מוכנים לצאת לדרך? זהו המסע שתעברו עם צלם חתונות בדרום!

מאחר שאתם קוראים ברגע זה את שורות אלו, אני מניח שגם אתם מחזיקים באחד הסטטוסים המרגשים ביותר: מאורסים! מכאן, שאתם צפויים להתקדש בקרוב בברית הנישואין, ובשלב זה מתחילים לגבש את צוות הספקים שיעבוד באירוע שלכם. אולי הספק הדומיננטי והמשמעותי ביותר – לאירוע ולכם כזוג, הוא הצלם. מסיבה זו, אתם ועוד המון זוגות מאורסים אחרים, נוטים לסגור צלם וחבילת צילום בסמוך להצעת הנישואין (גם אם אתם מתחתנים כעבור שנה).

עד שנכיר לעומק ואספר לכם על המסע שאנו צפויים לעבור יחד, אני שמח לשתף אתכם ב-3 תחנות בהן יעבור המסע המרגש והקסום שנחווה יחד. מוכנים לצאת לדרך?

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

צלם חתונות בדרום

התחנה ראשונה: היכרות מעמיקה לפני האירוע

לתפישתי, צילום חתונה מרהיב מותנה בהיכרות מעמיקה של צלם חתונות בדרום (לצורך העניין – אני), את הזוג. עבורי היכרות היא לדעת את רגישויותיכם, להבין את האופי שלכם – כאנשים אינדיבידואליים וכזוג, להצליח לתרגם את משאלותיכם ללוקיישנים, קונספטים וזוויות צילום וכן הלאה. ולכן, לפני האירוע אשקיע את כל המשאבים הנדרשים באפיון עומק יסודי מולכם, במטרה להכיר ו"להרגיש" אתכם.  

תחנה שניה עם צלם חתונות בדרום: יום האירוע!

בכל מסע ישנה נקודת שיא. במקרה הזה, השיא הוא ללא ספק יום האירוע שלכם! ביום הזה אתם זוכים לממש את אהבתכם, לחגוג עם היקרים לכם וליצור זיכרונות שתנצרו בליבכם לנצח. שלא כמו הספקים האחרים באירוע שילוו אתכם למשבצת זמן קצרה, עם הצלם תבלו לאורך כל היום (ממש כך!). המסע המשותף שלנו יתחיל בשעות הצוהריים המוקדמות (בהנחה ואתם מתחתנים בחתונת ערב), וימשך עד השעות הקטנות של הלילה. 

תחנה שלישית: אחרי האירוע

בעוד כל ספקי החתונה מסיימים את עבודתם בערב האירוע, העבודה של צלם חתונות בדרום רק מתחילה! בזמן שאתם תנוחו בירח הדבש, אני והצוות שלי נעמול על סינון התמונות, עריכתן ושליחתן אליכם. בשלב זה המעורבות שלכם תהיה חלקית (שלא כמו בשתי התחנות הראשונות), כאשר הדבר היחיד שיהיה עליכם לעשות הוא לבחור את התמונות שישתלבו באלבום.

צלם חתונות בדרום

ובמה יציאה למסע המשותף מותנית?

אני מניח שמבליחה לראשכם כעת השאלה: "איך לבחור צלם חתונה מומלץ ומקצועי?". מניסיוני, יש להעריך את הצלם בו אתם מתעניינים בהתאם לכמה פרמטרים:

  • תיק עבודות – את הקייטרינג אתם מעריכים באמצעות ערב טעימות? את צלם האירוע בהתאם לתיק עבודות! התרשמו מעבודות סטילס ווידאו, בדגש על עבודות מגוונות שצולמו בכמה אירועים שונים.
  • מגוון החבילות – העריכו צלמים שלא קושרים אתכם לחבילת צילום אחת, אלא מציעים מגוון אפשרויות – מחבילות בייסיק ועד חבילות פרימיום.
  • כימיה מנצחת – אלבום מרהיב נשען על כימיה הרמונית – שלכם עם הצלם. תנו עדיפות ברורה לצלם המאופיין ב-good vibes, גישת can do והכלה טוטאלית של בקשותיכם, משאלותיכם וכן, גם חששותיכם.

לפרטים נוספים אודות חבילות צילום לחתונה עם צלם חתונות בדרום, אל תהססו לפנות! התקשרו כעת – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.