מסך לבן לחתונה, אירועים והפקות

סטודיו צילום נייד בחוויה מטורפת

אם אתם מחפשים אטרקציה קצת שונה ממגנטים לאירועים אז אטרקציית מסך לבן לחתונה זה בשבילכם

מה זה מסך לבן לאירועים?

מסך לבן – וויט סקרין לאירועים, הוא בעצם סטודיו צילום אירועים נייד אשר מורכב במיקום מרכזי באולם (או בכל מקום אחר בו אתם מקיימים את האירוע) – הסטודיו המשוכלל כולל: מסך לבן צילום גדול, פלאשים ברמה הגבוהה, תאורה מקצועית, ביותר וכמובן, צלם מנוסה ומוכשר אשר תפקידו להנציח את האורחים. מכיוון שהמסך הלבן הינו בולט, מרשים וממוקם באזור רחבת הריקודים או במיקום מרכזי אחר, כל האורחים מבחינים בו ומגיעים בזמנם להצטלם ולצאת מהאירוע עם מזכרת מדליקה ויפה וכמובן בלבן בזכות מסך לבן לאירועים!

נגן וידאו

חוץ מוויט סקרין לאירועים – לרשות האורחים עומדים מגוון רחב של אביזרים מצחיקים כמו: כובעים ופאות, כך שיש להם הזמנות "להשתגע" ולהשתעשע ביחד עם עוד אנשים או לבד וליהנות בסופו של דבר מתמונה ייחודית ברמה של צילום בסטודיו איילון, אותה יוכלו לתלות על המקרר או בכל קיר לבן.
מסך לבן לחתונה מוציא תמונות מודפסות וממוסגרות, יוצאות באיכות גבוהה במיוחד ואינן דוהות לאורך השנים – כך שבהחלט מדובר במזכרת אשר יכולה לשרוד לנצח!
גם אתם, בעלי השמחה, לא תקופחו כמובן ותקבלו מזכרת קסומה בדמותו של דיסק אשר מכיל את כל התמונות אשר צולמו בסטודיו במהלך האירוע.

אז אם גם לכם נמאס מהמגנטים מקומכם איתנו

יש לכם שאלות ?

השאלות שכולם שואלים ואנחנו עונים

למי שנמאס ממגנטים ומחפש רעיון מקורי לעמדת צילום ומוכן להשקיע לאורחים במתנה יוקרתית וכמובן יכול להרשות לעצמו כי חשוב שתדעו שהאטרקציה הזו קצת יותר יקרה ממגנטים ..

לחתונות : האטרקציה מתחילה לפעול מיד אחרי חופה וממוקמת באולם במקום אסטרטגי לתוצאה מושלמת .

למפיקים : ניתן להפעיל את האטרקציה בכל זמן נתון לפי סדר  הפקת האירוע .

התשובה היא כן בהחלט , חברתנו מספקת את המסך הלבן גם לאירועי חוץ 

 האורחים מקבלים את התמונה בגודל 10X15 גודל גלויה בחברתנו קיימות מס אופציות מתמונת מסגרת שחורה בהזמנה אישית  עד הדפסות על בלוקים של עץ ומעמדי זכוכית השמיים הם הגבול אבל הרב בוחרים במסגרת קרטונית שחורה עם מעמד שלחו לנו הודעה וקבלו תמונה של המסגרת עכשיו !

בהחלט כן ! זה היתרון אצלנו צלם אנושי שלא עוזב את העמדה מתחילת הפעילות עד סוף הפעילות מה שגורם לפחות לחץ בעמדה ושחרור מצטלמים בצורה מהירה ובטוחה .

חברתנו מגיעה לכל הארץ אך לא חוצה את הקו הירוק , חברתנו מפיקה את האטרקציה גם  בחול ומצטרפת למפיקים ישראלים שמפיקים מעבר לים ככה שאתם מסודרים אם האירוע שלכם  בישראל . 

התשובה היא כן ! יש לנו  סל אביזרים ייחודי שהופך  את הצילום לחוויה מיוחדת עבור  האורחים שלכם  , אנו מכינים לבד גרפיקה ושילוט ככה שלא תראו את זה במקומות אחרים.

כמובן שכן ! בתמונות מגנט אפילו מומלץ אבל שזה מגיע למסגרות הפרמיום שלנו אנו ממליצים לא להוסיף כיתוב על מנת לשמור על הרמה גבוהה במיוחד.

כמובן חברתנו עובדת עם הציוד הכי מתקדם בשוק הצילום וההדפסה בישראל ,

  • התמונות מצולמות במצלמת DSLR  מקצועית ולא מצלמה אוטומטית פשוטה .

התמונות הם באיכות מעבדה באחריות  לא דוהה ולא מתקלף.

כמובן התמונות מודפסות במקום מיד לאחר צילום .

אין הגבלת כמות תמונות לנו חשוב להנפיק כמה שיותר..   מבחינתנו כל תמונה שיוצאת זה פרסום שלנו  ככה שממש לא יושבים על הקטנות..מטרתנו היא להוציא את הקהל שלכם מרוצה !

מסך לבן לאירועים | מזכרת מהחלל...

מסך לבן הוא הזדמנות עבורכם להעניק לאורחים שלכם תמונה מגניבה ומיוחדת אשר תבלוט בין שאר המגנטים ה"רגילים" אשר צולמו באירועים אחרים.

אז אם חשקה נפשכם לשדרג את האירוע שלכם באטרקציה חדישה מלבד צילום חתונות סטנדרטי, מדליקה ומרעננת – וויט סקרין לאירועים זאת הכתובת עבורכם. מסך לבן, יאפשר לכם להעניק לאורחים שלכם חוויה כיפית שהיא גם מתנה אטרקטיבית וגם מזכרת אשר תהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח!

עוד יכול לעניין אתכם: