ליאורה & ישראל

ירושלים על קורקינט

ליאורה וישראל הגיעו אלי מעיר הבירה והקדושה ״ירושלים״ לפגישה ראשנה, בפגישה עלו לא מעט שאלות כי קיבלו עלינו המלצה דרך קבוצה בפייסבוק חששות מובנות עלו  בקשר לצילום החתונה ולבסוף ליאורה הכלה וישראל החליטו לכתוב צק בטחון וללכת איתנו .כבר הרבה לפני הבנתי שמדובר בזוג מיוחד שעובד עם הרגש ואהוב מאד בסביבתו ,התרשמתי במיוחד וכמו המון זוגות הבנתי שזו תהיה חתונה ויצירה שיהיה בה המון כייף ותוכן , בהתחלה לא הבנתי ראיתי אותם עם קורקינט חשמלי  ושאלתי מאיפה אתם באים ? ענו ירושלים ! איזה כייף זה עושה בלב שזוגות עושים מאמץ להגיע אלייך לפגישה אני כל כך מעריך זוגות כאלו שחשוב להם הצילום חתונה ועושים את המאמץ להגיע מרחוק על קורקינט

הכנות במלון לאונדרו

נוף מהמם ,אנרגיות בשיא והתרגשות אחת ענקית בתוך החדר של ליאורה הביאו אותנו לשיא היצירה אני תמיד אוהב מרפסות עם נוף זה משדרג את הצילומים ואת האווירה הכללית של ההתארגנות של הכלה . ליאורה התייעצה איתי המון לפני הבחירה של המלון לבסוף כל הבחירות של ליאורה היו מאד מדויקות ונכונות ליום החתונה שלהם ,ביום של חתונה שהכל לפעמים לחוץ יש 1000 סיבות להיות להיות לחוץ אבל ליאורה היא מהכלות שלא יתנו לזה לקרות והעדיפה להיות בצד הרגוע והמשתף פעולה מה שגרם להכל להראות טוב יותר ויפה יותר .

ישראל והמסוק האישי

סיפור אמיתי 40 דקות לפני שישראל החתן  צריך להגיע עם המלווים למפגש לאסוף את ליאורה אנחנו מקבלים טלפון מהנהג והוא מבקש לקחת את ישראל למקווה בירושלים , מזכיר לכם שאנחנו בלאונרדו בית ים ,אני בתור הצלם הראשי לא יכול לומר לא למקווה בטח שאני איש מאמין מאד ויודע עד כמה זה חשוב העדפתי לומר באמת נסתדר יהיה בסדר ..עד היום אני לא הצלחתי להבין איך זה התבצע בחסדי הבורא ישראל והמלווים הצליחו להגיע בזמן ללא איחורים יש שמועות שיש לישראל מסוק שהעיף אותו והחזיר אותו בזמן .

צילומים קרובים לאולם זה החיים

שלא תבינו לא נכון את הכותרת אני תמיד מחפש ליצור את הדבר הכי מושלם ואין לי בעיה גם לעלות על מטוס כפי שאתם יודעים , במקרה הזה היה לנו לוקיישן מושלם מלא בטבע ,אגם קסום וגשר מטורף שהזרים את הצילומי רחפן לרמה אחרת אז מה אפשר לבקש יותר שזה היה גם מאד קרוב לגן אירועים של ליאורה וישראל .

ריקודים בהפרדה בהזמנה אישית

כן עדין אחרי 20 שנה יש אירועים מסוימים שמרגשים אותי מאד , ופה החופה היתה מאד מרגשת היה אפשר להרגיש את האנשים שמתרגשים עבור הזוג ,הריקודים היו בהפרדה אבל היו ביחד קשה להסביר זאת מי שלא היה שם לא הבין מצד אחד שמרו כשרות אירוע כהלכה מצד שני ברגעים מסוימים ראו את כולם ביחד רוקדים ומשמחים את החתן והכלה .

מחיר צילום חתונה

על צילום החתונה שלכם לא מתפשרים, השאירו פרטים עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות!