מדוע חשוב לבצע תיאום ציפיות מול צלם חתונות במרכז?

בעולם אוטופי, רק ממבט עליכם היה יכול לדעת הצלם מה עובר בראשם, מה אתם מרגישים בליבכם ואיך הייתם רוצים שאלבום החתונה שלכם יראה. ובמציאות? אתם נדרשים לתקשר מילולית את בקשותיכם ורגשותיכם מול צלם חתונות במרכז. אז מה דעתכם שנדבר לרגע על תיאום ציפיות?

צילום חתונות במרכז

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

תיאום ציפיות עם צלם חתונות במרכז – כל מה שחשוב לדעת

מרבית הזוגות סבורים כי תיאום הציפיות הינו פעולה חד פעמית, המבוצעת רק בשלב ההיכרות הראשוני. אולי תופתעו, אך תיאום ציפיות רלוונטי לאורך כל המסע המשותף יחד, והצורך בו עולה ב-3 תחנות עיקריות:

  • במעמד שיחת ההיכרות הראשונית, אפנה אליכם מספר שאלות מנחות שיאפשרו לי לגבש קונספט ראשוני לאירוע. לדוגמא: היכן אתם מתחתנים, כמה אורחים עתידים לחגוג אתכם (חתונת בוטיק או חתונה גדולה?), האם ישנו תחביב/עולם תוכן המזוהים אתכם, האם ישנו סגנון צילום שאתם נוטים אליו וכן הלאה…
  • עם החתימה על הסכם העבודה, נעמיק בנושא גיבוש קונספט הצילום. נסגור פרטים מלאים באשר למקום והשעה שניפגש, הלוקיישנים אליהם ניסע, מספר אנשי הצוות שיגיעו (בהתאם למספר האורחים וגודל האירוע) וכן הלאה.
  • הפעם האחרונה שבה נתאם ציפיות תהיה יום לפני האירוע. נהוג לבצע שיחה קצרה כ-24 שעות לפני החתונה, כאשר המטרה היא לסגור את הפרטים האחרונים, להדק את הקצוות ובעיקר להזכיר לכם שאתם לא לחוצים, אלא נרגשים…

צלם חתונות במרכז

"אהבנו מאד את תיק העבודות, סומכים עליך בעיניים עצומות!"

את הצלמים בהם אתם מתעניינים, אתם מעריכים בהתאם למספר פרמטרים. ביניהם? תיק העבודות כמובן. התרשמות מתיק העבודות היא צעד חובה במסע לחיפוש הצלם, אך שימו לב: העובדה כי אתם אוהבים את עבודותיו של הצלם, אינה אומרת כי אין צורך בתיאום ציפיות. אני מציין זאת משום שישנם זוגות שנותנים אמון מלא בצלם (וזה מצוין!), ונותנים לו חופש יצירתי מלא. זו אמנם גישת עבודה אפשרית, אך אינה מומלצת מאחר שלכל זוג ישנם מאפיינים, ציפיות, סגנון ו-VIBE שונה לגמרי! 

צלם חתונות במרכז, גם המקצועי, המנוסה והמיומן ביותר, לא יכול לקבוע בעבורכם מהו קונספט הצילום המושלם בעבורכם. תפקידו של הצלם (בין היתר) הוא ללמוד אתכם, ורק לאחר מכן להמליץ לכם על סגנונות, לוקיישנים וכיוצא בזה. 

תיאום ציפיות איכותי יבהיר את הדברים הבאים:

  • סגנון הצילום – האם אתם נוטים לצילום טבעי, אינטואיטיבי ו"זורם", או שאתם מעדיפים שהצלם יביים אתכם?
  • חבילת הצילום – כמה אנשי מקצוע כלולים בה, שעות העבודה שלהם באירוע, כמה אלבומים כלולים בחבילה וכן הלאה…
  • זמן אספקת החומרים – בתוך כמה זמן מחויב צלם חתונות במרכז לספק לכם את החומרים (העלאת התמונות לאתר ייעודי ואספקת אלבומים)?
  • טיפ הזהב: לרוב, בתיאום הציפיות שמים את הדגש על כל מה ש"כן", אך חשוב להדגיש גם את כל מה ש"לא". לדוגמא: "אנחנו לא אוהבים שמביימים אותנו", "אם אפשר שלא לצלם אותנו מפרופיל שמאל" וכן הלאה… 

לפרטים נוספים אודות צלם חתונות במרכז של "סטודיו אילון", התקשרו כעת – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.