פתחו שעונים: מתי לסגור עם צלם עבור צילום אירועים בירושלים?

העולם מתחלק לשניים: הזוגות שלאחר האירוסים מתרפקים להם בנחת על ענני ההתרגשות, ומהצד השני – הזוגות שכבר למחרת האירוסים מתחילים לעבוד במרץ על האירוע של חייהם: החתונה! איני מציין זאת בכדי להלחיץ אתכם או להאיץ בכם, אלא רק להמליץ לכם לסגור את הצלם לאירוע מוקדם ככל הניתן.

צלם האירוע לא ירגש אתכם רק ביום החתונה, אלא בכל יום בחייכם! עבודתו של הצלם באירוע משאירה לכם מזכרת מוצקה ומרגשת, שערכה יעלה ככל שיעברו השנים. החוויה האחרונה שתרצו להיות בה היא של פספוס או פשרה בכל הקשור לצילום האירוע. סגרו את הצלם כמה שיותר מוקדם, והבטיחו לעצמכם תיעוד אירוע מרגש ויוצא דופן!

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

צילום אירועים בירושלים

טיפ הזהב אליכם: אל תתמהמהו, סגרו צלם!

אז נכון, כשאתם על גג העולם – מאוהבים, מוצפים מאופוריה ומאורסים, ישנה תחושה כי אתם הזוג היחיד שמתחתן בקרוב. בפועל, זה לא ממש כך. כשם שאתם רוצים את הספקים הטובים ביותר לאירוע שלכם, כך עוד המון זוגות אחרים. ולכן, ההמלצה אליכם היא לסגור צלם לחתונה כמה שיותר סמוך לאירוסין. המטרה כמובן היא להרוויח זמן, ולהבטיח כי זוג אחר לא יתפוס לכם את התאריך. בגדול, מומלץ מאד לסגור צלם עבור צילום אירועים בירושלים או בכל עיר אחרת, כ-10 חודשים לפני האירוע. 

מדוע קל יחסית לסגור צלם לחתונה?

רוב הזוגות מדברים בפתיחות וכנות על החיים המשותפים ועל הצעת הנישואין. כשהשיח על אירוסים וחתונה מתגבר ונמצא על השולחן, באופן טבעי מתחילים גם לרחרח באשר למקומות אפשריים להתחתן בהם וספקים שרוצים לעבוד איתם. מכאן, שפעמים רבות זוגות יודעים עוד לפני שהתארסו, מי הם רוצים שיצלם אותם. ואז, כשהטבעת נשלפת והופכים מאורסים, לא צריך לבזבז זמן על בדיקות והשוואות בין צלמים, אלא רק לסגור את הצלם! 

צילום אירועים בירושלים

אין לכם צלם פייבוריט? כך תבחרו צלם לחתונה!

גם אם אין לכם פייבוריט מובהק לצילום האירוע שלכם, אל דאגה! בחירת צלם נשענת על כמה צעדים פשוטים, ומומלץ גם לכם להתעכב על כל אחד מהם:

  • התרשמות מסגנון הצילום של הצלם בתיק העבודות
  • העמיקו בחבילות הצילום השונות ובדקו אם ישנה חבילה שעונה על הצורך שלכם
  • קריאת המלצות במטרה להבין את איכויותיו של הצלם – האנושיות והמקצועיות
  • בדקו האם הצלם מצלם במקום בו אתם מתחתנים. לדוגמא: צילום אירועים בירושלים

"ומה אם אנחנו מחליטים להתחתן חודש אחרי האירוסין?"

כאמור, ההמלצה היא לסגור צלם כמה שיותר קרוב לאירוסין (לפחות כעשרה חודשים לפני החתונה). עם זאת, לעולם אל תניחו הנחות מסוג: "הוא צלם מבוקש, אין סיכוי שיש לו תאריך פנוי לעוד חודש". דווקא בתקופה הנוכחית כשמשבר הקורונה ממשיך להכתיב את הכללים, ישנם ביטולים ואילוצים בלתי צפויים, כך שאתם עשויים להיות מופתעים. בדקו תמיד זמינות תאריכים של ספקים – אתם יכולים רק להרוויח! לפרטים נוספים אודות צילום אירועים בירושלים ובערים נוספות, פנו אלינו כעת – 072-330-1489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.