הטיפ של צלם לחתונה: פשוט תהיו אתם!

המשורר האירי אוסקר ווילד אמר פעם: "תהיו אתם, כל אחד אחר כבר תפוס". את הציטוט המפורסם הזה שאתם לבטח מכירים, אנו ממליצים ליישם גם במעמד צילומי הזוגיות שלכם. מאחר שאתם מוצפים מהתרגשות ומשאלתכם היא אלבום זוגיות-חתונה מרהיב ומקורי (ותקנו אותנו אם אנחנו טועים), יתכן ש"אסטרטגיית הצילום" שלכם נשענת על ניסיון "לשחזר הצלחות" של אלבומים שכבר ראיתם.

לא שאי אפשר לעשות זאת (או לפחות, לנסות לעשות זאת), אלא שאין באמת סיבה. כל צלם לחתונה – מקצועי ומנוסה, יגיד לכם כי "המתכון המנצח" לאלבום פוטוגני ומרגש הוא פשוט להיות אתם. אין עוד סיפור אהבה שדומה לסיפור שלכם, הדינמיקה שלכם ייחודית, והביחד שלכם הוא אך ורק שלכם. למה שלא תחצינו את כל אלו בצילומי הזוגיות שלכם במקום "לשחזר" מבטים והעמדות שראיתם באלבומים אחרים?

הטיפ של צלם לחתונה: פשוט תהיו אתם!

BIG NO NO – ממה להימנע בצילומי הזוגיות?

"אנחנו מתעקשים שתביים אותנו! אנחנו רוצים שהתמונות יספרו סיפור ואנחנו צריכים אותך בשביל זה" – מניסיון, זהו משפט שהמון זוגות אומרים לצלם החתונה שלהם. ומה דעתנו? אם רק תרצו, ניתן יהיה לביים אתכם, להגיד לכם לאן להסתכל ואיזה מבט לשדר. אם תשאלו אותנו, בימוי צילומי הזוגיות הוא די 2007 (להזכירכם: השנה היא 2022!). אין דבר פוטוגני, אותנטי, מרשים ומרגש יותר מכם, כך שאין כל סיבה לביים אתכם. המלצתנו? אפשרו לעצמכם להיות אתם, היו נוכחים ברגע, דמיינו שאין מולכם צלם אירועים והרשו לעצמכם להשתטות.

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

BIG YES YES – למה כדאי להיצמד?

  • תיק עבודות – קיבלתם המון המלצות על צלם לחתונה? מצוין, אך אין זה אומר שכדאי לוותר על התרשמות מתיק העבודות שלו. אנחנו מאמינים גדולים כי תיק עבודות מגוון, מאפשר ליצור תיאום ציפיות אידיאלי ויעיל. לא רק שבאמצעותו תוכלו לקבוע את איכויותיו של הצלם, אלא שתוכלו גם לשאוב השראה מסגנונות צילום.
  • בחירת לוקיישנים – לחפש לוקיישן נחמד לצילומי הזוגיות ביום החתונה? זו אפשרות. אל תחשבו על זה אפילו! תכנון והיערכות מראש, לרבות בחירת הלוקיישנים בהם תרצו להצטלם, הכרחיים להצלחת צילומי הזוגיות.
  • "פשוט תזרמו!" – לא משנה מה יקרה במעמד צילומי הזוגיות, אלא מה שמשנה הוא איך תגיבו לכל מה שיקרה. ולמה אנחנו מתכוונים? למרות שנערך יחד על הצד הטוב ביותר, תמיד עלולות לצוץ הפתעות: מיום לוהט וסופר-לח ועד גשם בלתי צפוי בשיא האביב. המפתח להנאה והתרגשות ביום הצילומים והחתונה? פשוט לזרום! לא משנה אילו "הפתעות" יפתיעו אותנו, זכרו כי הדבר היחיד החשוב הוא אהבתכם. עם כל היתר? נסתדר.

הגעתם לשלב המרגש בארגון האירוע בו אתם מחפשים צלם לחתונה? מצאתם! אנחנו ב"סטודיו אילון" מציעים מגוון חבילות צילום לאירועים – קטנים וגדולים, ובונים חבילות בהתאמה אישית לצורכי הזוגות.

למידע נוסף, שריון תאריך ובכל שאלה נוספת, התקשרו – 072-330-1489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.