אוהבים לאהוב אך לא אוהבים להצטלם? יש מה לעשות!

לא מתחברים לטרנד המזכרות באירועים, ואין לכם כל כוונה לשלב בחתונה אטרקציה? על דברים אלו ונוספים, תוכלו לוותר בקלות. עם זאת, ישנו ספק מרכזי באירוע שלא תהיו מוכנים לוותר עליו, שכן תפקידו להבטיח עבורכם מזכרת לכל החיים מאירוע של פעם בחיים: צלם חתונה מקצועי!

לצד הזוגות שלא יכולים לחכות להצטלם כחתן וכלה, ישנם אלו שיותר חוששים ממתרגשים. מצליחים להזדהות? במידה שכן, דעו כי יש מה לעשות בכדי להפוך את ה"חשש" מהצילומים ל"ציפייה" לקראת הצילומים! 

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

איך תוכלו להתמודד עם המבוכה להצטלם ביום החתונה?

ב-2022, קשה לתפוש כי ישנם אנשים שלא אוהבים להצטלם. אנחנו מדברים כמובן על תרבות הצילום העצמי (כן, סלפי), ושיתוף החומרים המצולמים ברשתות החברתיות. ובכל זאת, ישנם לא מעט אנשים שהמצלמה מייצרת אצלם חוסר נוחות. כל עוד תבחרו לאירוע שלכם צלם חתונה מקצועי, לא רק שתיהנו מיום הצילומים אלא שגם תיהנו לצפות בתמונות! אז איך הופכים את צילומי הזוגיות והאירוע מחוויה מאיימת לחוויה נעימה ומעצימה?

  • שיח מקדים ופתוח עם הצלם – ראשית, חשוב שתשתפו את הצלם בתחושותיכם, כך שיוכל להיות רגיש כלפיכם ולגבש "אסטרטגיית צילום" מתאימה. כמו כן, המבוכה להצטלם נובעת בעיקר מהמבוכה מהצלם – איש זר שאין איתו כל היכרות מוקדמת. ולכן, אנחנו מעודדים היכרות מקדימה-מעמיקה לפני החתונה, הנשענת על שיח פתוח וחברי. המטרה? לשבור את הקרח ולסלק את המבוכה! 
  • אתם לא חייבים להסתכל למצלמה – בעבר היה נהוג לביים תמונות המשדרות (כביכול) רומנטיקה ואהבה. כיום, זוגות נרתעים מעט מתמונות מבוימות, ובצדק. ז'אנר הצילום הזה נחשב מאד מיושן, ובעיקר פוגע באותנטיות וברגש שרוצים להעביר דרך התמונות. ולמה זה אמור לשמח אתכם? משום שאינכם חייבים להתמסר למצלמה – לא בצילומי הזוגיות ולא בחתונה. אתם תהיו אתם – זורמים, אוהבים ומתקשרים בשפתכם – המילולית והגופנית. צלם חתונות מקצועי? יהיה שם לתעד אתכם.
  • אל תיקחו את עצמכם ברצינות – צילומי הזוגיות והחתונה נועדו בראש ובראשונה לכם! פעמים רבות, הלחץ, המבוכה וחוסר הנוחות, נובעים מריבוי מחשבות על "איך נראה", "מה נעשה כדי להיראות טוב", רק שנראה טוב". המלצתנו היא להשתחרר, להשתטות ולאפשר לעצמכם להיות אתם! 
  • סשן צילומים מקוצר – צילומי הזוגיות אורכים בממוצע בין שעתיים לשלוש (התארגנות + מפגש + צילומים בלוקיישן נבחר). במידה שכל הטיפים שחלקנו אתכם לא מספקים אתכם, דעו כי ניתן יהיה לקצר את הצילומים. 

למרות שאתם כבר יודעים זאת טוב מאד, אף פעם לא מיותר להזכיר: אהבה היא הדבר החשוב ביותר! ומדוע אנו מציינים זאת? משום שצילום החתונה נשען על תיעוד אהבתכם – הטהורה והיפה. מניסיוננו, אין דבר פוטוגני יותר מאהבה! כל השאר? לא באמת משנה. 

לפרטים נוספים בנושא חבילות צילום לאירועי חתונה, התקשרו אלינו כבר עכשיו – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.