מתכננים חתונה בקונספט קולינארי? כך מצלמים אותה!

רק עד לפני כמה שנים, זוגות מאורסים היו שואלים במבוכה את מנהלי האירועים: "למה הכוונה בחתונת קונספט?". ב-2022? לזוגות יש קונספט לאירוע עוד לפני שיש להם מתחם אירועים וצלם חתונה. אחד הקונספטים המרעננים, הצבעוניים והמקוריים ביותר הוא ללא ספק הקונספט הקולינארי! במידה שאתם מגדירים את עצמכם כ"פודיז", אתם הראשונים לאכול בכל מסעדה חדשה, מתרגשים מגסטרונומיה ומעריכים חומרי גלם משובחים, חתונת הקונספט הקולינארי – "תפורה" עליכם!

בעת שאתם בוחרים צלם חתונות, חשוב שתעדכנו אותו בקונספט שלכם. מדוע? משום שהוא גם יכול לתת לכם רעיונות להדגשת הקונספט, וגם לדייק בהתאם את אסטרטגיית צילום האירוע. אז איך נערכים ומצלמים חתונת קונספט קולינארי? לנו יש את התשובות, בתיאבון!

מתכננים חתונה בקונספט קולינארי? כך מצלמים אותה!

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

טראש דה דרס עם המאכל האהוב עליכם!

אמרתם צילומי זוגיות לפני האירוע? אמרתם צילומי טראש דה דרס! כידוע, בצילומים אלו לא מצופה מכם לנהוג כחתן וכלה, אלא רק להיות לבושים כחתן וכלה. ולמה אנחנו מתכוונים? תשכחו מהצילומים הפורמליים המשדרים רומנטיקה ואהבה, והכינו את עצמכם ל"קרב אוכל" חווייתי ומשחרר. כנהוג, בצילומים אלו מכתימים את חליפת החתן והשמלה, כאשר במקרה זה תוכלו להתלכלך מספגטי ברוטב עגבניות, עוגת שוקולד, מילקשייק, קרמים וקצפות או כל מאכל אחר העולה על דעתכם. והתמונה? תשולב בהזמנת החתונה כמובן!

היכן מצטלמים ביום החתונה? במסעדה כמובן!

ביום החתונה שלכם, יוקדשו כשעתיים לערך לצילומי זוגיות עם צלם חתונות. מרבית הזוגות בוחרים להצטלם בלוקיישנים כדוגמת בית מלון, חוף ים, שמורת טבע, אתרים היסטוריים-איקוניים וכן הלאה. ואתם, כזוג החוגג את החתונה בקונספט קולינארי? במסעדה כמובן! לפניכם, דגשים לבחירת מסעדה מתאימה לצילומי זוגיות:

  • בחרו במסעדה שיש לכם ערך סנטימנטלי אליה. לדוגמא: המסעדה הראשונה בה אכלתם יחד / המסעדה בה התארסתם וכן הלאה
  • חשוב מאד שהמסעדה תהיה בדרך למתחם האירועים, ולא בכיוון הנגדי 
  • האם המסעדה מעוצבת בשיק שמתאים לכם כזוג? (גם פלאפליה יכולה להיות קטע מגניב, הכל תלוי ה-VIBE שלכם).
  • מאחר שהצילומים מתקיימים בצוהריים (בין 14:00 ל-17:00 בערך), כדאי לתת עדיפות למסעדות שעובדות משעות הערב. צילומים במסעדה בזמן סרוויס, עלולים להיות קצת יותר מורכבים
  • והכי חשוב: יש לתאם מראש עם בעל המסעדה את הצילומים. מניסיון, בעלי המקומות מפרגנים ושמחים לארח זוגות ביום חתונתם, אך יש לעדכנם בהתאם

ובמהלך האירוע? לא רק האורחים יצולמו…

מאחר שחתונתכם צפויה להיחגג בקונספט קולינארי, הרי שגם האוכל יזכה לתיעוד נרחב! כל צלם חתונה מקפיד לצלם את האוכל – בשלב קבלת הפנים ובארוחה המרכזית, אך בחתונות מסוג זה ניתן אקסטרה דגש לצילום האוכל. לאחר האירוע, במעמד סינון התמונות לאלבום הדיגיטלי, תוכלו לבחור תמונות "קולינאריות" שידגישו את קונספט הייחודי. 

אנחנו אמנם לא יודעים (עדיין) באיזה קונספט תבחרו, אך ברור לנו כי תרצו שיתעד אותו צלם חתונות מקצועי ומנוסה. לשריון תאריך האירוע ומידע נוסף, התקשרו כעת – 072-330-1489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.