מחיר צילום חתונה – אז מה הוא באמת כולל?

כל שיחת היכרות וייעוץ עם זוג מאורס ונרגש מסתיימת בשאלה הבאה: "אז כמה תעלה לנו חבילת צילום?". הרצון לדעת את המחיר לגיטימי כמובן, אך לתפישתנו השאלה הנכונה אינה "כמה זה יעלה לנו?", אלא "מה אנו צפויים לקבל בתמורה למחיר?".

מחיר צילום חתונה נקבע בהתאם לניסיון הצלם, עונת האירוע ואיך לא – חבילת הצילום. אנו מבקשים לשתף אתכם בכל המרכיבים – הקטנים והגדולים, הכלולים בחבילות הצילום שלנו. עם היכרותם, תוכלו לבנות את חבילת הצילום המושלמת לאירוע שלכם!

מחיר צילום חתונה

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

אז מה כולל מחיר צילום חתונה?

עם לחיצה על הלשונית "חבילות צילום לחתונה", יפתחו בפניכם כל הדילים שאנו מציעים לזוגות מאורסים. ובכל זאת, אנו מבקשים לפרט כאן בפניכם את "תכולת" חבילות הצילום השונות. באופן טבעי, ישנם דברים הכלולים בכל אחת מהחבילות – סילבר, פרימיום וגולד, אך גם כאלו הייחודיים לחבילות ספציפיות:

  • אנשי מקצוע – מובן כי צילום חתונה מותנה באיש מקצוע – צלם. עם זאת, חבילות הצילום השונות נבדלות זו מזו (בין היתר), במספר הצלמים. אז כמה צלמים אתם תצטרכו באירוע? רק גודלו יכריע. בגדול, באירועים קטנים מספיק צוות הכולל שני צלמים – סטילס ווידאו, בעוד באירועים גדולים ראוי להשקיע בצוות מורחב הכולל 2 צלמי סטילס ו-2 צלמי וידאו. 
  • סינון קפדני ועריכה מקצועית – את תמונות האירוע תקבלו כשכבר תהיו נושאים (!), ולאחר שעברו עריכה מקצועית! אפשר לומר בזהירות כי החלק המורכב בעבודתו של הצלם אינו הצילום עצמו, אלא העריכה שלאחריו. מיון התמונות ועריכתן כלולים בכל חבילות הצילום שאנו מציעים.
  • אתר אישי עם תמונות החתונה – סיימנו לסנן ולערוך את התמונות? נעלה אותן מיד לאתר אישי, כך שתוכלו ליהנות שוב מהרגעים היפים ולשתף אותם על קרוביכם. העלאת התמונות לאתר ייעודי כלולה בכל חבילות הצילום שלנו! 
  • אלבום חתונה דיגיטלי – אי אפשר לדבר על מה כולל מחיר צילום חתונה, מבלי לדבר על הדבר שאתם מחכים לו יותר מכל: האלבום! למרות שתיחשפו לתמונות האירוע לפני אספקת האלבום, הרגע הזה שבו מונח בידכם אלבום חתונה מוצק, מצית את להבות ההתרגשות. מניסיוננו, מסירת האלבומים – מאיתנו לזוגות, היא אירוע משפחתי-חגיגי בפני עצמו. שימו לב: האלבום כלול רק בחבילת GOLD.
  • הגדלת קנבס / זכוכית – למרות שבאירוע חתונה מצולמות מאות תמונות, בסופו של דבר ישנה תמונה אחת שהופכת לפנים של האירוע. את התמונה המועדפת עליכם, זו שבה אתם קורנים מאושר ועטופים באופוריית אהבה, נגדיל בעבורכם בזכוכית או קנבס, לבחירתכם (ההגדלה כלולה רק בחבילת GOLD).

ZOOM IN: איזו חבילת צילום מתאימה לכם?

כעת, כשאתם יודעים קצת יותר מה כוללות בתוכן חבילות הצילום השונות לחתונה, אתם יכולים לבחור את החבילה המושלמת עבורכם!

לפרטים נוספים והצעת מחיר צילום חתונה – קטנה או גדולה, התקשרו אלינו כעת! – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.