סרטון חתונה באורך מלא – האם יש בו צורך?

יש רק דבר אחד שאתם רוצים יותר מלהתחתן: לצפות בחתונה שלכם עם סרטון חתונה באורך מלא! סביר מאד להניח כי בשלב זה אתם לא יכולים (ובטח שלא רוצים) לחשוב על "היום שאחרי…".

עם זאת, דעו כי גם אחרי החתונה כשתהיו כבר נשואים, צפויים לכם עוד "רגעי חתונה" קטנים שיאריכו את האופוריה שלכם. אנחנו מדברים כמובן על אספקת החומרים מהצלם: קליפ ההיילייטס, אלבום התמונות הדיגיטלי וסרטון החתונה.

לא מעט זוגות פונים אלינו בשאלה: "האם להסתפק בסרטון ערוך של החתונה באורך 50 דקות לערך, או שכדאי לדרוש גם בחומרי הצילום המלאים?"

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

השאלה הזו סביב סרטון חתונה באורך מלא או לא לגיטימית וחשובה מסיבה פשוטה: אתם משקיעים המון באירוע של חייכם, ורוצים כמה שיותר "מזכרות" ממנו להמשך חייכם.

מתלבטים אם לבחור בחבילת צילום מורחבת הכוללת את חומר הצילום המלא? תנו לנו להתלבט אתכם!

סרטון חתונה באורך מלא

האם כדאי לרכוש חבילה הכוללת את סרט החתונה המלא?

בהנחה ואתם רוכשים חבילה הכוללת צילום וידאו לאירוע, הרי שתקבלו קליפ + סרטון חתונה קצר. עד כמה קצר? בין 45-60 דקות.

תזכורת: אירועי חתונה נחגגים בהיקף של בין 4-6 שעות. סרט החתונה הקצר עובר עריכה מקצועית, כאשר המטרה היא לאגד בתוכו טעימות מכל החלקים המשמעותיים מהאירוע: החל משלב ההתארגנות, דרך קבלת הפנים והחופה ועד רחבת הריקודים. 

ישנם לא מעט זוגות שמעוניינים (ובצדק), בסרט המלא של האירוע. הרצון לצפות בעוד ארבע שעות צילום (פחות או יותר) של האירוע הגדול בחיים, מובן לחלוטין.

המלצתנו היא שלא לוותר על סרט באורך מלא, ואם לא די בכך הרי שכדאי להציבו כתנאי סף לפני עבודה עם הצלם. אנו מציינים זאת משום שלא כל הצלמים כוללים אותו בחבילותיהם, כך שכדאי לבדוק זאת מראש במסגרת בירור מחיר צילומי חתונה

במה צופים לרוב יותר – סרט חתונה קצר או סרט ארוך?

במרבית המקרים, חומרי הווידאו בהם נעשה שימוש הם קליפ ההיילייטס והסרט הקצר (הערוך).

בסרטון המלא תצפו מספר פעמים בודדות בחיים: בפעם הראשונה כשתקבלו אותו, וביתר הפעמים כשיתעורר בכם הרצון להתרפק על רגעי האהבה הטהורים שחוויתם.

לסיכום, אלו הן המלצותינו:

  • אל תוותרו על סרט חתונה באורך מלא!  ערכו יעלה ככל שהשנים יעברו…
  • עם זאת, אל תוותרו על סרט חתונה קצר וערוך, שכן הוא זה שתצפו בו בעיקר עם המשפחה והחברים

אילו חבילות צילום כוללות סרט חתונה מלא?

אנו מכירים בכך שלכל זוג תקציב, ציפיות וצרכים שונים. לכן, אנו מציעים מספר חבילות צילום לאירועים – בגדלים שונים ומחירים שונים.

מניסיוננו, מרבית הזוגות לא מסתפקים בקליפ החתונה ובסרט הקצר, אלא שהם רוצים לקבל לידם את חומרי הצילום המלאים. אם גם אתם רוצים לצפות באירוע החתונה המלא שלכם, חבילת ה"גולד" שלנו היא זו המתאימה לכם ביותר!

לפרטים נוספים אודות צילום אירועים ומידע על סוגי החבילות, התקשרו כעת – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.