צילומי זוגיות – המדריך המלא

לא משנה כמה סלפיז אתם עושים ביום, וגם כמה מגנטים מאירועים תלויים לכם על המקרר: תמונות אלו – פוטוגניות ככל שיהיו, לא יכולות להתחרות עם החוויה המרגשת והתוצרים המרהיבים שיספק לכם יום צילומי זוגיות! אז מתי נהוג להשקיע בצילומי הזוגיות והיכן עורכים אותם? המדריך המלא, לפניכם:

צילומי זוגיות – המדריך המלא

צילומי זוגיות – על מה כולם מדברים?

רגע לפני שאנחנו מעמיקים בנושא, מהם בכלל צילומי הזוגיות? לא תופתעו כי מדובר על צילומים המתמקדים בשני אובייקטיבים בלבד – בכם! שלא כמו בצילומים אחרים בהם מעורבים גם חברים או בני משפחה, צילומי הזוגיות מקדשים את ה"ביחד" הכל כך מיוחד, את הרומנטיקה ואת הזוג. צילומים אלו נפוצים בעיקר ב-2 מקרים:

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

  • צילומי SAVE THE DATE שהם מעין פרומו לאירוע החתונה. הצילומים נערכים מספר חודשים לפני האירוע, כאשר עם התמונות מקדמים את החתונה ולעתים אף משלבים אותן על ההזמנה.

  • צילומים הנערכים ביום החתונה, כמה שעות לפני האירוע הגדול. הצילומים יכולים להיערך בבית המלון, בבית או בכל לוקיישן מועדף אחר.

  • טיפ: גם אם אין בכוונתכם לפרסם מודעת סייב דה דייט, מומלץ להשקיע בצילומי זוגיות לפני החתונה. 

היכן נהוג לערוך את הצילומים?

תיאלצו לסלוח לנו על הקלישאה הבאה, אך גם השמיים אינם הגבול. אנו מתאימים את עצמנו אליכם, כך שיש לכם חופש בחירה מלא לקבוע היכן תרצו להצטלם. מובן כי יש לנו אחריות מקצועית כלפיכם, כך שיתכן ונמליץ לכם להחליף לוקיישן (לדוגמא: צילומים בפארק בחודש ינואר הגשום, קצת פחות מומלצים). בגדול, צילומי הזוגיות נערכים לרוב במקומות הבאים:

  • צילומי זוגיות SAVE THE DATE – בלוקיישנים מדליקים, מקוריים וכאלו שניתן להעביר דרכם סיפור. לדוגמא: צילומים בסדנת בישול, צילומים במסלולי רכיבה, צילומים באתרים מיוחדים כדוגמת מוזיאונים וכן הלאה. אי אפשר לדבר על צילומי סייב דה דייט, מבלי לדבר על ז'אנר "טרש דה דרס". אז מה דעתכם ללכלך את שמלת הכלה וחליפת החתן בפסטה ברוטב עגבניות או בממרח שוקולד?

  • צילומים ביום החתונה – כשעה לערך לפני שתצאו לכיוון מתחם האירועים, נקדיש זמן לצילומי הזוגיות שלכם (הפעם הראשונה בה תצטלמו יחד כחתן וכלה!). לרוב, הצילומים נערכים באחד המקומות הבאים: המקום בו התארגנתם (בית / בית מלון), נקודה מסוימת הנמצאת בדרך אל מתחם האירועים (לעולם לא בכיוון נגדי), או במתחם האירועים עצמו.

מדוע זוגות נלהבים מצילומים אלו ומשקיעים בהם כל כך?

ראשית, מדובר על צילומים שכל המהות שלהם היא כייף ו"ביחד"! בתקופת היפה בחייכם – תקופת האירוסין, יש לכם הזדמנות לבלות זה עם זו, להפגין אהבה למצלמה ולתת לאופוריית הרומנטיקה לעטוף ולמלא אתכם. בנוסף, צילומים אלו מעניקים לכם מזכרת לכל החיים מתקופה של פעם בחיים! לפרטים נוספים אודות צילומי זוגיות וחבילות צילום לחתונה, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 072-3301489כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.