אהבה גדולה? צלם לחתונה גדולה!

מניסיוננו, הסיכוי כי תזכרו משהו מחתונתכם, אינו גבוה. ומדוע אנו מציינים זאת? בכדי להדגיש בפניכם עד כמה חשוב להשקיע בחבילת צילום נרחבת ומקצועית לאירוע. כשתהיו כבר נשואים, תקבלו לידיכם את חומרי הצילום מהאירוע, ובזכותם תזכו לצעוד פעם נוספת בשבילי הרומנטיקה, האהבה והאופוריה.

אז מה אתם יודעים בשלב זה? שיש לכם אהבה גדולה שראויה להיחגג באירוע גדול עם צלם לחתונה גדולה! ומה מגדיר את החתונה כ"גדולה", ועל כמה צלמים אנחנו ממליצים בחתונות הגדולות? שאלות אלו הובילו אתכם עד לכאן ואנחנו שמחים להשיב עליהן עבורכם!

אהבה גדולה? צלם לחתונה גדולה!

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

A BIG LOVE STORY: אז בואו נדבר רגע על חתונה גדולה

ברשותכם, נתעכב לרגע על ההגדרה לחתונה גדולה. ומדוע הבהרתה נדרשת? משום שלתחושתו של כל זוג, חתונתו גדולה (ובצדק!). כל זוג, ללא יוצא מן הכלל, חוגג אירוע חתונה גדול. המילה "גדול" במקרה זה מתארת את חשיבותו הרגשית של האירוע בחייו של כל זוג. עם זאת, כשאנחנו מדברים על אירוע גדול בהקשר של צילום האירוע, הפרשנות הניתנת שונה. בענף האירועים, נהוג לפצל את החתונות לשני סוגים שונים של אירועים:

  • אירועים קטנים, המכונים גם בשם "אירועי בוטיק", הנחגגים עם כמות אורחים קטנה – החל מ-20 אנשים (כפי שהיה עד לא מזמן עם הגבלות הקורונה) ועד 150 אורחים לערך
  • אירועים גדולים, בהם חוגגים מאות אורחים – מ-500 ועד 1000 (ובמקרים מסוימים אף יותר)

מובן כי כל סוג של אירוע דורש בפתרונות צילום אחרים, בדגש על מספר הצלמים וגם שימוש בציוד מקצועי כמו צילום DSLR לחתונה. באירוע בוטיק לדוגמא עם 150 אורחים, צלם אחד בלבד יעשה את העבודה. באירועים גדולים לעומת זאת יש צורך בצוות של צלמים, בדגש על צלם לחתונה גדולה, כאשר המטרה היא להבטיח תיעוד נרחב של האירוע. 

חשוב לדעת: בעוד צלם לחתונה גדולה יכול לצלם גם אירועים קטנים, צלם של אירועים קטנים לא יכול בהכרח לצלם אירועים גדולים.

"על כמה צלמים אתם ממליצים בחתונה גדולה?"

אי אפשר לדבר על צלם לחתונה גדולה, מבלי לדבר על מספר הצלמים המומלצים לאירועים הגדולים. לפני שאנחנו ממהרים להמליץ על חבילת צילום ומספר הצלמים, חשוב לנו להכיר אתכם. אנו משוכנעים כי לאירוע שלכם ישנם מאפיינים ייחודיים, וכך גם לכם – כזוג. על מנת להמליץ לכם על מספר הצלמים באירוע, עלינו לדעת שני דברים עיקריים: היכן אתם מתחתנים וכמה אורחים צפויים להגיע. בהתאם, נוכל להמליץ לכם על חבילה הכוללת שני צלמים (וידאו + סטילס), חבילה עם שלושה צלמים (שני צלמי סטילס + צלם וידאו), או חבילה גדולה במיוחד של שני צלמים סטילס ושני צלמי וידאו.

אהבתכם הגדולה ראויה לתיעוד נרחב – בכל רגע באירוע ומכל זווית! לפרטים נוספים אודות צלם לחתונה גדולה, התקשרו כעת ונשמח לעניין אתכם בחבילות הצילום שלנו – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.