כל מה שאתם צריכים לדעת על חבילת צילום לאירועים

אז אחרי שבחרתם צלם לאירוע, אתם יכולים להתפנות לבחירת חבילת הצילום! אנו מציעים מספר חבילות שונות: חבילת צילום סטילס, סילבר, פרמיום וגולד. החבילות נבדלות זו מזו במספר הצלמים, פתרונות הצילום ומזכרות הצילום (אלבום/קליפ חתונה/סרט חתונה). אז מה צפוי לכם במסע הפוטוגני לבחירת האחת שלכם – חבילת הצילום? בואו נצא לדרך!


כל מה שאתם צריכים לדעת על חבילת צילום לאירועים

האם יש כזה דבר חבילת צילום מומלצת?

בתקופת האירוסין המרגשת, אין עוד דבר שאתם מחפשים יותר מהמלצות. ולכן, אנחנו כלל לא מופתעים כשמפנים אלינו את השאלה: "מהי חבילת הצילום המומלצת ביותר שלכם?". התשובה שלנו מפתיעה את מרבית הזוגות, שכן אין לנו באמת חבילת צילום מומלצת. ולמה אנחנו מתכוונים? כל חבילת צילום לאירועים מבין החבילות המוצעות לכם, אמורה לענות על צורך ספציפי ולספק ערך. לכל זוג, בהתאם למשאלותיו האישיות, גודל האירוע, תקציב ופרמטרים נוספים, תתאים חבילת צילום שונה. ולכן, אנו נמנעים מהצמדת התואר "מומלצת" לחבילות הצילום, ושואפים להתאים לכל זוג את החבילה המדויקת והמומלצת עבורו!

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

אז איך בוחרים חבילת צילום לאירועים? 

אז במה מותנית בחירת חבילת הצילום לאירוע שלכם? בעיקר בהיכרות אתכם. לתפישתנו, ככל שנעמיק יותר בהיכרות הדדית, כך נוכל להבטיח שני דברים: האחד הוא הצעת חבילת צילום מושלמת עבורכם, והשני – תוצרים מחמיאים ופוטוגניים יותר (פשוט כי אתם הכי יפים כשנוח לכם מול הצלם והמצלמה). אז מהו התהליך עליו נשענת בחירת חבילת הצילום?

  • היכרות ואפיון אירוע – בכדי להמליץ לכם על חבילת צילום לאירועים, אנו צריכים להכיר אתכם ולשמוע מכם על האירוע שאתם צפויים לחגוג: היכן עתיד להיערך האירוח (חצר ביתית או מתחם אירועים גדול), כמה אורחים צפויים לחגוג אתכם (חתונה קטנה של 50 אורחים או חתונה גדולה של 800 אורחים) וכן הלאה.

  • מה בעיקר חשוב לכם? – לאחר שנאפיין את האירוע שאתם צפויים לחגוג, נתפנה לאפיון חשוב לא פחות: אפיון הצורך והציפיות שלכם. באמצעות שיח כן ופתוח, ננסה להבין מה בעיקר חשוב לכם, עם אילו זיכרונות מוצקים תרצו להישאר לאחר האירוע (אלבום תמונות, אלבום + סרטון חתונה) וכן הלאה.

  • הצעת פתרונות – אנו מאמינים באפשרות בחירה, ולכן תמיד נציע לכם כמה חבילות צילום שונות. נפרט בפניכם מה כוללת כל חבילה, מהו היתרון המרכזי שלה וכמובן – העלות שלה.

  • אתם בוחרים! – זהו, בשלב זה הכדור עובר לידיים שלכם. אנו נשמח כמובן להמליץ לכם מניסיוננו מהי החבילה שעשויה לספק לכם את הערך הרב ביותר.

"ישנה אפשרות לבנות חבילת צילום בהתאמה אישית?"

בהחלט! אנו מזמינים אתכם להתרשם תחילה מחבילות הצילום שבנינו עבורכם. אינכם מוצאים חבילה שעונה לדיוק על הצרכים שלכם? נשמח לבנות בעבורכם חבילת צילום לאירועים באופן אישי, תוך מתן דגש על הפתרונות בהם יש לכם צורך. לפרטים נוספים אודות חבילות צילום לחתונה, התקשרו כעת – 072-33014889

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.