בחירת צלם לחתונה 4 צעדים פשוטים

בחירת צלם לחתונה - המדריך המלא ב 4 צעדים פשוטים

עכשיו זה לא סוד ! חשיפה ראשנה של השאלות לצלם שלכם !!

אז נתחיל בזה שאתם הולכים לקבל ממני מתנה שתעזור לכם מאד בבחירת צלם לחתונה שלכם..ריכזתי עבורכם את כל השאלות ששאלו אותו איי פעם כל הזוגות שהגיעו אלי לפגישת צילום חתונה וסיננתי את השאלות החשובות ביותר והגעתי לשאלון מדהים ומנצח שחושף לא מעט מסודות צילום האירועים שאותו תקבלו בחינם ממש עכשיו  !  

ראשית אתם חייבים לדעת מה החשיבות של הצלם ביום החתונה ?

  בוא נשים את הקלפים על השולחן צלם זה הדבר החשוב ביותר ביום החתונה שלכם ! האוכל לא יישאר התאורה והעיצוב גם יסיימו את תפקידם בסוף הערב הזיכרונות האמיתיים והחשובים ביותר שנשארים לנצח הם התמונות והווידאו מיום החתונה שלכם ..

הצלם שלכם ! הוא היחיד שהתוצרים שלו לא ייעלמו לכם בסוף הערב והוא היחיד שבאמת ישאיר אתכם עם משהו לאחר החתונה !

בגדול הוא הספק שמוטלת עליו האחריות הכי גדולה ביום הזה.. הוא צריך להיות מוכשר ,שירותי נעים וגם הכי חשוב אחראי !! תיכף תבינו למה ..

 בסוף האירוע הזה לא יישאר כלום לא העיצוב ! לא הגברה ! לא תאורה ! לא אוכל ! לא אלכוהול ! בעצם כלום !! רק הזיכרונות בווידאו ותמונות מהיום הזה !!

עכשיו אתם מבינים קצת יותר מה החשיבות של צלם בחתונה ?? עכשיו אתם מבינים שאולי לא כדאי להתפשר על צלם ביום החתונה שלכם ? אם התקציב לא מאפשר לקחת את הצלם שבאמת רציתם נסו להתפשר בדברים אחרים שאולי פחות חשובים לכם אבל הכי חשוב שצילום החתונה שלכם יהיה מושלם כי זה בעצם מה שנשאר בסוף ואת יודעים את זה!

שלב ראשון - מחקר והמלצות

אז כבר שמתם עין על כמה צלמים איך עושים סדר? חשוב שתדעו שיש המון צלמים טובים בשוק ובינהם גם המון חובבנים.. מה שיעשה את ההבדל זה הניסיון, הסגנון, והאנרגיות של הצלם.

 תעשו סדר קחו לכם 3 צלמים מובחרים ותתחילו במחקר ..

כנסו לאתר הרשמי, כנסו לפייסבוק, כנסו להמלצות, שימו לב שההמלצות אכן אמיתיות ואפשר לפנות ללקוחות עבר ולא המלצות מפוברקות ומצולמות.. תתחברו לעבודות של הצלם תבינו שזה מה שאתם באמת מחפשים ..ורוצים לקבל ביום החתונה שלכם .

שלב שני - שיחה טלפונית

השיחה הראשנה עם הצלם לעיתים מאד מבלבלת ויכולה להיות מטעה מאד אל תשכחו אין כמו פגישה פנים מול פנים רב הצלמים הם אמנים ולא אנשי מכירות לכן תהליך השיחה עלול להיות קצת מטעה ברב המקרים אם אהבתם את העבודות של הצלם תתעקשו להגיע איתו לפגישת הכרות בהקדם ולהתרשם ממנו ומהעבודות שלו .

אם והיו אנרגיות טובות בשיחה והתאריך פנוי וכבר קבעתם פגישה תקפידו על לשאול 2 שאלות עיקריות :

  1. האם אתה עובד בכל הארץ ?
  2. מחירים ..חבל שתגיעו לפגישה ותבזבזו מהזמן היקר שלכם ותגלו שהתקציב בכלל לא מתאים לכם ..

שלב שלישי - פגישת הכרות

מזל טוב אז  הגעתם לפגישת הכרות זה כבר התקדמות ענקית ומשמעותית עבורכם ..

  אז מה מפה ? ניתן לצלם להוביל אותנו או אנחנו אותו ? אז שימו לב..

הכי חשוב זה האנרגיות שלכם איתו אל תשכחו שבכל זאת הוא הולך לבלות אתכם יום שלם ולעבור אתכם תהליך קצת יותר ארוך מהdj  או מהעיצוב אולם הוא אתכם גם אחרי החתונה אז פשוט תקפידו שהאנרגיות בפגישה הם אנרגיות טובות ומרשימות ומפה אפשר להמשיך ..

שלב רביעי - לחצו על כפתור הירוק על מנת לקבל את השאלון לצלם בחינם !

אלו היו 4 הצעדים הפשוטים לבחירת צלם לחתונה

מקווה שעזרתי ועשיתי לכם קצת סדר בבלאגן אם תרצו לראות עבודות שלי ולדעת קצת יותר על השירות שלי כל הערוצים נמצאים פה למטה או בלינק ..אז עוד נתראה בסרטונים הבאים עם המתנות השוות ובנתיים שיהיה ים של מזל טוב..מאחל לכם ארגון חתונה קל נעים ומוצלח