אלבום החתונה שלכם? אלבום חתונה דיגיטלי!

אנחנו אמנם לא מכירים, אך יודעים לומר בוודאות שאלבום החתונה של הוריכם מכיל בתוכו תמונות שפותחו. כמו כן, סביר כי כיום חלק מהתמונות כבר מעט דהויות, אולי מקומטות ובחלקים מסוימים באלבום ישנן "קרחות" – תמונות שהוצאו ממנו ולעולם לא חזרו. אנחנו צודקים? גם אם כן וגם אם לא, ההקדמה הזו נועדה להציג בפניכם את כל מה שלא יהיה אלבום החתונה שלכם! ב-2021, אלבומי החתונה כוללים את כל הרגעים המרגשים מחתונתכם, אך בפורמט דיגיטלי!

אלבום דיגיטלי

אלבום חתונה דיגיטלי – מה זה אומר?

אם ממש תתאמצו, תצליחו להיזכר בחנויות הצילום בערים הגדולות שהיו מפתחות תמונות מפילים. הטכנולוגיה לא פסחה על ענף הצילום, והודות לה גם אתם מצלמים דיגיטלית במכשירים החכמים שלכם/מצלמות דיגיטליות. אלבום חתונה דיגיטלי נשען על עיקרון פשוט: האלבום נוצר מתוך קובץ ממוחשב, ולא מפיתוח תמונות וסידורן ידנית בתוך אלבום. כלומר, כל החומרים שהצלם יצלם בחתונתכם יאוחסנו במחשב, יעברו עריכה ולאחר מכן ישלחו אליכם.

אלבומים דיגיטליים מגלמים בתוכם יתרונות אדירים:

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • גודל התמונות באלבום – אינכם מחויבים לאלבום שבו כל התמונות בגודל אחיד. מאחר והאלבום נערך ומופק כקובץ דיגיטלי, ישנה גמישות עיצובית אדירה! ניתן לשחק עם גדלי התמונות ולשלב באלבום מספר בלתי מוגבל של תמונות בכל עמוד.
  • התמונות לנצח יישארו באלבום –  מכירים את תופעת "התמונות המטיילות" – תמונות שפותחו, נכנסו לאלבום ומאז נעלמו עקבותיהן? עם אלבום דיגיטלי זה לא יכול לקרות! אלבום החתונה שלכם יהיה מעין "ספר מודפס" שלא ניתן לשלוף ממנו תמונות, וכך גם לא לקמטן. 
  • שתפו את התמונות! אתם רוצים לחלוק עם חברים ומשפחה את רגעי החתונה היפים? הצצה באלבום אינה מותנית במפגש פיסי! תוכלו לשתף את אלבום החתונה הדיגיטלי שלכם בקליק, עם שליחת קישור בלבד.

"כל חבילות הצילום כוללות אספקת אלבומים דיגיטליים?"

אנו מציעים מגוון חבילות צילום, כאשר כל חבילה מאופיינת במוצרים שונים ומחירים שונים. לאלו מכם המעוניינים באלבום דיגיטלי (ולא מסתפקים רק בצפייה בתמונות מתוך המחשב), נמליץ על חבילת הצילום GOLD! מדובר על חבילת פרימיום מורחבת הכוללת בין היתר 4 אלבומים דיגיטליים, כך שתוכלו להעניק אלבומים במתנה גם להורים מכל צד. 

"נקבל גישה לאתר אישי בו נוכל לצפות בתמונות?"

בהחלט! זהו עוד יתרון נוסף של אלבום חתונה דיגיטלי! לאחר החתונה ובמועד שיתואם מולכם מראש, תקבלו קישור לאתר המשמח והרומנטי שאי פעם תיכנסו אליו: אתר בו תוכלו לצפות בתמונות מאירוע החתונה שלכם! האתר נועד לאפשר לכם להתרפק יחד על הרגעים היפים, אך בעיקר בכדי שתוכלו לבחור את התמונות שיודפסו לבסוף באלבום הדיגיטלי. שלב סינון התמונות אולי מאתגר (הרי אם זה היה תלוי בכם, כל תמונה שצולמה הייתה נכנסת לאלבום), אך הוא מזמן לכם רגעים טהורים של רומנטיקה, התרגשות והמון פאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.