נתחיל בדבר החשוב ביותר: לא נדרשת כל היערכות מקדימה, יצירת רשימה של כל הדברים החשובים או סימון V עליהם תוך כדי תנועה. מה כן צריך? לתת לעיניים להתרשם, ללב להתרגש ולתחושות הבטן להנחות אתכם. במעמד הצפייה שלכם בעבודותיו של הצלם, אנו ממליצים לכם לשאול את עצמכם שתי שאלות עיקריות. המענה עליהן ישקף בפניכם אם הצלם עשוי להתאים לכם:

  • "עבודותיו מקוריות או נראות כמו דברים שכבר ראינו?" – ישנו ביקוש גבוה ע"י המון זוגות לצילום חתונה אומנותי. כלומר, לאלבום חתונה שלא נראה כמו "עוד אלבום חתונה", אלא כזה הנהנה מייחוד שבא לידי ביטוי בזוויות לא שגרתיות, אלמנטים מיוחדים, "אדג'יות", משחק בצבעים, קונספטים מדליקים וכיוצא בזה. התוצרים של צלמים שיודעים לצלם אומנותית, בהכרח יהיו מקוריים ומרגשים יותר.
  • "האובייקטים המצולמים עוברים מצלמה?" – בואו נדבר על הפיל הוורוד שבחדר: לא כולם נולדו פוטוגניים. ישנם אלו שהמצלמה אוהבת אותם, לצד אלו שצריכים מעט להתאמץ בכדי שהיא תפגין כלפיהם חיבה. מקצועיותו של הצלם באה לידי ביטוי (בין היתר) ביכולת שלו "להעביר מצלמה" כל אובייקט. צלם מקצועי ידע למצוא את הזוויות הנכונות והצדדים המחמיאים, ובעיקר להשרות על המצולמים נוחות שתאפשר להם להיות טבעיים. מאחורי כל תמונה מרגשת ומחמיאה, עומד צלם מקצועי. אל תתפשרו עליו!
  • חשוב: אל תשכחו להתרשם גם מתיק עבודות הווידאו – מסרטוני חתונה. העניקו חשיבות לעריכה, "תנועת" הסרטונים, המוסיקה המלווה אותם, עוצמת הרגש שעוברת בהם וכיוצא בזה. 

איך מתרשמים מתיק עבודות של צלם

מכמה עבודות מומלץ להתרשם? אתם עשויים להיות מופתעים…

עבור מרבית הזוגות, הצלם הוא ה-ספק של אירוע החתונה: בשונה מכל הספקים האחרים, תכלית עבודתו היא ליצור מזכרת מרגשת ונצחית מאירוע בלתי נשכח. מסיבה זו, זוגות לא מקלים ראש בבחירתו, והדרך אל הצלם המושלם עוברת בהמון חיפושים, בדיקות ואיך לא – תיקי עבודות. אולי תופתעו, אך ההתרשמות שלכם מהצלם לא מותנית בהשקעה של שעות. מבט חטוף (כן, של כמה שניות!), יספיק בכדי ללמד אתכם על סגנונו של הצלם, היצירתיות שלו, רגישותו, היכולת שלו לתפוס את הפרטים הקטנים ואת הרגעים הגדולים.

מעוניינים לקבל פרטים אודות חבילות צילום לחתונה? אל תהססו לפנות אלינו – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.