אז איך תיידעו בתאריך החשוב בחייכם? עם תמונת סייב דה דייט!

בעולם אוטופי, ציפור הייתה מגיעה אל ביתו של כל אחד מהמוזמנים שלכם, לוחשת לו באוזן את תאריך האירוע וממשיכה לדרכה. ובמציאות? אין לכם ברירה, אלא ליידע בעצמכם את המוזמנים לאירוע החתונה בתאריך שקבעתם. לשלוח לכל אורח הודעה לקונית בסגנון: "היי, אנחנו מתחתנים בתאריך X", זו אפשרות. עם זאת, ישנה אפשרות נוספת: לפרסם תמונת סייב דה דייט!

אז איך תיידעו בתאריך החשוב בחייכם? עם תמונת סייב דה דייט!

סייב דה דייט: מה זה בכלל?

יתכן וכבר נתקלתם במודעות/תמונות SAVE THE DATE, זאת מבלי שאתם יודעים שכך הן מכונות. אז לטובת אלו מכם שטרם שורקים בבקיאות את "מילון המתחתנים", הנה הסבר קצרצר: תכליתה של תמונה (או מודעה אם תרצו) של SAVE THE DATE, היא ליידע את המוזמנים לאירוע שלכם בתאריך הרשמי שנקבע. את התמונה הזו אפשר (ואף מומלץ) לשלוח באופן אישי לכל מוזמן, או פשוט לפרסם בפרופיל הפרטי שלכם ברשתות החברתיות.

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

האם חייבים לצלם תמונות סייב דה דייט? התשובה היא שלא כמובן, אם כי היא תורמת ביצירת "יחסי ציבור" לאירוע, הטעמתו בתודעת המוזמנים שלכם ויצירת עניין חיובי סביבו וסביבכם.

כמה זמן לפני האירוע נהוג לצלם ולפרסם SAVE THE DATE?

התשובה לשאלה הזו היא הקלה ביותר: ברגע שסגרתם תאריך לאירוע, קבעו יום צילום ופרסמו מוקדם ככל הניתן את התמונה. הכלל פשוט: ככל שתפרסמו את התמונה מוקדם יותר, כך התועלת שלה רבה יותר. חשוב להדגיש כי התמונה צריכה להקדים בהכרח את שליחת ההזמנות הרשמיות לאירוע. כבר שלחתם הזמנות לאורחים? אין צורך ב-SAVE THE DATE.

אז איפה מצלמים את ה-PROMO לאירוע החתונה?

אז כן, הסייב דה דייט הוא סוג של פרומו לאירוע שלכם. ומהו הרושם שאתם תרצו שהפרומו הזה יצור? אפשרות אחת העומדת לרשותכם היא לבחור בקונספט של צילומי זוגיות קלאסיים. אפשרות נוספת (ואם תשאלו אותנו, מעניינת ובהרבה יותר מגניבה), היא גיבוש קונספט ייחודי לתמונות. לדוגמא:

  • SAVE THE DATE בקונספט גיבורי על
  • SAVE THE DATE בקונספט מלחמת אוכל
  • צילומים בסגנון המערב הפרוע וכן הלאה…

או לאלו שרוצים לעשות משהו מיוחד – צילומי קונספט בחול זה הדבר. סוגרים חבילה אטרקטיבית לצילומי רווקות בלוקיישנים מיוחדים בחול, מזכרת לכל החיים.

"אם אני מבינה נכון, צילומי טראש דה דרס מתאימים כסייב דה דייט?"

בדיוק! זוגות שבוחרים בקונספט צילומים טראש דה דרס, עושים זאת תמיד לפני החתונה, כאשר המטרה היא לפרסם את התמונות כמודעת SAVE THE DATE. מדובר על טרנד צילום פופולארי שבשנים האחרונות הפך למגה-להיט! מניסיוננו, מדובר יום צילום חווייתי שאין דומה לו, כאשר הסאונד הדומיננטי ביותר שנשמע הוא קולות הצחוק המאושרים של הזוגות.

רגע לפני שאתם מבקשים מהמוזמנים שלכם לשריין את תאריך האירוע, אל תשכחו לשריין את הצלם לאירוע שלכם! לפרטים נוספים אודות חבילות הצילום לחתונה, מידע בנושא צילומי סייב דה דייט או בכל שאלה אחרת, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.