מסך לבן לחתונה, אירועים והפקות

סטודיו צילום נייד בחוויה מטורפת

אם אתם מחפשים אטרקציה קצת שונה ממגנטים לאירועים אז אטרקציית מסך לבן לחתונה זה בשבילכם

מסך לבן לאירועים

מה זה מסך לבן לאירועים?

מסך לבן – וויט סקרין לאירועים, הוא בעצם סטודיו צילום נייד אשר מורכב במיקום מרכזי באולם (או בכל מקום אחר בו אתם מקיימים את האירוע) – הסטודיו המשוכלל כולל: מסך לבן צילום גדול, פלאשים ברמה הגבוהה, תאורה מקצועית, ביותר וכמובן, צלם מנוסה ומוכשר אשר תפקידו להנציח את האורחים. מכיוון שהמסך הלבן הינו בולט, מרשים וממוקם באזור רחבת הריקודים או במיקום מרכזי אחר, כל האורחים מבחינים בו ומגיעים בזמנם להצטלם ולצאת מהאירוע עם מזכרת מדליקה ויפה וכמובן בלבן בזכות מסך לבן לאירועים!

נגן וידאו

חוץ מוויט סקרין לאירועים – לרשות האורחים עומדים מגוון רחב של אביזרים מצחיקים כמו: כובעים ופאות, כך שיש להם הזמנות "להשתגע" ולהשתעשע ביחד עם עוד אנשים או לבד וליהנות בסופו של דבר מתמונה ייחודית ברמה של צילום סטודיו, אותה יוכלו לתלות על המקרר או בכל קיר לבן.
מסך לבן לחתונה מוציא תמונות מודפסות וממוסגרות, יוצאות באיכות גבוהה במיוחד ואינן דוהות לאורך השנים – כך שבהחלט מדובר במזכרת אשר יכולה לשרוד לנצח!
גם אתם, בעלי השמחה, לא תקופחו כמובן ותקבלו מזכרת קסומה בדמותו של דיסק אשר מכיל את כל התמונות אשר צולמו בסטודיו במהלך האירוע.

אז מה בא לכם ?

מסך לבן לאירועים | מזכרת מהחלל...

מסך לבן הוא הזדמנות עבורכם להעניק לאורחים שלכם תמונה מגניבה ומיוחדת אשר תבלוט בין שאר המגנטים ה"רגילים" אשר צולמו באירועים אחרים.

אז אם חשקה נפשכם לשדרג את האירוע שלכם באטרקציה חדישה מלבד צילום חתונות סטנדרטי, מדליקה ומרעננת – וויט סקרין לאירועים זאת הכתובת עבורכם. מסך לבן, יאפשר לכם להעניק לאורחים שלכם חוויה כיפית שהיא גם מתנה אטרקטיבית וגם מזכרת אשר תהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח!

עוד יכול לעניין אתכם:

 
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו להצעת מחיר

חסכו כסף עכשיו והרשמו לדיל

מחיר מיוחד שאסור לנו לפרסם

מסך לבן לאירועים