צלם בוחרים על בסיס שני דברים: תיק עבודות ותחושת בטן

המלצות מחברים שהתחתנו? בעלות ערך רב! ניסיונו המקצועי של הצלם? משפיע באופן ישיר על איכות התוצרים. עם זאת, לתפישתנו בחירת צלם לחתונה צריכה להתבסס בעיקר על תחושת הבטן שלכם ותיק העבודות שלו. לפניכם: מידע "פוטוגני" במיוחד שיאפשר לכם לבצע בחירה מדויקת יותר ומהירה יותר.

צלם בוחרים על בסיס שני דברים- תיק עבודות ותחושת בטן

התרשמות מתיק העבודות – תיאום ציפיות הכרחי

האם אפשר לבחור צלם וידאו לחתונות מבלי להתרשם מתיק העבודות שלו? טכנית, כן. האם כדאי לעשות זאת? בוודאי שלא. תיק העבודות הוא תיאום הציפיות האידיאלי, ומבלי שאתם מתרשמים ממנו אתם במידה רבה מעמיסים על עצמכם חוסר ודאות. כבר נרגיע אתכם כי "התיק" אינו פיסי, ולטובת התרשמות ממנו כל מה שאתם צריכים הוא להיכנס ללשונית "תיק עבודות" באתר הבית של הצלם (ממש כמו כאן באתר שלנו!). 

לכל צלם ישנו סגנון ייחודי ואופייני לו. ולכם, כזוג מאורס המתעניין בחבילת צילום לחתונה, ישנן ציפיות מסוימות שאתם רוצים להבטיח שיתממשו. הדרך להבין אם אכן מתקיימים התנאים לשידוך הרמוני – ביניכם ובין הצלם, היא באמצעות תיק העבודות. התרשמות של כמה דקות (ברוב המקרים, הרבה פחות), תספיק לכם בכדי לקבוע אם הצלם נכון לכם. 

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

היא מדברת, הקשיבו לה! בחירת צלם על בסיס תחושות בטן

ישנם המון זוגות שממעיטים בחשיבותה של תחושת הבטן שלהם. מאחר וחשוב להם לבחור צלם מקצועי ומנוסה לאירוע, הם מעניקים חשיבות אך ורק לדברים "היבשים" והמדידים: מספר ההמלצות שיש על הצלם, מספר השנים שהוא עוסק בתחום, סגנון הצילום הספציפי שהוא מתמחה בו וכיוצא בזה. שלא תטעו, כל אלו חשובים מאד וראוי שתתחשבו גם בהם. עם זאת, כל אלו בטלים בעת שתחושת הבטן שלכם לא נינוחה. ולמה הכוונה?

"על הנייר", ישנם המון צלמים מקצועיים שיעשו עבודה נהדרת בחתונה. האם כל הצלמים המקצועיים בהכרח יתאימו לכם? התשובה היא שלא. גם אם אינכם יודעים להגדיר זאת בעצמכם, אנו משוכנעים כי הציפייה שלכם היא לא רק לצילום אירוע, אלא לחוויית צילום.

לאחר שיחת ההיכרות עם הצלם, נסו להקשיב לתחושות הבטן שלכם, ל"קול" הקטן הזה שאולי לא נשמע אך מורגש היטב:

  • האם ה-VIBE של הצלם חיובי, מעצים ונכון לכם?
  • עד כמה הצלם יחד אתכם באותו הראש?
  • האם הצלם מרגיע ונותן לכם ביטחון, או זורע בכם חששות והתלבטויות?
  • אתם יכולים לדמיין עצמכם מבלים המון שעות ביום האירוע עם הצלם?
  • הצלם נתפש בעיניכם כאיש מקצוע אמין ואחראי, או שלתחושתם הוא אמן בזריקת סיסמאות לאוויר?
  • תחושות הבטן שלכם יובילו אתכם לצלם הנכון לכם ביותר! ברגע שאתם מרגישים בבטן ש"זה נכון", אל תתמהמהו, אלא סגרו עם הצלם! 

התרשמתם מתיק העבודות שלנו? תחושת הבטן שלכם אומרת לכם שאתם במקום הנכון? אתם מוזמנים לפנות אלינו לשיחת היכרות – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.