הקשר בין מספר המוזמנים לעלות חבילת צילום לחתונה

ניסיון הצלם, מעמדו בענף האירועים, איכות הציוד והשירותים הכלולים בחבילת צילום לחתונה – כל אלו משפיעים באופן ישיר על המחיר שתשלמו בסופו של דבר. ומה עוד? מספר המוזמנים שלכם! 

הקשר בין מספר המוזמנים לעלות חבילת צילום לחתונה

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

מספר המוזמנים לאירוע ישפיע על עלות חבילת הצילום? כן!

חבילת צילום לחתונה היא חבילה הנתפרת במידותיה לאופיו וגודלו של האירוע. כלומר, "החבילה" אינה מוצר מדף קבוע, אלא "מוצר גמיש" המשנה את צורתו בהתאם לצורכי הזוג ומאפייני האירוע שלהם. מכאן, שחבילת הצילום שתוצע לזוגות החוגגים אירוע אינטימי לדוגמא, תהיה בהכרח שונה מזו שתומלץ לזוגות החוגגים חתונה גדולה. ואיך מספר האורחים וגודל האירוע קשורים למחיר שאתם צפויים לשלם?

ככל שהחתונה גדולה יותר (גודלה מוגדר בהתאם למספר המוזמנים), כך גם חבילת הצילום לאירוע גדלה. כשאנחנו מדברים על "חבילת צילום גדולה", אנחנו מדברים בעיקר על מספר הצלמים שיתעדו אותה. בעוד אל אירוע קטן (של 100 מוזמנים לדוגמא) נשלח צלם אחד בלבד, הרי שאירוע גדול של 700 אורחים מחייב צוות של צלמים מקצועיים ומנוסים. והמחיר? עולה בהתאם. המטרה: תיעוד נרחב של האירוע! 

דברים נוספים שיכולים להשפיע על מחיר חבילת הצילום

לא רק מספר המוזמנים לאירוע ישפיעו על גודל ומחיר חבילת הצילום. ישנם עוד 2 דברים נוספים שיכולים להקפיץ בקלות את מחיר החבילה, לדוגמא:

  • עונת האירוע – חבילת צילום לחתונה בקיץ כמעט תהיה יקרה יותר. כמו ענפים אחרים, גם ענף האירועים נשען על היצע וביקוש והמחירים בהתאם.
  • אספקת חומרים מהירה – אחרי החתונה, על הצלם לעבוד על חומרי הצילום (סינון ועריכה). עבודה זו דורשת השקעה רבה בזמן, ריכוז, דיוק ותשומת לב אדירה. במידה שתרצו לקבל את החומרים מוקדם מהתאריך לו מתחייב הצלם, יתכן שתידרשו לתוספת תשלום.

"מלבד מספר הצלמים, החבילות נבדלות בדברים נוספים?"

התשובה היא שכן. כאמור, חבילת צילום לחתונה היא חבילה המעוצבת ונבנית בהתאם לצורכי הזוג. כלומר, תחילה מבוצע אפיון צורך מעמיק, ורק לאחר מכן מוצעת חבילה. באותה הנשימה, הזוג המאורס יכול לבחור חבילה "מוכנה", הכוללת בתוכה שירותי בסיס וגם שירותי פרימיום. החבילות נבדלות בהיקף הצילום (האם הצלם יגיע לצלם את הזוג לפני האירוע או רק באירוע), קליפ היילייטס – כן או לא, צילום רחפן – כן או לא וכן הלאה. 

כמה צפויה לעלות חבילת צילום לחתונה?

אנחנו מציעים 4 חבילות צילום שונות, עם אופציה לבניית חבילה מותאמת אישית! על מנת שנוכל לנקוב במחיר, עלינו להכיר תחילה את מאפייני האירוע (חתונת בוטיק או חתונה גדולה?), מתי אתם מתחתנים (חתונת חורף או חתונת קיץ?), האם תהיו מעוניינים בצילום סטילס, וידאו או סטילס + וידאו וכיוצא בזה. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כעת, לספר לנו על אירוע האהבה הקרב שלכם ולקבל מאיתנו הצעת מחיר. לפרטים נוספים, התקשרו – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.