דניאל & טל

״סיפור אהבה בבודפש ״

50 סיבות לטוס לפני החתונה לצילומים

 דניאל וטל החליטו ללכת על זה ולהצטרף אלינו למסע של יומיים ״בבודפשט ״ צילומים לפני החתונה לכל הזוגות שמתעניינים בקונספט צילומים מסג זה הכתבה הזו בשבילכם!! יש לכם לא מעט מעמסות ולחץ לפני החתונה מה שיכול לפעמים להשפיע על המערכת הזוגית ולגרום ללא מעט בעיות אז קחו לכם חופש של יומיים באירופה במחירי חופשה בארץ לנשום קצת אוויר לפני החתונה, ליהנות ולהצטלם בלוקיישנים מיוחדים, לטל ודניאל זה עשה מאד טוב לקשר הזוגי, וגם חיזק את ההחלטה הנכונה שעשו  בלקחת את צילומי החתונה למקום מעניין יותר. כתבה שבהחלט תעניין אתכם אם אתה בכיוון!

הלוקיישן ההיסטורי מתחת לדירה

צהריים צוות הצילום נוחת ״בבודפשט״ הונגריה הזוג דניאל וטל כבר חיכו להם אחרי יום של קניות ומציאת לוקיישנים חדשים, יום ראשון הוא תמיד יום שאנחנו מתארגנים על עצמנו לקראת מחר, ליום כזה יש לוז מאד מפורט שנכתב כבר בארץ, מחר בבוקר כבר נתחיל בלוקיישן הראשון , החלטנו לבדוק כמה אנחנו רחוקים ולחקור את האזור הקולינרי באזור ומצאנו בר שכונתי עם המבורגרים בהזמנה אישית היה יאמי..  לשמחתנו הופתענו לגלות שבית הכנסת נמצא ממש מתחת לדירת AIRBNB  שהושכרה איזה כייף לוקיישן ראשון עם רקע היסטורי מה צריך יותר מזה?

מבנים עתיקים ונשיקה אחת

הגענו לנקודת תיירות חזקה מאד ״בודה״ אזור שמושך אליו תיירות מכל העולם ובטח גם ישראלים שהתחלנו את הצילומים לא תיארנו לעצמנו שניקח את כל תשומת הלב של המבקרים במקום ,נכנסים ומגלים לוקיישן נדיר מלא באנרגיות עתיקות של פעם, מבנים של פעם בחיים, וקירות מדברים בשפה שונה , טל ודניאל אמנם נשארו מאופקים אבל התיירים ממש לא. אחרי הנשיקה  הסוערת על הרחבה שהצליחה להפנות את כל הראשים אלינו ,פעם ראשנה שהרגשתי קצת נבוך בסיטואציה כי אני מאד מאמין בצילומים שקטים . דניאל וטל תודה שהצלחתם יחד בתור חתן וכלה לקחת את תשומת הלב של כל התיירים ועל הדרך גם לעמוד במשימת בודה.

גשר שמחזק זוגיות

מי לא מכיר את הגשר המפורסם בבודפשט ? גשר מדהים ביופיו שמחבר את שני חלקי העיר לאחד ,שהגענו לכיוון הגשר מזג האוויר לא בא לטובתנו אבל אחרי שראינו את החיבור של טל ודניאל למקום ולחוויה מיד חזרנו להתחמם  כנראה שיש באמת אפקט על להיות על להיות על הגשר הקסום הזה..

לא בוגדים בשוק האוכל ההונגרי

באמצע רחובות מרכז העיר בין סמטאות רחוב שכונתיות מתרחש קסם בכל יום: שוק אוכל פתוח של שפים על  טראקפוד , טעמים מטורפים תאורה מושלמת ,שולחנות ישיבה ,  קינוחים מדליקים,  ואם זה לא מספיק גם אנשים יפים ואלכוהול משובח  ,עבור טל ודניאל זה היה בלוז בכל יום זה נכון שלפעמים צריך לגוון אבל במקרה שלהם הם לקחו את השוק האוכל כמו הזוגיות והחתונה התמסדו לשוק האוכל ההונגרי ושמרו לו אמונים ,הגיעו בכל יום לטעימה נוספת ושונה בינינו כמה אפשר לאכול קיורטוש עם גלידה ושוקולד ? לפעמים בא סטייק !

רוצים פרטים על צילומים באירופה לפני החתונה דברו איתנו

על צילום החתונה שלכם לא מתפשרים, השאירו פרטים עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות!

דניאל וטל ממליצים

5/5

עוד סיפורי חתונה