מדוע צלמים מומלצים מצלמים non stop באירוע?

כעת, אתם בנעלי "החתן והכלה לעתיד". ובכל זאת, אנו מבקשים מכם לנסות להיזכר באירוע האחרון שהתארחתם בו. אם ממש תתאמצו, תיזכרו בקלות בצלם שנשכר על ידי הזוג לתעד את האירוע – מתחילתו ועד סופו (כן, הצלם שביקשתם ממנו לעשות לכם תמונה זוגית – מקצועית ומחמיאה). בהנחה שהצלם היה מקצועי ומנוסה בצילום אירועים, יתכן שהוא צילם NON STOP, והפלאשים ממצלמתו נשלחו לכל עבר בכל שניה. האם פעם תהיתם לעצמכם מדוע צלמים מומלצים מתעדים את אותו הרגע באירוע עשרות פעמים? לנו יש תשובה!

מדוע צלמים מומלצים מצלמים non stop באירוע

"למה הוא מצלם את אותו הרגע שוב ושוב?"

כאורחים מהצד, נדמה כי הצלם מצלם את אותו הרגע שוב ושוב ושוב. לדוגמא: טקס החופה. מדובר ככל הנראה על השלב המצולם ביותר באירוע, במהלכו שומעים בעיקר את רעשי המצלמות ("הוא צילם את החתן מחזיק את הכתובה עשרים פעם!"). מדוע צלמים מומלצים לא מסתפקים בכמה תמונות בודדות ומצלמים רגע מסוים בעשרות תמונות? שאלה מעניינת וחשובה ולנו יש תשובה: 

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

את ערכו ונדירותו של רגע מסוים, מבינים בעיקר בדיעבד. כלומר, לאחר שהצלם מתחיל במלאכת הסינון והעריכה של חומרי הצילום. חתונה היא אירוע חד פעמי המורכב מהמון רגעים נדירים וחד פעמיים. בזמן אמת, כשהאירוע מתרחש, הצלם לא יכול לקבוע או להרשות לעצמו לסווג את הרגעים השונים ("הרגע הזה שווה 10 תמונות", "הרגע הספציפי הזה יסתפק בתמונה אחת"). ולכן, צלמים מומלצים – כאלו שמבינים אירועים ומנוסים בצילומם, מצלמים ללא הפסקה, במטרה לתפוס את הרגע המרגש ביותר. 

יותר חומרי צילום = עבודת עריכה מאומצת יותר

לצלם מוטיבציה ברורה: להבטיח עבור הזוג שנתן בו אמון, אלבום חתונה מרהיב ומרגש! תיעוד אירוע הנשען על גישת עבודה זו, מייצר עבודה רבה לצלם דווקא לאחר האירוע. ככל שהצלם ייצר יותר חומר, כך שלב סינון התמונות ועריכתן, ייקח יותר זמן. מכאן, שרק צלמים מקצועיים "יגדילו ראש" ויתעדו את האירוע בצורה נרחבת, גם כשמהצד נדמה כי "הרגע הזה תועד כבר עשרות פעמים!". 

"אם כך, כדאי לנו לשכור צוות של צלמים מומלצים על פני צלם אחד, לא?"

באופן טבעי, ככל שישנם יותר צלמים באירוע, כך התיעוד נרחב יותר. עם זאת, ישנם אירועים בהם צלם אחד לגמרי מספיק (לדוגמא: חתונה קטנה של 50 איש בבית ההורים). אנחנו נדע להמליץ לכם על מספר הצלמים וחבילת הצילום האידיאלית בעבורכם, בהתאם לסגנון האירוע ומאפייניו הייחודיים. כן חשוב לדעת כי ישנו קשר ישיר בין מספר הצלמים באירוע ובין מחיר חבילת צילום. כלומר, תוספת של צלם מקצועי לאירוע כרוכה בתוספת תשלום. 

אנחנו נשמח להיות אלו שיתעדו את העיניים הבורקות והחיוכים המאושרים – שלכם ושל האורחים היקרים לכם! לפרטים נוספים אודות חבילות הצילום שלנו וכמה צלמים מומלצים הן כוללות, התקשרו אלינו כעת – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.